LeSk LeSk komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Wauuu, totálně mě děj knihy pohltil. Perfektně napsaná kniha, která vás baví od začátku do konce. Zpracování skvělé, naprosto úžasně sepsané, ačkoliv mě z konce knihy bude po těle mrazit ještě hodně dlouho. Považuji za top knihu této autorky. Doporučuji.

05.06.2023 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Strašně moc silný a dojemný příběh. Čte se jedním zatajeným dechem. Šokující, pravdivé, k zamyšlení, bolestné, ale velmi poutavé. Velmi doporučuji.

26.09.2021 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Za jeden den přečteno. Wauuu, upřímné čtení, realita všedního dne. A dny plynou a plynou ... konec mi připadal useknutý, nedokončený. Ale tak to mělo asi být ... Příběh k zamyšlení. Doporučuji.

20.10.2020 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Děj měl odpych, nenudila jsem se ani na jediný moment. Byla jsem se trochu té historie, ale naprosto mě to pohltilo, konec byl top. Všem moc doporučuji, úžasné čtení na dva večer lry, nedalo se přestat číst.

05.04.2021 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Wauuuuu ... Kniha, ze které mrazí. Nemám slov, top kniha. Doporučuji.

19.03.2021 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Perfektní čtení, zaujal mě děj knihy hned od začátku. Nedalo se odtrhnout. Přečteno velmi rychle jedním dechem. Smutné, ale opravdu strhující. Doporučuji.

18.05.2022 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Děj měl šťávu, příběh se nevlekl, mělo to odpich. Moc se mi to líbilo, zpočátku se mi pletla jména, ale brzy se čtenář zorientuje a nemůže přestat číst. Úžasná autorka. Doporučuji.

26.07.2021 4 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Opravdu extra velmi silný příběh, vedoucí k zamyšlení. Jen mi malililinko vadilo neustálé pití alkoholu, ale to jen můj názor. Doporučuji každému povinně k přečtení ... Víc není potřeba dodat ...

25.11.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Wauuuuu, rychle čtení, sotva jsem se nadechla, byla jsem u konce, nedalo se přestat číst. Velice strhující příběh, opět to mělo spád, nebyla žádná hluchá místa. Konec byl bezchybný, moc jsem hlavní postavě fandila a hltala jsem každou stránku. Velmi doporučuji.

18.10.2022 5 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Kniha je extra dlouhá, ale plná zvratů, emocí, životních zkušeností a příběhů. Kniha se četla sama, žádné náročné čtení. Pohodová kniha, moc se mi líbila, doporučuji.

04.03.2022 5 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Výborná kniha s parádní zápletkou, s vynikajícím spádem. Kniha neměla hluchá místa, četla se jedním dechem. Autorka opět nezklamala. Její knihy jsou výborné, čtivé, poutavé. Doporučuji.

27.03.2020 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Veliké zklamání. Doposud jsem přečetla všechny vydané knihy od tohoto autora a tak zklamáná Jsem nikdy nebyla. Jak kdyby to psal úplně jiný béčkový autor. Děj neměl hlavu ani patu, šíleně zamotané, absolutně ani náznakem reálné. Škoda ... I přesto si další jeho knihy přečtu a dám mu šanci.

09.02.2024 1 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Perfektní kniha s úžasnou zápletkou. Děj byl nepředstavitelný, naprosto skvělé zpracování. Mám ohromnou radost, že jsem případ vyřešila a objevila vraha. Tento autor zatím nikdy nezklamal. Doporučuji.

16.03.2022 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Krásná čtivá kniha, jen se mi po čase pletly postavy, bylo to chaotické. Těším se však na druhý díl, snad mě nezklame. Doporučuji.

16.05.2021 4 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Úplně boží kniha, přečteno jedním dechem. V knize málo postav, krátké kapitoly, to mi vyhovovalo. Děj úžasný, mělo to rychlý spád, žádná hluchá místa, konec nepředvídatelný, velmi DOPORUČUJI.

14.03.2021 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Byla to jedna velká zábavná jízda. Šťávu to mělo od začátku do konce, velmi jsem se bavila, kniha přečtena jedním dechem. Mělo to hlavu a patu, těším se na filmové zpracování. Doporučuji.

28.12.2020 5 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

No toto bylo jako co? Nemělo to bohužel hlavu ani patu a kdybych při kempování měla s sebou ještě jinou knihu, tuto velmi ráda odložím a vyměním za jinou. Absolutně nezajímavá kniha, příběh totálně o ničem, bez nápadu a jakéhokoliv napětí, překvapení. Kniha, která neměla snad být ani vydaná. Naštěstí jsem měla pouze knihu půjčenou z knihovny, litovala bych každé koruny vložené do této knihy. Bohužel nedoporučuji.

26.07.2020 1 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Mě to prostě nebaví a nechápu ten humbuk kolem této knihy.

25.08.2019 1 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Úžasná knížka s extrémně poutavým příběhem. Nedá vám spát a budete chtít číst bez zastavení. Každá kapitola byla nabitá, děj velmi napínavý až do poslední stránky. Velmi kvalitní čtení, doporučuji.

17.01.2024 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Pohodové, odpočinkové čtení. Klasický Hartl, líbí se mi jeho vtipnost v příbězích. Děj knihy mě bavil, realita všedních dnů obyčejných žen. Těším se na další jeho knihy. Doporučuji všem.

26.12.2023 5 z 5