Lotka Lotka komentáře u knih

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Super detektivka, napínavá od začátku do konce. Super rozuzlení, těším se na další díl ze série.

29.01.2018 4 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

I když byla kniha hlavně o hokeji, především byla o životě. A zase mě Backman dokázal neuvěřitelně dojmout.

25.01.2018 5 z 5

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Dotkla se mě na tolika místech až z toho mrazí. A je mi z toho pěkně smutno.

21.01.2018 5 z 5

Kdo zabil Snížka? Kdo zabil Snížka? Petra Soukupová

Soukupová nezklamala, jen si nejsem jistá, pro jako cílovou skupinu knihu napsala?!

17.01.2018 4 z 5

Vetřelec Vetřelec Tana French

Na to, jak mám knížky od T. French ráda, tak děj téhle mi připadá poněkud "táhlý". Nikak zvlášť napínavá mi kniha nepřipadala.

16.01.2018 3 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Překvapivé rozuzlení, jinak průměr mezi detektivkami.

08.01.2018 3 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Výborná napínavá detektivka. Vyšetřování má spád a policistka Kim se nám čtenářům zase trochu víc přiblížila.

03.01.2018 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Do půlky knížky jsem se nemohla začíst, postavy mi splývaly. Ve finále to ale byla dobrá detektivka, dám šanci i další v sérii.

31.12.2017 3 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Nejlepší se série. Přečteno jedním dechem.

27.12.2017 4 z 5

Druhá oběť Druhá oběť Karin Slaughter

Sáry, Angie a Willa už bylo dost. Dobře se četla, ale myslím, že už to autorka patlala tak, aby zaujala čtenáře, ale zbytečně to komplikovala a hrdinům to ublížilo.

26.12.2017 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Napínavý příběh, super promyšlené detaily, jen ten konec mi přišel až příliš rychlý.

18.12.2017 3 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Příběh byl napínavý, sice dost přitažený za vlasy, ale bavil. Jen konec se úplně nevyvedl, ale jako odpočinková detektivka docela fajn.

12.12.2017 3 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Chvílemi mi knížka připadala podobně bezduchá jako ty ze série "odstíny šedi". Ke konci sice napínavá, ale to celkový dojem nezachrání.

05.12.2017 2 z 5

Některé povídky poutavé, jiné méně. Povídková moc nejsem, když se konečně začtu, je konec.

28.11.2017 3 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Po Haně mě další kniha od této spisovatelky naprosto vtáhla do děje a já prožívala život s jejími hrdiny. Je to opravdu paní spisovatelka a pro mě jeden z největších literárních objevů v životě. Pokud mám srovnat s Hanou, tam byl příběh pro mě silnější a dojemnější, ale Slepá mapa je v těsném závěsu.

27.11.2017 5 z 5

Neviditelný Neviditelný Mari Jungstedt

Do tříčtvrtin se děj nějak táhl. Vyšetřování bylo nijaké. Spád to nabralo trochu až je konci knihy, ale celkově nuda.

23.11.2017 2 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Nelíbil se mi název knížky a to byl důvod, proč se mi do jejího čtení nechtělo. Byla to chyba. Hartl nezklamal a předložil pro mě poutavý příběd. Jako odpočinkovku doporučuji.

17.11.2017 4 z 5

Černé lekníny Černé lekníny Michel Bussi

Začátek mě zaujal, ale pak nastala nuda a táhlo se to...ke konci zajímavé rozuzlení, ale celému příběhu to nepomohlo, abych dala vyšší hodnocení.

14.11.2017 2 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nejlepší kniha za posledních pár let. Tak silný příběh jsem nečekala a nemohla se od něj odpoutat. Hluboký a velmi smutný příběh, který stojí za přečtení.

14.11.2017 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

I díky recenzím jsem čekala napínavou a poutavou knihu... a byla to příliš velká očekávání. S ubíhajícím dějem byla kniha víc a víc nudná, až se z ní stala podivná slátanina.

12.11.2017 1 z 5