Tajný sňatek

Tajný sňatek https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37588/bmid_tajny-snatek-0pm-37588.jpg 4 92 9

Mallorenovi série

Lord Christian Grandiston se po desetiletí válečných bojů vrací domů pln myšlenek na světské radosti, které svobodnému pohlednému muži skýtá georgiánský Londýn. Jeho otec je ovšem jiného mínění a ze všech sil se snaží Christianovi namluvit jistou zámožnou dámu. Pro Christiana je nastalá situace nepříjemná hned ze dvou důvodů: jednak nemá na život v manželství ani pomyšlení, jednak je už ženatý. Coby šestnáctiletý hoch se rozhodl bránit čest Dorcas Froggattové – aby z celé záležitosti nakonec vyšel jako její manžel. Během let strávených v uniformě na všechno zapomněl, ale nyní mu to nedá a vydává se na sever Anglie, aby zjistil, jestli jeho zákonná manželka vůbec žije. A kromě toho potřebuje vědět, kdo se snaží nalézt muže jménem Jack Hill – protože právě pod tímto jménem on sám kdysi uzavřel svůj tajný sňatek…... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Domino

Secret Wedding , 2009

rampapa
28.02.2019 5 z 5

Překrásný příběh o lásce. Knížku velmi doporučuji.

munka
12.02.2019 4 z 5

Pekné oddychové čítanie. Beverley nesklamala.

vcielka
24.11.2017 4 z 5

Pacil sa mi namet. Viac by som len chcela vidiet do mysli hlavneho hrdinu. Na toho sa autorka sustredi len vo chvilach ked je to absolutne nevyhnutne aby hned citatelovi neodhalila ake city chova k hlavnej hrdinke a snazi sa tak citatela rovnako ako hrdinku nechat na pochybach. Pri Jo Beverley ale to nie je vobec nezvykla strategia. Osobne mam ale radsej odhalene karty a rada sa zaoberam pocitmi oboch hrdinov v danej chvili. Myslim si, ze i napriek tomu by kniha nestratila svoje caro. Koniec knihy dospel presne k bodu ktory je ocakavany v kazdej romantickej knizke ale osobne by som ho mozno vykreslila trochu inak. Prijemne citanie. Knihu urcite odporucam. Knihy od tejto autorky delim na dve skupiny. Tie co su naozaj zaujimave a stoja za precitanie a potom tie ktore su viac menej nudnejsie ale kedze u tejto autorky je vsetko so vsetkym prepojene i tak stoja za precitanie. Tato patri k tym prvym.

Marci_Vaj
04.07.2017 5 z 5

Devátý příběh. Ačkoli od samého začátku bylo jasné jak příběh dopadne, četl se dobře až do konce :-)

Licie84
15.06.2016 4 z 5

Příběh krásný, ale těch lží a nedorozumění bylo až moc . Ale historie o hlodavcích s velkými tesáky mě hodně pobavila.

havrmoni
23.11.2015 4 z 5

Příběh byl hezký i když lhaní a nedorozumění moc nemusím. Pak je to právě moc o myšlenkách a úvahách,mám nemám,co když atd. Což byl tenhle případ. Christian byl docela bezva, Cara taky,až na konci bych s ní nejraději zatřásla,byla najednou jak vyměněná. Minulý se mi líbil víc.

miruska1
29.10.2013 5 z 5

Kniha sa mi veľmi pačila. Je to moja prva skusenosť s touto autorkou a určite nie posledna.

DendaRA
11.07.2013 5 z 5

Tuhle autorku mám ráda. Ze všech knih, co jsem od ní četla, se mi právě tahle líbila nejvíc.

mariva
17.09.2012 3 z 5

Oddechová četba, dá se přečíst, ale už jsem od této autorky četla lepší knihy.

Anglie historické romance

Jo Beverley