Zmrzlina s příchutí záměru přehled

Zmrzlina s příchutí záměru https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294345/bmid_zmrzlina-s-prichuti-zameru-G3x-294345.jpg 3 70 70

Autorská prvotina někdejší známé pražské večírkové reportérky a fotografky zachycuje několik let života, kdy se dívka, původem z moravského maloměsta, během krátké doby ocitá v ostré realitě mediálních i mezilidských manipulací. Kniha se nevyhýbá popisu leckdy velmi choulostivých a ošemetných situací, spojených jak s problematickými vztahy, tak s věčným hledáním podnájmu, vyděláváním peněz a seberealizací v pohnuté fázi života. Metaforou pro nekonečnou spirálu běhu světa, který se i přes veškeré karamboly a tragické události točí stále dál a dál, je právě představa točené zmrzliny.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zmrzlina s příchutí záměru. Přihlašte se a napište ho.

LucaR8
15.01.2020 3 z 5

Ani už nevím z jakého důvodu jsem se rozhodla knihu koupit i s autorčiným věnováním. Každopádně jsem se místy i zasmála a bylo to příjemné zpestření večera

PetiJelinkova
28.11.2019 1 z 5

Tak tohle byla naprostá ztráta času.

popeluška
20.03.2019 5 z 5

Kniha mě moc a moc bavila, vůbec jsem to nečekala ale maximálně jsem si jí užila :-) pro mě pěkné počteníčko :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zmrzlina s příchutí záměru v seznamech

Autorovy knížky

2016  55%Zmrzlina s příchutí záměru