Lenny.Wolf Online Lenny.Wolf komentáře u knih

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Neal Shusterman opět nezklamal. Stejně skvělé ne-li lepší jak Smrtka. Takhle má vypadat prostřední díl z trilogie. A teď honem potřebuju třetí díl!!

12.05.2019 5 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Tak tohle byla jízda od začátku až do konce!
Párkrát se mi stalo, že přestávám dýchat, jak některé scény prožívám. Je trochu předčasné toto říkat, když je teprve únor, ale tohle byla nejlepší krimi kniha, co jsem letos četla!

10.02.2019 5 z 5

Dracul Dracul Dacre Stoker

Na tuhle knížku jsem byla velmi zvědavá, protože Dracula byl moje nejoblíbenější kniha v dospívání. Miluju filmového Draculu s Belou Lugosim i novejší verzi od F.F. Coppoly, ale tohle byla naprosto ubíjející kniha, kdy jsem se do čtení musela vyloženě nutit. Při čtení komentářů tady mám pocit, že jsem četla něco úplně jiného než ostatní. Štěstí že tam byl ten epilog, ten to zachránil s hodnocením aspoň na 3*. Škoda.

29.01.2021 3 z 5

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

Tohle byl ultimátní zlepšovač nálady. Není to žádné světoborné dílo, klišé vedle klišé, ale je to super, milý, cute a celou dobu se u toho člověk culí jako blbeček. Takže svůj účel tahle knížka splnila na jedničku a myslím, že tohle je přesně to, o co autorce šlo :) Jo a palec nahoru za děkovačku na konci. Kdyby všechny děkovačky vypadaly takhle, tak je snad začnu i číst :D
P.S.: doufám, že se dočkáme knížky i o Avě, protože to by mě vážně bavilo!

05.10.2020 3 z 5

Jeden z nás je na řadě Jeden z nás je na řadě Karen M. McManus

Na zadní straně knihy je "Jako byste sledovali seriál Netflixu, od kterého se nedá odtrhnout." Musím souhlasit, že to je naprostá pravda, bylo to skvělé, napínavé a navíc bylo hrozně super se vrátit na Bayviewskou střední a ten konec? Ten to úplně rozsekal!

23.07.2020 5 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Dlouho jsem nečetla takhle dobrý thriller. Příběh mě úplně pohltil a kdybych nebyla v práci, tak to přečtu na jeden zátah, protože jsem nutně potřebovala vědět, jak to dopadne. Právem je tato kniha ve světě bestseller.

10.11.2019 5 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Helen Hoang

Nejhezčí romantická knížka, kterou jsem za poslední dobu četla!

29.07.2019 5 z 5

P.S. Mám ťa rada P.S. Mám ťa rada Kasie West

To bylo tak hezky milý. Moje první kniha od autorky, ale rozhodně ne poslední. Úplně se z toho tetelím blahem :)

07.02.2019 5 z 5

Supertajný seznam věcí Supertajný seznam věcí Theo Addair (p)

To bylo tak milý a nunu :) Poslední dobou jsem četla náročnější knihy a lehce jsem upadla do čtecí krize. Bylo osvěžující tohle slupnout v podstatě na posezení.

09.10.2021 5 z 5

Sedem manželov Evelyn Hugovej Sedem manželov Evelyn Hugovej Taylor Jenkins Reid

OMG, tohle bylo tak výborný!! T.J.Reid je moje oblíbená autorka, ale bohužel tahle kniha stále ne a ne vyjít česky, na angličtinu si netroufám, tak sem se pustila do slovenské verze a musím říct, že jsem neudělala chybu. Nikdy jsem nečetla nic takového, už Daisy Jones & The Six bylo skvělé a nezapomenutelné čtení, ale tohle? Naprosto to miluju! Nechápu, že je to celé jen fikce, stále jsem měla tendenci si zmíněné postavy a filmy hledat na Googlu. Rozhodně tohle bude nejlepší přečtená kniha roku a určitě i to nejlepší, co jsem kdy četla. Vážně jsem naprosto uchvácená a klidně bych hodnotila i 10*/5*

15.06.2021 5 z 5

Místa, kde jsem plakala Místa, kde jsem plakala Holly Bourne

Mám pocit, že tohle byla nejbolestivější kniha, kterou jsem kdy četla. Chvílema jsem si připadala, že je to kniha o mých vlastních zkušenostech pár let zpět a při čtení se mi vrátily všechny ty pocity, o kterých hlavní hrdinka Amélie mluví. Jsem ráda, že je tohle vše už za mnou a že v YA scéně vychází i takové tituly. Třeba si nejedna holka ušetří potoky slz...

28.02.2021 5 z 5

Plavec ve tmě Plavec ve tmě Tomasz Jedrowski

Velmi silná a emotivní kniha, kterou jsem zvládla za jedno odpoledne. Sice má pouhých 200 stran, ale ten příběh mi bude rezonovat v hlavě ještě dlouho. Rozhodně jedna z nejlepších knih letošního roku.

23.10.2020 5 z 5

Motiv X Motiv X Stefan Ahnhem

Knihy od Ahnhema jsou prostě sázka na jistotu. Neznám lepšího autora severské krimi než je on. Jen ten konec mi vážně drásá nervy :D

05.01.2020 5 z 5

Tamařino souhvězdí Tamařino souhvězdí Anna Musilová

Silný příběh, ke kterému se určitě jednou vrátím. Autorka píše krásným jazykem a nejednou jsem se u knihy zasnila. Skoro je mi líto, že jsem to přečetla tak rychle...

04.12.2019 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Strašně moc jsem se na tuhle knížku těšila a když jsem četla a četla, tak jsem byla zklamaná, že to se mnou nedělá to, co ostatní její knihy, kdy si je musím dávkovat, protože nechci, abych je dočetla tak rychle. Nevím jestli to bylo tímto tématem, ale tak nějak mi bylo jedno, co se tam děje. Pak přišlo posledních 40 stran a vše začalo dávat smysl a posledních 5 stran to celé zachránilo a dojalo i když ne tolik, jak jsem u jiných Colleniných knih zvyklá. Nicméně na 4* hvězdičky to stačí.

03.11.2019 4 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Velmi milá kniha, ve které se určitě nejedna knihomolka najde. Já se určitě v několika obrázcích 100% našla a zasmála se tomu

28.09.2019 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Velmi čtivý příběh, že kterého mi doslova běhal mráz po zádech, byla jsem znechucená a v noci měla zlé sny. Jo, myslím si, že to vše by měl dobrý psychothriller způsobovat. Rozhodně pět hvězdiček z pěti.

20.03.2019 5 z 5

Počítám s tebou Počítám s tebou Michaela Červenková

Sice nejsem úplně cílová skupina pro tuhle knihu, ale páni.. To jak autorka vystihla popis úzkosti, paniky, toho jaké je to nemoci v noci spát a naopak ráno vstát a když už se to povede, tak je to v podstatě nadlidský úkon, je až děsivé. Nebo spíš je naprosto děsivé to, jak se v tom sama vidím... Nejen v době kdy jsem byla studentem střední školy, ale i teď.. ty pocity jsou stále stejné.

Přestože je tahle knížka velmi útlá záležitost a já ji zhltla za jedno odpoledne, rozhodně ji doporučuji všem, kteří se potýkají se stejnými problémy, jako Lada, ale i těm, kteří chtějí porozumět tomu, co se nám takto "postiženým" děje v hlavě. Je skvělé, že se o tomhle píše a mluví, protože co já bych za to dala před 15 lety, kdyby vyšla nějaká taková kniha..

21.02.2022 5 z 5

Hned vedle Hned vedle Leah Montgomery

Ty bláho, dlouho jsem nečetla takhle dobrý psychothriller. A jako ten konec?!

20.01.2022 5 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Moje první přečtená kniha od autorky a přestože je to pořádná bichle, vůbec jsem se nemohla odtrhnout. Jednoznačně nejlepší kniha, kterou jsem zatím letos četla a rozhodně vyzkouším i její další díla.

01.06.2021 5 z 5