LeSk LeSk komentáře u knih

Příliš mnoho tajemství Příliš mnoho tajemství Katarína Gillerová

Možná až moc překombinovaný, nereálný děj, mnoho životních náhod pro jednu ženu v jednom příběhu. Nicméně i tak spletitý děj mě velmi bavil, knihu jsem přečetla za jediný den, chtěla jsem se co nejdříve dozvědět, jak vše dopadne. Doporučuji, autorčiny knihy mě baví, toto byla příjemná oddychovka.

22.08.2022 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Perfektní čtení, které vám nedá spát. Napnutá jsem byla od začátku až do poslední stránky. Každou chvíli jsem si myslela, že je vrah někdo jiný, totálně zapletený děj, který mě extrémně pohltil. Vrah se přiznal, ale konec mi přišel takový "nedokončený", rychlý, useknutý. Velmi doporučuji, přečteno za dva dny.

22.08.2022 5 z 5

Volným pádem Volným pádem Markéta Harasimová

Mám přečteny doposud všechny autorčiny knihy a tato mě tedy chytla nejvíc za srdce. Naprosto dokonalý, poutavý a bohužel i reálný životní příběh, jednou jsi nahoře a jednou zase dole. Doporučuji všem, člověk si uvědomí své životní priority a proč tu vlastně je ...

08.08.2022 5 z 5

Hodná sestra Hodná sestra Sally Hepworth

Wauuuu, tak tohle byla jízda ... přečteno jedním dechem, totálně mě děj pohltil a nedalo se přestat číst. Bavila mě kniha od první do poslední stránky, konec byl velmi překvapující. Doporučuji.

10.07.2022 5 z 5

Pouta z pavučin Pouta z pavučin Markéta Harasimová

Nereálný příběh, který byl až extrémně překombinovaný. Děj se táááhnul, nešlo se pořádně začíst, zbytečně zdlouhavé. Sexuální pasáže dlouhé několik stran jsem pak již jen přeskakovala, to byl opravdu zbytečný přehnaný extrém. Celkově se mi kniha nijak nelíbila, nezaujala. Ostatní knihy této autorky jsou fajn, čtu je ráda, toto byl však nějaký přehmat, či co. Bohužel nedoporučuji.

26.06.2022 1 z 5

Balzamovač Balzamovač Alison Belsham

Kniha plná napětí, emocí, zvratů ... Nedalo se přestat číst, hltala jsem stránku za stránkou. Konec byl překvapivý. Doporučuji.

31.05.2022 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Perfektní čtení, zaujal mě děj knihy hned od začátku. Nedalo se odtrhnout. Přečteno velmi rychle jedním dechem. Smutné, ale opravdu strhující. Doporučuji.

18.05.2022 5 z 5

Dárek Dárek Sebastian Fitzek

Nemohu si pomoct, ale je to první kniha od tohoto autora, kdy jsem se strašně trápila, abych knihu vůbec dočetla. Nelíbil se mi dej, zápletka, rozuzlení ... Za mě bohužel žádná sláva.

15.05.2022 2 z 5

Dívka v zrcadle Dívka v zrcadle Katarína Gillerová

Příběh byl fajn, příjemné, oddychové odpolední čtení, nic náročného. Občas mi vadilo přeskakování z minulosti do současnosti, měla jsem v tom často zmatky. Jinak fajn kniha s předvídatelným zakončením. Doporučuji.

25.04.2022 3 z 5

Jak chutná strach Jak chutná strach Markéta Harasimová

Jedna z nejslabších knížek od této jinak skvělé autorky. Nějak mi tento styl k ní nesedí. Některé pasáže nevhodně zvolené, hůř propracované. Závěr předvídatelný. Předchozí knihy mě zaujaly mnohem více.

11.04.2022 3 z 5

Tajemství Tajemství Radka Třeštíková

Kniha se četla velmi rychle, jednoduchý příběh se zbytečně mnoho postavami. Zápletky, děj ... Nějak jsem se v tom ztrácela a konec nedokončený. No nevím, znovu bych nečetla, žádný zázrak to tedy bohužel nebyl, ačkoliv její knížky čtu ráda.

25.03.2022 2 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Perfektní kniha s úžasnou zápletkou. Děj byl nepředstavitelný, naprosto skvělé zpracování. Mám ohromnou radost, že jsem případ vyřešila a objevila vraha. Tento autor zatím nikdy nezklamal. Doporučuji.

16.03.2022 5 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Kniha je extra dlouhá, ale plná zvratů, emocí, životních zkušeností a příběhů. Kniha se četla sama, žádné náročné čtení. Pohodová kniha, moc se mi líbila, doporučuji.

04.03.2022 5 z 5

Takový hněv Takový hněv Cara Hunter

Parádní čtení, dej má šťávu, hltala jsem stránku za stránkou. Občas zbytečná hluchá místa, konec nepřekvapil. I přesto velmi doporučuji.

12.02.2022 4 z 5

Pasažér 23 Pasažér 23 Sebastian Fitzek

Děj knihy byl zajímavý, odlišný. Nicméně zbytečně moc postav, přebíhání z děje do dalšího děje a zpět ... Trochu chaotické, ale četla se kniha velmi rychle, závěr knihy byl dokonalý. Doporučuji.

29.01.2022 3 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Mě to prostě nebavilo, do čtení jsem se nutila, četla jsem 3 týdny, jiné knihy mám přečtené třeba za tři dny. Toto nebyl můj šálek kávy, nějak mě to nenadchlo, omlouvám se těm, kteří si knihu zamilovali.

23.01.2022 2 z 5

Nutné lži Nutné lži Diane Chamberlain

Velmi silné téma, nemohla jsem přestat číst a hltavě jsem četla jednu stránku za druhou. Kniha je plná emocí a zvratů. Děj této knihy jen tak nezapomenu. Velmi doporučuji.

02.01.2022 5 z 5

Výměna Výměna Beth O’Leary

Nenáročná četba, zajímavá zápletka (výměna), i když v reálnem životě nemyslitelné. Kniha nenadchne, tak jak by správná kniha měla, ale ani neurazí. Pro pár oddychových večerů doporučuji.

24.12.2021 3 z 5

Máma pro Veroniku Máma pro Veroniku Táňa Keleová-Vasilková

Příjemné, oddychové čtení. Od začátku se dalo tušit, jak to vše dopadne. Závěr nebyl překvapivý, četlo se hezky, žádná náročná četba. Doporučuji pro nenáročné čtenáře.

16.12.2021 4 z 5

Tajemství porodních bab Tajemství porodních bab Sally Hepworth

Moc příjemné čtení, kde zjistíme, že každý má své tajemství, ale nikdy se nic neutají. Oddychová četba, četlo se samo. Doporučuji.

05.12.2021 4 z 5