Licie84 Licie84 komentáře u knih

Prostě na mě zapomněli Prostě na mě zapomněli Jiří Holub

Úžasně čtivá kniha. Napínavá a smutná. Doporučuji přečíst

13.10.2016 5 z 5

Moje kniha biblických příběhů Moje kniha biblických příběhů kolektiv autorů

Díky čtenářské vyzvě jsem sáhla po této knize. " Oblíbená kniha mého dětství" Jako malá jsen ji zbožňovala,hlavně ilustrace.............

10.10.2016 4 z 5

Půlnoční růže Půlnoční růže Lucinda Riley

Nádhera. Napínavé ,smutné, ale nádherné.

15.09.2016 5 z 5

Kvítek karmínový a bílý Kvítek karmínový a bílý Michel Faber

Bohužel, patřím k těm co knihu nedočetli.

01.09.2016

Začátek výborný, příběh chytlavý. I když fantasy není zrovna můj šálek kávy tak se to četlo velmi dobře. A dobové fotografie jsou úžasný,pridavaji tomu všemu tu správnou korunu. Určitě si přečtu i pokračování.

19.08.2016 4 z 5

Vévoda na útěku Vévoda na útěku Julie Anne Long

Nádherné oddychové čtení. Nechybí romantika, vášeň ani dobrodružství. Miluju takové knihy.

25.07.2016 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Napínavý a velmi čtivy román. Jen mě mátlo, co se stalo před a po nehodě. Četlo se mi to lépe jak Něž jsem tě poznala. ☺

21.06.2016 5 z 5

Povídky o lásce Povídky o lásce Michal Viewegh

Některé povídky jsou dobré, některé horší. Nejvíc se mi líbila Kostka osudu. Tak u toho jsem brečela smíchy

17.06.2016 3 z 5

Tajný sňatek Tajný sňatek Jo Beverley

Příběh krásný, ale těch lží a nedorozumění bylo až moc . Ale historie o hlodavcích s velkými tesáky mě hodně pobavila.

15.06.2016 4 z 5

Pirátská nevěsta Pirátská nevěsta Shannon Drake (p)

Asi jsem zvyklá na jinou hystorickou romanci... Tato mě přímo nezaujala,nudila mě..

01.06.2016 1 z 5

Vězeň mé touhy Vězeň mé touhy Johanna Lindsey

Zase jedna klasika.Johanna Lindsey to prostě umí.. I když jsem tuto knihu četla asi před sedmi lety tak i tak jsem byla pohlcena tím dějem jako bych to četla poprvé... Nádhera..

27.05.2016 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Tuto knihu si buď zamilujete, nebo Vás nechá chladným... Musím přiznat, že mi dlouho trvalo než jsem si zvykla na styl psaní a děj mě moc nebavil. Ale jak se ukázala Max tak už jsem knihu nemohla odložit.. na konci mi ukápla slza... pokud zvládnete 526 stran napětí,lidské dobroty a pravdy z války tak knihu doporučuji.

24.05.2016 5 z 5

Hřích v barvě lilie Hřích v barvě lilie Julie Anne Long

Taková oddechovka. Nenadchne ani neurazí

19.05.2016 3 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Začátek knihy mi přišel jako "kuchařka pro pekaře začátečníky". Do toho příběh o upírech, tak trochu chaos. Pak přišlo vyprávění od Josefa, a to jsem byla znechucena a chtělo se mi brečet. Říkala jsem si dobrý tak to bylo, nikdo to už nezmění... A pak přišlo vyprávění babičky Minky a to bylo na mě už docela dost tady už jsem to nevydržela a brečela,musela jsem knihu odložit a jít se projít.. dost silný příběh. Ale bohužel na něm je víc jak zrnko pravdy a o to je to smutnější. Daleko jednodušší by bylo říct je to od začátku do konce jen vymyšlený.

15.05.2016 5 z 5

Milovat zlodějku Milovat zlodějku Julie Anne Long

Ano,hned po prvních pár stránek je jasný jak to dopadne a jak to bude "asi" probíhat. Ale o tom jsou tyto knihy a to je na tom to krásné. Vždy dobrý konec, romantika a vášeň . Já osobně jsem se opět smála i plakala. Moc hezky se četla. Výborný. Určitě si od této spisovatelky něco přečtu .

10.05.2016 5 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Bože, cože a ne ne. Tak to jsem si neustále opakovala. Heathclift byl s prominutím magor,Kateřina sobecká nána, která nevěděla co vlastně chce. Isabela naivka a Edgar slaboch. Ale celé to dohromady a všichni ,včetně služebné Eleny ( ta byla u všeho )vytvořili nádherný příběh plný pýchy a nenávist. Ale úžasně čtivy a napínavý. Prostě dokonalé.

29.04.2016 5 z 5

Edith Piaf: Bez lásky nejsme nic Edith Piaf: Bez lásky nejsme nic Jean-Dominique Brierre

Baječně napsané. Viděla jsem i film,ale to nebylo ono,spousta informací tam chyběla. Na té knize se mi nejvíce líbilo částečný překlad některých písní.

24.04.2016 4 z 5

Deníky psané v korzetu Deníky psané v korzetu Katie MacAlister

Dlouho jsem se u knihy tak nezasmála. Štěkající pavouci nebo duchové kteří určují jídelníček????.... No prastě sranda. Oddychová kniha,pokud se chce někdo odreagovat a pobavit doporučuji.

20.04.2016 5 z 5

Dům u jezera Dům u jezera Kate Morton

Tak... Dlouho mi trvalo než jsem se do knihy pořádné začetla. Ale od půlky jsem nedokázala knihu odložit. Zapomenutá zahrada mě dostala daleko víc, ale i tak mám opět o čem přemýšlet.. zajímavý a pro mě velice překvapivý konec.

14.04.2016 4 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Nevím proč ja se do knihy nemohla začíst. Sto stran a pořád čekám co se stane.. Tak uvidím snad bude nějaký zvrat... :o(

24.03.2016