Lavender756 Lavender756 komentáře u knih

Muž, který už nezavolal Muž, který už nezavolal Rosie Walsh

Vidím zatím samé vyšší hodnocení,ale za mě tedy spíše slabší průměr. Od druhé poloviny knihy už čtenář ví,jak to vlastně všechno je a dokonce i to , jak to asi dopadne a koná se neskutečná nuda. Jedna či dvě dojemné scény z oblasti práce hlavní hrdinky,ale jinak nic moc, čekáte,že to avizované tajemství bude jaksi složitější.

18.10.2018 3 z 5

Řekni, kde ji najdu Řekni, kde ji najdu Joy Fielding

Doporučuji, skvělé čtení, které střídá napětí s romantikou a má překvapivý konec.

12.10.2018 4 z 5

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

Zatím nejméně napínavá kniha,kterou jsme od autorky četla,na čtivosti to ale pranic neubírá. Chybělo to napětí,jinak opět příjemně ubíhající čtení.

07.10.2018 3 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Nejlepších je na knize posledních 50 opravdu emotivních stran. Jinak místy trošku vleklý příběh, ale já mám Kinga zkrátka ráda.

29.09.2018 4 z 5

Až na dno Až na dno Joy Fielding

Velice rychle jsme se začetla a nakonec přečteno jedním dechem. Na jednu stranu oddechová kniha, na druhou plná zvratů a napětí.

04.09.2018 4 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Ze začátku jsem myslela,že se nezačtu,ale po cca 50 stránkách jsem se sžila se stylem a i děj začínal být sympatičtější. Postupně se otevírá velice zajímavý příběh vždy z pohled jednoho z manželů, což je za mě to nejlepší na knize, zvláště ke konci,ale žádné strhující čtení to pro mě bohužel nebylo. Neurazí,nenadchne.

02.09.2018 3 z 5

Manželské okovy Manželské okovy Klára Janečková

První kniha od autorky vybraná spíš na oddech,ale zase aby to nebyla klasická červená knihovna, což bylo splněno. Ke konci i celkem napínavé čtení.

26.08.2018 3 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Tak,jak mě první díl celkem bavil,dvojka už byla o něco horší a konalo se občasné vynechání odstavců o ničem,tak Tmu už můžete od strany 100 číst ob stránku. Nemohu upřít některé poměrně čtivé části,ale jinak mnoho textu pro nic. Nedočteno! NUDA

23.08.2018 2 z 5

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Po dlouhé době kniha,u které jsem se bála a nesčetněkrát s napětím hltala další řádky. Některé odstavce mi místy přišly zbytečně navíc, ale jinak King,jak má být.

15.08.2018

Kaktus Kaktus Sarah Haywood

Pěkná, čtivá kniha, krásně ubíhá a rozhodně neoplývá klasickým klišé,což pozitivně vyvažuje nesympatičnost hlavní hrdinky, která mi ze začátku přišla vcelku normální,ale rychle se to změnilo. Následovaly chvíle,kdy bych ji s chutí nakopla... Ač se jedná o klasiku seznámení nedostupné ženy s mužem, který je jejím pravým opakem, rozhodně to není červená knihovna.

10.08.2018 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Za mě velice dobré čtení. Z mého pohledu se styl vyprávění podoba Frenchové, což je moje oblíbená autorka,nebo něco málo z Cormorana Strika,a tak i Mráz zabodoval. Vedlejší dějové linky postav velice vítám i popis prostředí mi přišel v rozumné míře. Všimla jsek si, že pole hodnotitelů je poměrně rozdvojené, převažuje velice dobré nebo naopak horší hodnocení... Myslím, že čtenáře Poirota apod., nebo třeba kratičkých thrillerů\detektivek typu Manželé odvedle, se takovéto knihy asi příliš líbit nebudou.

24.07.2018 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Zpočátku celkem slibné, rychle obývající čtení, které ale postupně zabředne do myšlenkových pochodů manželů, které se nesčetněkrát opakují stále dokola a nudí a nudí a nudí... Děj je nakonec plný překvapivých zvratů, až negativně šokujících,které se ale na jednu stranu dají dobře předvídat. V třetí třetině knihy přeskakovany odstavce o ničem nebo o tom, co už jsem xkrat četla předtím .

17.07.2018 2 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Jednoduché, předvídatelné, opakující se. Rozhovory jsou až na vyjímky tak pro první třídu. Sex, násilí a děj opřený o romantická klišé. A ten,kdo v Heraldu napsal, že je to odpověď na Hry o trůny, měl asi zatmění mysli.

16.07.2018 2 z 5