LeSk LeSk komentáře u knih

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

(SPOILER) Příběh mě bavil, dej mě zaujal, četla se kniha rychle, ALE ... jako co měl znamenat ten konec? Nemohla jsem se dočkat, jak to vše dopadne, ale ten neurčitý konec mě tedy velmi bohužel zklamal.

17.04.2021 3 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Děj měl odpych, nenudila jsem se ani na jediný moment. Byla jsem se trochu té historie, ale naprosto mě to pohltilo, konec byl top. Všem moc doporučuji, úžasné čtení na dva večer lry, nedalo se přestat číst.

05.04.2021 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Absolutně mě děj od začátku do konce vůbec nezaujal. Nebavilo, nebavilo, nudilo, ke čtení jsem se nutila, bohužel nedoporučuji.

01.04.2021 odpad!

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

TOP kniha, přečteno na jeden zátah, nedalo se odtrhnout. Konec byl wauuuuu, nepředvídatelný, rozhodně je kniha určená k zamyšlení. Vynikající čtení, DOPORUČUJI.

21.03.2021 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Wauuuuu ... Kniha, ze které mrazí. Nemám slov, top kniha. Doporučuji.

19.03.2021 5 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Úplně boží kniha, přečteno jedním dechem. V knize málo postav, krátké kapitoly, to mi vyhovovalo. První díl byl dokonalý, druhý navazující díl také neměl jedinou chybu. Děj úžasný, mělo to rychlý spád, žádná hluchá místa, konec nepředvídatelný, velmi DOPORUČUJI.

14.03.2021 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Úplně boží kniha, přečteno jedním dechem. V knize málo postav, krátké kapitoly, to mi vyhovovalo. Děj úžasný, mělo to rychlý spád, žádná hluchá místa, konec nepředvídatelný, velmi DOPORUČUJI.

14.03.2021 5 z 5

Květiny pro Lauru Květiny pro Lauru Táňa Keleová-Vasilková

Smutné čtení, avšak četlo se rychle. Doporučuji.

14.03.2021 4 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Fajnové mrazivé čtení, které mě pohltilo až ale teprve v polovině knihy. Začátek velmi pomalý, nudný, mísilo se mnoho jmen a postav...druhá polovina měla spád a dočteno jedním dechem.

04.03.2021 3 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Na knihu jsem se velmi těšila, hodnocení mě nalákalo k zapůjčení této knihy z knihovny, avšak mě dej vůbec nezaujal. Střídalo se tam zbytečně mnoho postav, den byl zmatečný, nereálný, hlavní hrdinka je nadčlověk, nikdo jí nesahá animpo kotníky. Čekala jsem tedy rozhodně mnohem víc.

27.02.2021 2 z 5

Není úniku Není úniku Cara Hunter

Napětí této knize rozhodně nechybí. Četli se rychle, děj byl velmi poutavý. Doporučuji.

22.02.2021 5 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Úžasná kniha s velmi napínavým dějem již od první stránky. Žádná kapitola nebyla nuda, mělo to šťávu, napětí, rozzuzlení, překvapení ... velmi doporučuji.

22.02.2021 5 z 5

Klinická smrt Klinická smrt Markéta Harasimová

Wauuuuu, velmi poutavé čtení, mrazilo mě ke konci knihy po těle. Knihy je určena k zamyšlení, konec byl absolutně drastický, nicméně se mi děj moc líbil, oproti některým předchozím knihám autorky, kde neustále velmi detailně a extrémně zdlouhavě popisuje sexuální hrátky. Ubírám jednu hvězdičku za děsivý, ačkoliv reálný příběh. Předchozí knihy autorky jsou určitě o chlup zdařilejší. Doporučuji.

19.02.2021 4 z 5

Růže a slzy Růže a slzy Markéta Harasimová

Velmi smutné čtení. Nechápu, jak týrání může dojít až takhle daleko. Poutavé čtení, nedalo se odtrhnout, ale v roli hlavní hrdinky bych se rozhodně nechtěla objevit. Doporučuji k přečtení, rozhodně na tuto knihu jen tak nezapomenu.

06.02.2021 4 z 5

Žena, kterou jsem byla Žena, kterou jsem byla Kerry Fisher

Příběh byl fajn, trochu předvídatelné, že Facebook je jen pozlátko na hraní si "na něco". Zhodnotila bych to jako pohodové oddychové čtení. Doporučuji.

Předchozí kniha autorky "Mlčenlivé ženy" byla ale lepší, zažívnější.

01.02.2021 4 z 5

Jen trochu lásky Jen trochu lásky Katarína Gillerová

Příběh parádně promyšlený, hlavní postava Evženie byla zpočátku nesnesitelná a protivná. Časem se zjistilo proč. Kniha se mi líbila, ale bylo tam zbytečně moc postav, občas jsem se v tom ztrácela a také mi nevyhovovala dějová přeskakováná linka, někdy jsem nevěděla, zda čtu minulost nebo současnost. K přečtení doporučuji, je to oddychové čtení.

25.01.2021 3 z 5

V temnotě V temnotě Cara Hunter

Zpočátku se dej hrozně táááááhnul, nemohla jsem se plnohodnotně do knihy začíst. Od poloviny knihy již příběh začal nabírat na obrátkách a dočetla jsem jedním dechem. Těším se na třetí díl této série. Doporučuji.

18.01.2021 4 z 5

Slib Slib Táňa Keleová-Vasilková

Oddychová kniha se smutným příběhem. Četlo se rychle, hlavní hrdinku obdivuji. Doporučuji.

10.01.2021 4 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Napínavé čtení od začátku do konce. Děj byl poutavý, mělo to odpal hned od první stránky. Konec příběhu vypadá na velmi slibné pokračování, doufejme, že tomu tak opravdu bude. Hlavní postavy mi byly sympatické. Moc doporučuji.

07.01.2021 5 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Tato kniha mi vyrazila dech, wauuu ... Nechyběl napínavý děj, zápletky, strach. Konec "zkurveného příběhu" mě totálně odzbrojil, stojí za to si na to počkat. To nemělo žádnou chybu. Bála jsem se tak tlusté knihy, nicméně díky úžasnému dějí přečteno za dva dny. Moc doporučuji, konec byl opravdu TOP.

01.01.2021 5 z 5