Lotka Lotka komentáře u knih

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Víc než samotný detektivní příběh mě baví dějová (vztahová) linka mezi hlavními hrdiny.

30.10.2017 3 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

České detektivky moc nečtu, ale jsem ráda, že tuto jsem přečetla. Hezky a poutavě napsané, hezky propracované postavy. Spokojenost.

20.10.2017 3 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Rychle mě knížka vtáhla do děje. Postupně nabíral děj na obrátkách a ke konci už jsem se neodtrhla. Dobrá detektivka, thriller.

16.10.2017 4 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Chvílemi nuda. Přemáhala jsem se, jestli vůbec knihu dočíst. Do dalších dílů se pouštět nebudu.

11.10.2017 2 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Mě ty Backmanovy knížky vždycky hrozně dojmou... Mají duši.

07.10.2017 4 z 5

Co by můj syn měl vědět o světě Co by můj syn měl vědět o světě Fredrik Backman

Přečtena za jeden večer. Byla jsem dojatá s úsměvem na rtech.

07.10.2017 4 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Výborná a z celé série i nejzábavnější! Kam tohle povede?!

06.10.2017 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Tak trochu spíchnuté horkou jehlou, ale četla se velmi dobře. Některé pasáže působily odfláknutě.

30.09.2017 3 z 5

Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín David Lagercrantz

Lisbeth je v podání tohoto autora poněkud "jiná" a vlastně nejen ona... Když to opomenu, tak mě poslední kniha série Milénum bavila.

24.09.2017 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Zajímavý příběh a čtivá kniha. Třeštíkovou mám jako autorku ráda, ale nějak mi u této knihy připadalo, že ze mě dělá "blbce" nebo malé dítě. Ale jinak bavila.

17.09.2017 3 z 5

Mrazivý strach Mrazivý strach Karin Slaughter

Dobrá detektivka, ale příběh se nejdřív trochu vlekl a ke konci to autorka vzala dost hopem.

18.08.2017 3 z 5

Smrtící polibek Smrtící polibek Karin Slaughter

Příběh trochu méně propracovaný než jsem od Karin zvyklá.

09.08.2017 3 z 5

Zběsilost Zběsilost Karin Slaughter

Sice napínavá detektivka, ale přečtení mi nějak trvalo. Nedokázala mě prostě naplno vtáhnout do děje.

31.07.2017 3 z 5

Vegetariánka Vegetariánka Han Kang

Ano, opravdu zvláštní kniha. Rozdělená na tři části a ani od jedné jsem ne nedokázala odtrhnout. Netradiční a velmi zajímavý námět.

20.07.2017 4 z 5

Démoni Démoni Karin Slaughter

Každý další díl je krapet slabší, ale Will si svou kvalitu pořád drží. Těším se na další.

16.07.2017 3 z 5

Kriminálník Kriminálník Karin Slaughter

Postav jako na orloji, ale ke konci se to vyjasnilo.

05.07.2017 3 z 5

Podlost Podlost Karin Slaughter

Příběh ať příliš přitažený za vlasy. Ale potěšila vztahová linie u hlavních hrdinů.

28.06.2017 3 z 5

Genesis Genesis Karin Slaughter

A máme novou postavu v rozjeté sérii. Případ trochu drsnější, ale Will je nejlepší!

24.06.2017 5 z 5

Hřbitov nadějí Hřbitov nadějí Karin Slaughter

Ze série Will Trent mě bavila nejméně - připad trochu odfláknutý. Jak to bude s Willem a láskou jdu zjistit do dalšího dílu.

24.06.2017 4 z 5

Nic nebude jako dřív Nic nebude jako dřív Karin Slaughter

Opět výborná detektivka. Rozuzlení případu nezklamalo.

12.06.2017 5 z 5