LilianaFalcon LilianaFalcon komentáře u knih

Ten první Ten první Roni Loren

Moc povedená knížka, i když mě některé pasáže tolik nebavily a ten konec s Finnovou prací mě trochu zklamal.
Strašně bych si chtěla přečíst příběh Rebeccy.

22.01.2023 4 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Není to pro mě TOP knížka série, ale rozhodně byla povedená :-)
Hlavně ve mě probudila vánoční atmosféru :-)

25.11.2022 5 z 5

Když jsme se proslavili Když jsme se proslavili Sarina Bowen

Nejlepší díl série! I když jsem doufala, že Lianne bude větší nerd. Každopádně DJ mi bylo děsně líto. Ten kluk si happy end vážně zasloužil.

08.11.2022 5 z 5

Neonoví bohové Neonoví bohové Katee Robert

Vzhledem k tomu, že jsem si přečetla předchozí komentáře, jsem tak nějak tušila, co mám čekat. Ano, uvítala bych více toho intrikaření, knížka mohla být ještě lepší.
Ale teda takhle žhavou knihu už jsem dlouho v ruce neměla :-D

23.10.2022 4 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Ten zvrat mě naštval, přišlo mi to zbytečné a u tohohle druhu knížek až moc čekané.
Ale ten epilog neměl chybu.

18.10.2022 4 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Krásný emotivní příběh... taková tragická pohádka pro dospělé.

01.10.2022 5 z 5

Rande s knihomolkou Rande s knihomolkou Emma Hart

V životě by mě nenapadlo, že mi nějaká knihomolka bude lézt na nervy, ale stalo se.

29.09.2022 3 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Já si na ten autorky styl a charaktery postav nějak ne a ne zvyknout.

26.09.2022 3 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Místy zdlouhavé, ale jinak se mi to strašně moc líbilo :-)

25.09.2022 5 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Tohle mě bavilo. Sice nic nového, ale napsané tak čtivě, že jsem se nemohla odtrhnout.

18.09.2022 5 z 5

Temná kněžka Temná kněžka Margaret Rogerson

Já tu romantickou linku v knížkách asi prostě potřebuji :-/

16.09.2022 3 z 5

Tajný pánský knižní klub Tajný pánský knižní klub Lyssa Kay Adams

Nedokázala jsem se rozhodnout mezi 3 a 4 hvězdičkami, ale ty 3 to vyhrály, protože mě některé pasáže nebavily a měla jsem tendenci přeskakovat.
Námět byl naprosto boží! Parta chlapů, co se pomocí romantických knih snaží zachránit vztahy? Úžasné!
Ale jinak mi příběh celkově připadal hodně smutný, protože zpackané manželství není žádná legrace. A strašně moc jsem ústřednímu páru fandila, ať to vyřeší.
Gavin pro mě byl skvělý mužský hrdina, s chybami, které ho dělaly ještě víc přitažlivého.
Thea byla na můj vkus až moc pokrytecká a její sestra mi vyloženě pila krev.

15.09.2022 3 z 5

Falešná svědkyně Falešná svědkyně Karin Slaughter

Skvěle napsané. Poutavé, napínavé, dojemné. Jen místy dost zdlouhavé.

07.09.2022 4 z 5

Odvážná a smrtící přísaha Odvážná a smrtící přísaha Brigid Kemmerer

Jsem tým Rhen a Harper. V podstatě jsem celou dobu byla jen zvědavá, jak se vyřeší "situace" z epilogu předešlého dílu. Grey mě nebavil :-(

28.08.2022 3 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Vhodné pro milovníky osudové tématiky, mezi něž se řadím :-) Ostatním těch náhod v příběhu bude možná připadat poněkud příliš.

A teda Kate s Elliotem neměli chybu, jejich vztah mě strašně moc bavil. Především to, jak pozvolna se navzájem dostávali jeden druhému pod kůži.

23.08.2022 5 z 5

Všechny stránky Amelie Všechny stránky Amelie Ashley Schumacher

Dokonalost. Tahle knížka je pro mě jak ušitá na míru. Postavy, se kterými se život nemazlil, propracované vztahy, trocha toho nepředvídatelného osudu a happy end.
Půjčeno v knihovně a kupuju si vlastní výtisk :-D

19.08.2022 5 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Fajn erotická novelka. Co nebylo napsané na papíře, si čtenář mohl jednoduše domyslet. Vysvětlené bylo dle mého vše dostatečně.
Jednu hvězdičku jsem ubrala, protože ty erotické scény mě nechávaly chladnou a protože Sky na můj vkus až moc dolézala.

14.08.2022 4 z 5

Nesnesitelný vévoda Nesnesitelný vévoda Loretta Chase

Zklamání z prvního dílu se naštěstí neopakovalo. Ashmont coby jeho nemilost už v předchozím dílu toužil po nějaké změně, tudíž ten jeho přerod nepůsobil tak neúměrně, navíc mě strašně moc bavilo, jak si byl sám sebou občas nejistý.
Cassandra se též povedla a oni dva dohromady? To nemělo chybu :-) Už se těším na další autorčiny knížky.

14.08.2022 5 z 5

Pán temnot Pán temnot Elizabeth Hoyt

Margret s Godrikem mě bavili, ale další mizející holčičky už ne, chtělo to nějakou novou zajímavější zápletku.

09.08.2022 4 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Takový slabší Ukradený polibek...

02.08.2022 4 z 5