ladyKristyn   ladyKristyn komentáře u knih

Aiden Aiden Melanie Moreland

Ani druhý díl mě nezklamal a jsem nadšená z této série. Vrhnu se na třetí díl a doufám, že to opět bude stát za to.

05.08.2021 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Celkový příběh se mi moc líbil. Nápad, že spolu budou sdílet kancelář, byl skvělý a dost jsem se nasmála jejich pošťuchování. K této knize se určitě ještě párkrát vrátím a přečtu si ji znova.

17.04.2021 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Přečetla jsem to najednou, nemohla jsem se od toho odtrhnout. Velice zábavné a neotřelé.

03.03.2021 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Nápad byl skvělý, líbil se mi celý příběh.

28.03.2020 5 z 5

Van Van Melanie Moreland

Tento díl se mi opět líbil, celá série je skvělá, mohu jen doporučit.

22.05.2022 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Začala jsem číst na doporučení a tak mě to chytlo, že jsem četla do tří do rána, dokud jsem neměla konec. Hodně moc mě příběh bavil a těším se na další díl.

12.07.2021 5 z 5

Záležitost lásky Záležitost lásky Julie James

Poslední díl??? Velká škoda, zamilovala jsem si celou sérii a určitě se k ní ještě vrátím.

09.05.2021 5 z 5

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Moc se mi líbila kniha, ale i film, v kterém hrál úžasný Efron. A vždy když znova knihu čtu, už mi nikdo nevymaže představu tohoto herce. Moc se povedla.

26.07.2019 5 z 5

Přej mi domov Přej mi domov Kay Bratt

Nádherný příběh, který mě pohltil a nedokázala jsem přestat, dokud nebylo dočteno.

26.03.2022 5 z 5

Útěk do samoty Útěk do samoty Nicholas Sparks

Tak tuhle knížku řadím mezi mé top oblíbené. Sparks dokáže tak neuvěřitelně příběh podat, že nemohu přestat číst a vždy to dočtu na posezení. Příběh, zápletka i konec, a celkový děj byl prostě originální. Líbilo se mi pojetí malého chlapce.

07.08.2021 5 z 5

O té noci O té noci Julie James

Když se dva potkají a chemie jiskří už od pohledu, není co řešit. Pokud to funguje i po plno letech, musí se s tím něco udělat, i když okolnosti jsou zcela jiné, než by si to každý přál.

09.05.2021 5 z 5

Cosi o tobě Cosi o tobě Julie James

Přečetla za jeden večer a to je už co říct. V každém případě se těším na další díly.

25.04.2021 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Další jednoduchý příběh, kdy se dva do sebe zamilují. Není to nic závratného, ale tyhle odlehčené románky mám vlastně ráda.

11.04.2021 5 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

Příběh vášnivý, sympatický, působivý, moc mě pobavil.

22.04.2020 5 z 5

Též jsem četla jako povinou četbu a líbil se mi film.

20.11.2020 5 z 5

Milovat Jackie Milovat Jackie Nora Roberts

Mám ráda tyhle oddychovky, kde není násilí. Romantika se vkrádá do smyslů a příběh lehce plyne v nekonečné zamilovanosti.

20.10.2020 5 z 5

Nečekané setkání Nečekané setkání Gail McHugh

Super nápad, pěkně zpracované.

25.12.2019 5 z 5

Pod ochranou noci Pod ochranou noci Linda S. Howington

Howard patří mezi mé oblíbené autorky. |Tento příběh se mi moc líbil, nebylo to jen klišé, ale skutečně se to může stát. Dvojčata byla skvělá a akční nádech tomu dal šmrnc. Mohlo to mít ještě rozvinutější konec.

06.10.2019 5 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Další díl , který doporučuji, kdo má rád Rhyma neprohloupí.

18.09.2019 5 z 5

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Moc se mi líbil tento první díl, uvidíme na pokračování.

15.09.2019 5 z 5