locin locin komentáře u knih

Temné noci Temné noci Nora Roberts

1.část byla docela dobrá ale druhá byl tak trochu fantas nějak mi to kazilo dojem, ale zase na druhou stranu knihy nemůžou být psány pořád dokola o tom samém.

05.04.2013 4 z 5

Okamžiky Okamžiky Veronika Jonešová

Do posledního dílu z této série jsem se dostala až po nějaké době.. Chvilka pro mě bylo náročné jak všechny z postav pochází z komplikovaných a vlastně láskou neobjetovaných nedostavajicich se rodin... Ale doplnilo postavy a vysvětlili zbytek nevyrceneho, takže ve finále i tak hodnotím kladně a jsem ráda že jsem dočetla až do konce...
P. S. Rodokmen na začátku knihy, byl velmi nápomocen a dost jsem ho ocenila...

30.05.2024 4 z 5

Cesta za láskou Cesta za láskou Nora Roberts

První příběh se mi líbil velice. Druhý už na sérii nenavazuje, nebyl pro mě až tak top, ale také jsem neodolala a docela rychle přečetla :o)

16.06.2019 4 z 5

Aféry privilegovaných Aféry privilegovaných Nora Roberts

Konec druhého dílu mi přišel až moc uspěchaný, ale jinak se mi oba příběhy moc líbili :o)

21.05.2019 5 z 5

Královský rubín Královský rubín Agatha Christie

Všechny povídky od Poirota skvělé. U slešny Marplové mi trvalo než jsem se začetla, ale nakonec i tento příběh byl neočekávaně napínavý :)

15.09.2016 5 z 5

Hra na lež Hra na lež Tess Stimson

Musím říct že už je to u mě několikátá kniha od této autorky a opět mě příběh naplno pohltil.
Opravdu neotřelé téma a i se zakončením sem moc ráda souhlasila.

15.07.2016 5 z 5

Zákon přitažlivosti Zákon přitažlivosti Nora Roberts

Skvělé zakončení, výborné série.

29.06.2016 5 z 5

Sen v bílém Sen v bílém Nora Roberts

Mě fascinuje hlavně profese/pracovní odvětví, kde se tato série odehrávají. Za mě snová práce.
Je pravda tedy, že se mi úplně nelíbilo zakončení příběhu, přišlo mi to zbytečně zdlouhavé...
Ale jinak děkuji za příjemné přiblížení svatebního shonu :)

09.05.2016 4 z 5

Šerif z Thunder Pointu Šerif z Thunder Pointu Robyn Carr

Ani tento díl můj názor nezměnil. Série Virgin River je pro mě stále na prvním místě.

14.03.2016 3 z 5

Alenka v říši divů (zkrácená verze) Alenka v říši divů (zkrácená verze) Lewis Carroll (p)

Myslím že u této knihy by stálo za to si ji přečíst i v originálním znění.

03.03.2016 4 z 5

Básnik Básnik Dominik Dán

Druhá "dánovka" a opět nezklamala.
I když sem z ní měla pocit jak ze severských thrillerů, ale i tak se mi líbila. Jen doba není úplně ta kterou vyhledávám.

16.01.2016 5 z 5

Vánoční dárek Vánoční dárek Katie Price

Příjemné počtení. Trochu mě mrzel konec románek se závodní jedničkou trval déle, než popis pro mě s hlavním protagonistou. Proto 4 hvězdičky.

30.12.2015 4 z 5

Svedení pravého gentlemana Svedení pravého gentlemana Victoria Alexander

A zase konec jedné příjemné série..

25.09.2015 4 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Aha, dobré zjištění že děj opravdu pokračuje a neskončil s tak strašlivě otevřeným koncem. V tom případě bedlivě očekávám další díl.

29.07.2015 4 z 5

Manželka 22 Manželka 22 Melanie Gideon

Začátek měl trochu pomalejší rozjezd, trvalo mi než jsem se do toho opravdu začetla, ale konec mě zaujal, i když jsem od začátku něco málo tušila. :)

23.04.2015 4 z 5

Navěky Navěky Jude Deveraux (p)

Prolntutí současného života a snu vracející ho se do minulosti byl opravdu originální nápad. :)

09.03.2015 5 z 5

Pravá láska Pravá láska Jude Deveraux (p)

Skvělý příběh. Líbilo se mi že ho autorka postavila na skutečném městě. Možná se do Nantucketu někdy podívám, byl to opravdu úžasný popis :)

04.03.2015 5 z 5

Neodolatelný markýz Neodolatelný markýz Barbara Cartland

Konec mohl být na můj vkus trochu víc rozvinutý, konečný vývoj mezi hlavními postavami tam byl rozřešen během dvou stránek. Ale jinak se mi příběh líbil. Lehký, odpočinkový děj.

26.02.2015 4 z 5

Neděle u bazénu Neděle u bazénu Madeleine Wickham

Musím říct že styl knihy se mi od této autorky velice zalíbil. Vážné téma velmi dobře zpracovat a příběh byl velmi poutavý.

31.01.2015 4 z 5

Strážný anděl Strážný anděl Julie Garwood

První díl pro mě byl působivější. Autorka na něj nezapomíná a pár vět o předešlém páru/ději tam zanechá. Romantika protkaná záhadami, tajemstvím okořeněná špetkou lží :) A děj je vytvořen. Zkusím další díl této ságy a nechám se překvapit.

21.08.2014 3 z 5