-Lenicka- -Lenicka- komentáře u knih

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Jako dospívající dítě jsem knížky H.Pottera měla opravdu ráda .. tyhle knížky vás dokážou úplně pohltit ..

14.06.2011

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

14.06.2011

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

14.06.2011

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Schody do nebe Schody do nebe Lenka Lanczová

Jako dospívající slečna jsem opravdu velmi ráda četla romány L.Lanczové a tento nebyl výjimkou .. dnes už bych je nejspíš nečetla ..

Past na kočku Past na kočku Lenka Lanczová

Život jako dar Život jako dar Britney Spears

Tuto knížku jsem četla, když mi bylo tak 13 - 14 let, možná i méně .. původně jsem si myslela, že je to přímo nějaký příběh o Britney, což nebyl, čímž pádem mne ta kniha docela zklamala .. dnes už bych to určitě nečetla ..

Zamilovaná Zamilovaná Delia Fiallo

V době, kdy běžela tato telenovela v TV, tak mi bylo tak 13, 14 let = musela jsem vidět každý díl = takže jsem si také musela přečíst i knížku .. :-) Dnes už bych to nečetla ale před deseti lety se mi to snad i líbilo ..

Rosalinda Rosalinda Delia Fiallo

14.06.2011 4 z 5

Snídaně u Tiffanyho Snídaně u Tiffanyho Truman Capote

Taky jsem od této knihy čekala něco více .. hlavní hrdinka mi přišla HODNĚ nesympatická, příběh moc o ničem nebyl .. možná jsem přesně nepochopila nějaký hlubší smysl této knihy nebo tak .. podruhé bych jí už určitě nečetla, film si hodně rozmyslím..

12.06.2011 2 z 5

Připravená? Připravená? Chris Manby

Zajímavý námět, to ano, ale přišlo mi, že polovina knížky je tak trošku o něčem jiném, chvílemi to bylo pořád o tom stejném, ale nevadí, docela jsem se pobavila, jen opět musím říct, že se mi ten závěr moc nelíbil :-(

10.06.2011 4 z 5

Jak rozchodit rozchod Jak rozchodit rozchod Chris Manby

Další kniha od této autorky, která vás určitě pobaví a dostane! Občas se mi tam teda nějaké věty nebo popisy nelíbily, to bych úplně vynechala, ale jinak námět dobrý, vtipný :-)

10.06.2011 4 z 5

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Jak již zde bylo napsáno, opravdu šokující, ale velmi poutavá kniha! Moc se mi líbila, úplně vás to vtáhne do děje a budete si přát, aby se to Betty a Mahtob už konečně podařilo! Mám ráda knihy z tohoto prostředí a dle skutečných událostí, dávám pět hvězdiček, můžu jedině doporučit! :-)

08.06.2011

Kam se poděly děti Kam se poděly děti Mary Higgins Clark

Na takhle zajímavý námět bych očekávala opravdu lepší detektivku .. přišlo mi to pouze jako příběh, u kterého skoro každý věděl, jak to dopadne .. moc mne to neoslovilo, vůbec jsem se do toho nezačetla, bohužel :-(

05.06.2011 3 z 5

Glamour Glamour Louise Bagshawe (p)

Abych řekla pravdu, tak jsem od této knížky čekala trochu něco více. Začátek se docela dost táhnul, určitě to nebyla knížka se strhujícím dějem, jak je uvedeno na přebalu. Ale příběh se mi docela líbil, i když mi přišlo, že to chvílemi bylo dost zamotané - hlavně u Helen - Haji v Ghadě. Ale myslím, že si to 4 hvězdičky zaslouží :-)

30.05.2011 4 z 5

V zajetí krásy V zajetí krásy Chris Manby

Další skvěle a vtipně napsaná kniha! Není to žádná náročná kniha, je to oddechovka na léto, u které se určitě pobavíte! Ale zase musím podotknout, že ten závěr - epilog se mi tam moc nelíbil. Jinak dávám 4 hvězdičky :-)

27.05.2011 4 z 5

Láskou posedlá Láskou posedlá Chris Manby

Skvěle napsaná kniha :-) Pohodové čtení, u kterého se opravdu pobavíte! :-) Není to žádná náročná kniha, ale moc se mi líbila, taková oddechovka .. jen ten konec se mi zdál malilinko "nereálný", ale jinak můžu doporučit :-)

25.05.2011 4 z 5

Ani později, ani jinde Ani později, ani jinde Delphine de Vigan

SPOILER!!! - Tak bohužel musím říct, že jsem od této knihy čekala daleko daleko více na to, jaké má kladné hodnocení. Kniha mne moc nebavila, dávám tudíž pouze tři hvězdičky. Vůbec by mne nenapadlo, že by se ti dva měli setkat a když už se na poslední stránce setkají, on jí řekne: "Uhni, krávo", protože mu omylem kopla do tašky a jdou dál ... bohužel nic pro mne .. :-(

24.05.2011 3 z 5

Vášeň Vášeň Louise Bagshawe (p)

Tohle je první kniha od Louise Bagshawe, kterou jsem se na doporučení rozhodla přečíst. Ze začátku mne to moc nebavilo, ale pak se děj rozjel a bylo to chvílemi opravdu napínavé a dost dobře napsané. Jen mi tam trošku vadily ty neustálé sexuální narážky, nebo jak bych to řekla. Ale jmenuje se to Vášeň, tak to tam asi mělo být .. hodnotím 4 hvězdičkami .. :-)

23.05.2011 4 z 5