LucaR8 LucaR8 komentáře u knih

moje srdcová záležitost. Pamatuji si, že jsem knihu vyloženě vydupala k Vánocům. Při rozbalování dárků jsem ji samozřejmě rozbalila jako první, hned se začetla a ostatní dárky už mě vůbec nezajímaly

11.09.2019 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

moje srdcová záležitost

moje srdcová záležitost

11.09.2019 5 z 5

Gilmorova děvčata a Laurem miluji, koupení knihy pro mě byla jasná volba. Kniha byla velmi čtivá, příjemná. Jen mi tam chybělo více 'Gilmorových děvčat'.

11.09.2019 4 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Určitě nejlepší kniha od autorky. Hezky a rychle se četla. Celkový dojem jen kazí až 'moc dobrý' konec a ty náhody byly také trochu moc - to už uvěřitelné nebylo, alespoň pro mě.

28.03.2021 3 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Jako klobouk dolů tohle celý napsat a hlavně to vymyslet. Neměla jsem ani ponětí, kdo knihu vůbec vypráví až teda k rozuzlení, co bych nevymyslela a nečekala ani náhodou. Pasáže s autismem bych úplně vynechala. Dobře se to četlo, to neříkám, ale tohle už ne.

20.09.2020 2 z 5

Osobní asistentka Osobní asistentka Renée Knight

Nechápu jak jsem to dokázala dočíst. Jedna velká nuda s nesympatickou, hloupou a naivní hlavní postavou, která si člověka ničím nepřipoutá. Už nikdy více

20.09.2020 2 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Příjemné a oddechové čtení

20.09.2020 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Příjemná oddechová kniha s rychlým spádem. Nebavila mě ale tolik, jak Manželé odvedle. Příjemným překvapením byl detektiv Rasbach, jeho postavu jsem si oblíbila. Poslední kapitola byla skvělá a nečekaná, stejně jak v knize první.

01.11.2019 3 z 5

Poblázněné Poblázněné Sara Shepard

Nepatřím už sice do věkové kategorie, pro kterou jsou knihy určené, přesto jsem četla jednu knihu za druhou. Na každá další díl jsem se těšila jak malá holka. Sérii jsem začla číst, když už běžel seriál a nutně jsem potřebovala vědět, kdo je A. Ze seriálu jsem byla zklamaná, po skončení zůstalo hodně nezodpovězených otázek. Knižní předloha je lepší než seriál/film, ostatně tak je to u všech předloh. A jsem ráda, že v knížkách vše dávalo smysl, bylo zodpovězeno a série měla hezký konec.

Vražedné Vražedné Sara Shepard

Neuvěřitelné Neuvěřitelné Sara Shepard

Perfekcionistky Perfekcionistky Sara Shepard

Druhá knižní série co od spisovatelky, po Roztomilých lhářkách, čtu. Autorčin styl mi sedí, příjemná oddechovka. Ikdyž už jsem na tyhle knížky asi moc stará :)

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Kniha se četla hezky, jen od začátku bylo jasné, jak celý příběh dopadne. Příběh mi kazila naivita a nedostatečná sympatičnost (alespoň pro mě) hlavní představitelky

25.09.2019 3 z 5

Serie Harryho je moje srdcová záležitost. Bohužel mi forma scénáře moc nesedla, takže jsem knihu četla asi týden při pauzách v práci. Příběh byl zajímavý, ale zvonu už číst určitě nebudu

11.09.2019 3 z 5

Jednoho dne, možná... Jednoho dne, možná... Lauren Graham

Knihu jsem zakoupila hlavně díky Lauren, kterou mám moc ráda. Musím ale říci, že jsem se musela kolikrát přemlouvat, abych vůbec příběh dočetla. Hlavní hrdinka mi postupem byla více a víc nesympatická, což mi dost kazilo dojem z celé knihy. Čekala jsem více.

11.09.2019 2 z 5

Vlaštovka v bublině Vlaštovka v bublině Markéta Lukášková

Markéta je má oblíbená autorka. Zhruba do poloviny jsem se nemohla začíst, pak už to bylo na jeden zátah. Těším se na další díl

28.03.2021 4 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Na tuhle knihu jsem se opravdu těšila. Kříďák mě bavil, ale tohle?? Ze začátku se mi líbila podobnost s první knihou, zhruba od půlky jsem se vyloženě nutila knihu dočíst. Příběh s jámou a celé to pojetí není můj styl. Jsem z toho zklamaná, za mě teda určitě ne.

30.01.2020 2 z 5

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

Na druhou knihu jsem se moc těšila. Zcela jiná než Losos. Příběh vás pohltí. Je opravdově vykreslen a popsán a hlavně je uvěřitelný. Každý se určitě v nějakém momentu knihy našel, tak jako já.

18.01.2020 5 z 5

Zmrzlina s příchutí záměru Zmrzlina s příchutí záměru Olga Path Štiplová

Ani už nevím z jakého důvodu jsem se rozhodla knihu koupit i s autorčiným věnováním. Každopádně jsem se místy i zasmála a bylo to příjemné zpestření večera

15.01.2020 3 z 5