Lotka Lotka komentáře u knih

Deník kastelána Deník kastelána Jan Bittner (p)

Jedním slovem - nuda. Některé hlášky povedené, ale pořád jsem čekala, že mě to upoutá, ale nic...

20.05.2018 1 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Za mě dobrá jako ostatní od Hartla. Žádné velké překvápko, ale opět mě dostal. Čtivá, dojemná, skvěle se četla.

18.05.2018 4 z 5

Proč pračka žere ponožky a jiné záhady každodenního života Proč pračka žere ponožky a jiné záhady každodenního života Bernd Harder

Čtení dobré třeba do čekárny k lékaři, tam mi to dlouhou chvíli zkrátilo.

16.05.2018 2 z 5

Krásně napsáno, Backman mě vždy dojme.

12.05.2018 4 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Nelíbila, vůbec, i když nápad zajímavý. Děj se táhnul, hlavní hrdinové mi byli více než nesympatičtí a rozuzlení žádná sláva.

11.05.2018 1 z 5

Jemným dotykem Jemným dotykem Etienne Peirsman

Velmi odborná, i přesto pro mě určité pasáže pochopitelné a velice zajímavé.

09.05.2018 4 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Závěr knihy trochu uspěchaný, ale jinak již klasika, která se dala od Cartera čekat, takže dobrá a napínavá detektivka.

09.05.2018 3 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Nejlepší ze série, hodně dokázala vtáhnout do děje.

07.05.2018 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Zas tak poutavé to nebylo. Čekala jsem do půlky než se vlastně něco pořádného začne dít...a pak to stejně nestálo za to.

07.05.2018 2 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Někdy mi připadá, že chce autor ze svých čtenářů vychovat sériové vrahy. Hodnotím napětí, zápletku a rozřešení připadu.

07.05.2018 4 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Knihy ze série s Robertem Hunterem jsou si dost podobné. Morbidní vraždy, sympatický inteligentní detektiv a napětí.

03.05.2018 4 z 5

Cigaretka na dva ťahy Cigaretka na dva ťahy Dominik Dán

Ke Dánovým knihám už není ani co psát...čtou se výborně, hlavní hrdinové jsou už jako moje rodina. Co dodat, další dobrá detektivka.

29.04.2018 3 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Při psaní této knihy autor hodně popustil uzdu své fantazii...až moc. Tak jdu přečíst další ze série, snad bude trochu “reálnější”.

25.04.2018 3 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Dějově opět fajn detektivka, kde mi tentokrát připadalo něco málo nedotažené, nepropracované. Dále nevím, jestli to bylo překladem, ale slova “anžto” a “naneštěstí” se objevovala na můj vkus až příliš často.

23.04.2018 3 z 5

Žiješ iba dvakrát Žiješ iba dvakrát Dominik Dán

Opět klasická Dánovka, ke které stačí dodat jen to, že stojí za přečtení.

22.04.2018 4 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Detektivka, která si i u druhého pokračování udržela svou úroveň. Hlavní hrdinové detektivové neztratili nic na sympatiích a příběh poutavý až do konce.

19.04.2018 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Detektivka na kterou jsem dlouho “čekala”. Napětí, skvělé rozuzlení, sympatičtí hlavní hrdinové a tak akorát propracovaný příběh, autor to zvládl od začátku do konce a nepolevil a přede mnou je další díl ze série.

16.04.2018 4 z 5

Jednou nohou v hrobe Jednou nohou v hrobe Dominik Dán

Jak detektivní příběh, tak i zdravotní neduhy hrdinů jsou podány autorem opět s napětím i vtipem. Další podařená.

15.04.2018 4 z 5

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Napínavé, čtivé, ale cosi tomu chybělo. Jako odpočinková četba na dovolenou fajn.

11.04.2018 3 z 5

Korene zla Korene zla Dominik Dán

Klasická Dánovka a tentokrát se zase povedla.

09.04.2018 4 z 5