LenkaGonn LenkaGonn komentáře u knih

Lásky a nálezy Lásky a nálezy Lenka Lanczová

Rereading.
Tuto knihu jsem četla před 10 lety možná i více. Tehdy to pro mě byla jednoznačně 5 hvězdičková kniha. Teď po letech říkám je to odpočinkové, milé, vtipnými hláškami prosycené a celkem fajn ukončené čtení.

Ranní rosa Ranní rosa Nada Al-Ahdal

Nelíbilo se mi jak byla kniha napsaná. Příběh je silný a rozhodně hrozný, ale právě proto autorka mohla vytěžit mnohem víc a napsat skvělý a čtivý příběh. Je mi líto.

25.03.2019 2 z 5

Anatomie lži Anatomie lži Dan Brown

Miluji Dana Browna. Skvělý spisovatel. Tahle kniha mě do sebe vtáhla a nedokázala jsem jí přestat číst. Skvělý opravdu. Napsat jednu knihu jen o jediném dni to je úžasné. Opravdu jsem velká fanynka a miluji všechny jeho knihy.

První První Kiera Cass

YA. Pohádka. Odpočinkové čtení. Dostanete to co očekáváte. Naprosto spokojená. Příjemně překvapená. Líbilo se mi to.

Elita Elita Kiera Cass

Selekce Selekce Kiera Cass

Dcera Dcera Kiera Cass

Ztracené světlo Ztracené světlo Jill Santopolo

Nádherná knížka. Konec byl moc smutný a upřímně jsem doufala v dobrý konec, takže možná i malinko zklamání, ale jinak se mi tento příběh moc líbil a dodnes jsem z něj unešená.

Útěk z afrického pekla Útěk z afrického pekla Barbora Koudelková

Musím souhlasit s paní Šárkou. Nechtělo se mi ani věřit, že by se ta holka tolikrát nachytala. Vím, že se nemá soudit pokud se nebylo ve stejné situaci a o to se ani nechci snažit, ale opravdu tenhle příběh mě doháněl k vzteku a chtěla jsem na Barboru křičet vzpamatuj se. Smutný a komplikovaný začátek dospělého života a celkově jsem z té knihy zůstala v myšlenkách dlouho smutná.

A hory odpověděly A hory odpověděly Khaled Hosseini

Kniha rozhodně zajímavá. Příběh krásný, ale upřímně jsem se občas nudila. Příběh je velice zajímavý i proto jsem knihu dočetla, ale něco mi tam nesedělo. Nebyla tam zápletka nebo něco co by zaujalo.

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Kniha se mi celkem líbila. Byl to první kniha od téhle autorky. Její knihy jsou celkem dobře hodnocené, takže jsem se těšila. Nakonec to nebylo úplně to, co bych si přečetla ještě jednou, ale zajímavá zápletka a rozuzlení zajímavé. Jen musím souhlasit s tím, že ten konec byl jakoby narychlo dopisovaný. Za mě 3 hvězdičky.

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

Mě se tato kniha opět líbila. Opět jsem prožívala příběhy hlavních hrdinu a byla jsem rada za dobrý konec. Tento příběh byl asi i lepší jak ten první. Pro mě je to odpočinkové čtění a už se těším na díl.

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Nebyla to bomba, ale mě se ta kniha prostě líbila. Občas to bylo nudné, ale příběh je skvělý a i když mě hlavní hrdinka místy štvala, tak jsem si je prostě všechny oblíbila a těšila jsem se na druhou knihu, abych se všemi hrdiny mohla dal prožívat jejich životy.

Letní zahrada Letní zahrada Paullina Simons

Možná by dva díly stačily, ale stejně jsem měla potřebu to přečíst a zjistit jak to vše dopadne. Už to bylo občas smutné, ale rozhodně má svoje právoplatné místo v knihovně.

Taťána a Alexandr Taťána a Alexandr Paullina Simons

Tento příběh se táhl víc, než v předchozí knize, ale byl stejně skvělý a já rozhodně s hlavnímy hrdiny prožívala jejich životy, trápení, ale i radost.

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Poslední díl. Bavilo mě že v tom bylo dítě, i když to bylo lehce nechutné. Boj na konci. Sice si neumím představit dívku jako Bella, že by dokázala tak bojovat. Přišla mi spíš jako introvert, ale budiž. Skvělé zakončení, skvělé ságy.

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Vím, že jsem tyto knihy milovala.

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Dech beroucí, trochu smutné pokračování této ságy.

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Knihu jsem četla před lety jako mladá holka. Kniha je naprosto skvělá. Film mě zklamal.

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Miluji tuhle knihu. Skvělý děj. Propletené životy a rozhodně je to reálně vyhlížející příběh. Byla jsem nadšená asi bych si přečetla i pokračování. Za mě skvělý, skvělý, skvělý ...