Laylak Laylak komentáře u knih

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Uzasna kniha!

09.10.2019 5 z 5

Pavučina snů Pavučina snů Stephen King

Tuto knihu som citala najdlhsie zo vsetkych. Stale som pri nej zaspala, dej ma velmi nechytil, aj ked niektore dejove linie boli skvele. Mimozemstania nie su to preve orechove pre mna.

09.10.2019 3 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Jedna z najlepsich knih od kinga. Odradzal ma pocet stran, no dej je putavy, s hlavnymi hrdinami sa casoto nemazna a dava im zozrat. Casto som mala neskutocnu zlost nad uzkoprsimi postavami. King vie skutocne skvelo odhadnut ludi, to sa mu musi uznat.

03.09.2019 5 z 5

Blaze Blaze Richard Bachman (p)

Kniha nie je horor, avsak je celkom namotavkova. Niekto ma v zivote smolu. Staci stretnut dobrych ludi a zivit moze byt fajn. Avsak Blaze mal smolu, dobre srdce, no ak clovek vyzera ako frankenstein, sance na uspech sa mu znizuju. Pekne citanie, trochu dojimave, obcas vtipne. Prijemna zmena v repertoari.

15.08.2019 5 z 5

Clovek v nudzi dokaze neskutocne veci, napriklad vydrzat aj zdanlivo nevydrzatelne. Pekny opis dievcatka, ktore je uz skoro na dne svojich sil, no stale dokaze najst dalsiu rezervu. Ludska bytos je zaujimava. Dobra kniha.

14.08.2019 4 z 5

Čtyři roční doby Čtyři roční doby Stephen King

Rita Hayworthova, Nadany ziak, Telo, Dychacia metoda. V takomto poradi pre mna. Kazda mala svoje caro, no prve 2 boli uplne uzasne.

11.08.2019 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Jedna z najlepsich knih od Kinga. Od zaciatku do konca som citila tarchu, taku uzkost, ked sa clovek nevie poriadne nadychnut a citi tlak na hrudi. Kniha je od zaciatku akasi pochnurna, riesi sa smrt, najprv prirodzena, ako sucast zivota. Neskor uz je kniha az mucivo chmurna, tema deti je pre mna takzka na spracovanie. Kazdopadne kniha splnila svoj ucel.

07.08.2019 5 z 5

Zhubni Zhubni Richard Bachman (p)

Zo zaciatku som sa nevedela chytit, no nakoniec to slo a od polky ma to paradoxne bavilo viac, mafian bol moja najoblubenejsia postava. Zaver v style Kinga, dostal ma.

05.08.2019 5 z 5

Pytel kostí Pytel kostí Stephen King

Napinave, tajomne, za mna dobre citanie, ktore ma nutilo citat dalej a dalej az do konca.

02.08.2019 5 z 5

Noční směna (20 povídek) Noční směna (20 povídek) Stephen King

Povieky boli taka vsehochut, niektore bravurne, ine pre mna slabsie. Kazdopadne boli mrazive. A mne sa Kingove knihy pacia :)

29.07.2019 4 z 5

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

Skvela kniha. Poviedky sa mi pacili vsetky. King uzasne zachytil skutocnu tvar ludi a diane vo svete, zachytil to, aki sme my ludia za maskou, niekde vo vnutri. Brutalne poviedky, ktore sa mi dostali pod kozu.

29.07.2019 5 z 5

Konec hlídky Konec hlídky Stephen King

Cela trilogia sa mi velmi pacila. Solidny a napinavy zavrecny diel. Za mna super.

24.07.2019 5 z 5

Temná půle Temná půle Stephen King

Sialene! Totalne blaznivy namet! Zaujimalo by ma, ci aj King mal obcas pocit, ze Bachman je cudzia osoba, a ze ho obcas prevalcuje. Zaver blaznivy a trochu temny. Paradicka.

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Za mna vyborna kniha. Zaporna postava bol totalny magor, podla mna ju king skvelo popisal, co sa tyka rozmyslania a konania,

Právo nálezce Právo nálezce Stephen King

Za mna dobre :). Dej bol zaujimavy a putavy, citalo sa to same.

Christina Christina Stephen King

Knihu som odkladala, prezoze tema vrazdiaceho auta mi prisla podivna, taketo namety ma nebavia. Napriek tomu som ju zacala citat a teda kazdou stranou ma pohltila viac a viac. A poviem vam, to bola jazda! Zaver podla mojho gusta. Takze menim nazor a vyberiem si najblizsie nieco obdobne. Super!

11.07.2019 5 z 5

Strážci zákona Strážci zákona Richard Bachman (p)

Beznadej ma bavila o chlp viac, v tejto bolo na moj vkus prilis vela prestreliek, ale inak opäť napinavy pocin, najviac ma bavili pasaze so Sethom.

06.07.2019 4 z 5

Beznaděj Beznaděj Stephen King

Tato kniha ma drzala v napäti od zaciatku do konca. Ten beznadejny pocit ludi v pribehu som dokonale prezivala s nimi. Dokonale ma vtiahla do deja. Za mna vynikajuce!

30.06.2019 5 z 5

Puls Puls Stephen King

Mam rada knihy s touto temou. Zaver bol uplne otvoreny, kludne moze dopisat druhy diel Puls: potom.

26.06.2019 4 z 5

Cujo Cujo Stephen King

Katastrofy sa deju, ked prestanu fungovat viacere veci. Nikdy nie, ak sa pokazi len jedna, to nestaci. Vzdy je sled udalosti, ktore vedu do zahuby. A tak to je aj v tejto knihe. Obrovsky pes, ktory sa nechce vzdat, na druhej strane zena s dietatom, ktora sa tiez nechce vzdat. Pre mna bola kniha napinava, kazdy tusi, kam to vsetko speje, ku koncu si prajeme happy end, no autor to spravne vystihol, ako horke vitazstvo. Cujo, stary dobry priatel deti uz taky dobry nie je. Drzala som prsty ZENE a CHLAPCOVI, King sa s nami trochu pohraval a natahoval to, avsak ked clovek alebo mozno aj pes po niecom velmi tuzi, nevzda sa tak lahko.

21.06.2019 5 z 5