locin locin komentáře u knih

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Četla jsem knihu i viděla film. A musim říct že neni nad knihu a vlastní představivost. Člověk si může postavy představit podle sebe a fantazie jede na plné obrátky :) Tahle kniha nemá chybu. ;)

24.06.2014 5 z 5

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Skvělé počtění. Nedoporučuji číst když jdete druhý den do práce. Začetla jsem se tak, že sem nemohla přestat. Naprosto úchvatný příběh. Neustále se něco dělo, příběh měl spád, prostě vše co má správný román mít :)

15.05.2014 5 z 5

Toto nebyl úplně šálek mé kávy. Přečetla, ale vracet se k tomu asi už nebudu...

27.12.2018 2 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Zatím nejlepší z této série. Oba hrdinové mi naprosto sedli. Četla jsem tyto knihy s velkým odstupem, tak mi chvilku trvalo než jsem si vzopomněla na veškeré postavy a dění, ale tento díl byl pro mě jeden z těch nejlepších. :)

20.06.2018 5 z 5

Duhová ulice Duhová ulice Lisa Kleypas

Oba díly skvělé. Už se těším na další díl o Alexovi :)

29.12.2016 5 z 5

London Road London Road Samantha Young

Musím říct že ani druhý díl pro mě vůbec není zklamáním. Tato spisovatelky tedy umí psát poutavě :D
Příběhy opravdu vtáhnout takovým způsobem, že prostě musíte stále číst, aby ste věděli jak se tento příběh bude dál vyvíjet :)

07.04.2016 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Musím říct že tato autorka mě zaujmula.
Možná že je to stále dokola to podobné/samé, ale mě tohle pro chvilky pohody naprosto vyhovuje. Někdy člověku prostě sedne, když ví co od knihy může čekat :)

A přiznejme si to, v současné době je prostě tento styl, number 1.
Na stejné úrovni už se potom drží jen severky.

04.04.2016 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Prolínající děj kde je znát jak minulost dokáže ovlivnit přítomnost je nevídaná.
Opravdu nevšední poutavý děj. :)

10.02.2016 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Nejvtipnější kniha roku 2012?
Možná jsem trochu suchar, ale opravdu jsem se zasmála až tak ke konci knihy.
Jinak jsem pořád hledala to haló, které se na tuto knihu pěje, ale úplně mě to nedalo to co jsem očekávala.
3 hvězdy za přiblížení jak to na takových hradech/zámkách může probíhat a za sem tam vtipné rozhovory.

03.11.2015 3 z 5

Zloděj srdcí Zloděj srdcí Patricia Gaffney

První kniha od této autorky a vůbec nejsem zklamaná. :)

08.10.2015 5 z 5

Kniha byla skvělá, konec byl velmi dojemný. Takhle jsem si u knihy dlouho nepoplakala. Konečný dojem z knihy však byl opravdu pěkný. Hlavně se mi líbili poslední řádky z čehož rozhodně vyplývá, A jdeme do toho znovu. :D

27.01.2015 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

už mám zamluvený další díl. Kniha byla prostě skvělá. Je sice pravda že konec příběhu byl zbytečně protáhnut něco mi na tom konci prostě chybělo. Abych byla upřímná první díl byl přece jen o trochu lepší, ale i tak příjemné počtení. Už se těšim na pokračovaní. :)

06.03.2014 4 z 5

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Závěrečné rozuzlení kouzelné trilogie. Obětování života pro druhého, kterého miluješ. Nad vodou podrží přátelství a při životě láska rodičů a možná i přítele?? Líbí se mi ráz, kterým spisovatelka psala. Doufám že si od ní ještě něco přečtu. :)

03.01.2014 4 z 5

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Musím říct, že i druhý díl mě opravdu zaujal a doslova jsem ho přečetla jedním dechem. Už se nemůžu dočkat až bude konečné rozuzlení. Děj se neustále vydává úplně jiným směrem než bych očekávala. Opravdu chytlavá kniha, doporučuji :)

30.12.2013 4 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Po dlouhý době zase trochu změna v žánru. Musím říct, že mě příběh vtáhl. Děj byl napínavý a každou chvíli se měnila moje představa o konci. Určitě budu pokračovat dál.

28.12.2013 4 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Opravdu jedna z nejlepších co sem od Agathy Christie četla. Napějetí záhady neočekávaný závěr. Moc se mi to líbilo. :o)

02.08.2013 5 z 5

Doktorka Kateřina - První pomoc Doktorka Kateřina - První pomoc Nicole Amrein

Jediná chyba na knize byla že jsem se občas ztrácela v přímé a nepřímé řeči. Nevěděla jsem jestli to postava opravdu říká, myslela jsem si že o tom pouze přemýšlí ale druhá už jí na to odpovídá v přímé řeči. to bylo prochu zavádějící.

24.04.2013 3 z 5

Za italským snem Za italským snem Jo Thomas

Hezké nahlédnutí do místních italských tradic.

01.05.2023 4 z 5

Vévodův utajený plán Vévodův utajený plán Sabrina Jeffries

Velmi čtivý příběh. Na rozluštění záhady jsem se moc těšila.. A hezky zpracováno :O)

29.12.2022 5 z 5

Okouzlená šamanka Okouzlená šamanka Nora Roberts

Tak nějak se mi stalo, že jsem si přečetla až ten poslední díl... A musím říct, že to nevypadá na špatnou serii, určitě zkusím i ty předešlé z nich :o)

06.10.2019 5 z 5