Krásná dědička přehled

Krásná dědička https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37701/bmid_krasna-dedicka-Jef-37701.jpg 4 84 84

1844 Anglie, Madeira, Alderney Bujně zelený slunečný ostrov Madeira připadá Elize jako dokonalý úkryt před nechtěným ženichem. Jenže sotva tam dorazí, je spolu se svým mladičkým bratrancem Aubreyem zajata na exotické lodi Cypriana Darea. Cyprian se nehodlá nikdy smířit s krutým faktem, že jeho otec opustil matku ještě před svatbou a tím z něj udělal odstrkované nemanželské dítě. Aubrey, legitimní dědic tohoto muže, se má nyní stát nástrojem Cyprianovy promyšlené pomsty. A tomu zřejmě nemůže zabránit ani krásná Eliza, která chlapce zuřivě brání.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Heart of the Storm , 1995

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krásná dědička. Přihlašte se a napište ho.

Arcis2
26.12.2019 4 z 5

Hezká oddechová kniha, která se dobře četla,

vcielka
18.11.2019 4 z 5

Putave a zaujimave. Citala som uz lepsie pribehy, ale za precitanie urcite stoji.

deuce
15.12.2018

Pútavý príbeh, ktorý sa dobre čítal. Postavy si človek vie dobre vybaviť a vniesť sa do príbehu. Odohráva sa to v oblasti námorníctva a oto to je viac zaujímavejšie.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Krásná dědička v seznamech

v dalších seznamech4x