Záležitost lásky

Záležitost lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426849/mid_zalezitost-lasky-q9B-426849.jpg 4 174 34

FBI / US Advokát série

< 7. díl

Agenti FBI Jessica Harlowová a John Shepherd měli v minulosti neshody. Bývalá právnička a suverénní armádní ranger se nepohodli během výcviku v Quanticu a po ukončení kurzu šli velmi rádi každý svou cestou. O šest let později se jim přihodí to poslední, co by čekali – dostanou za úkol spolupracovat v utajení jako parťáci na jednom velmi sledovaném vyšetřování. Jessica se velice snaží prosadit ve své nové terénní kanceláři. A Johnovi chybí jen jeden případ, aby získal své vysněné pověření člena elitního týmu FBI pro záchranu rukojmí. Oba však teď musí spolupracovat, aby přistihli při činu jistého zkorumpovaného floridského politika. Tento úkol se pro ně ještě víc zkomplikuje, když jsou v rámci práce nuceni spolu pobývat v jednom romantickém plážovém resortu. Jejich neustálé hádky a hašteření hrozí přerůst v něco složitějšího...... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Oldag

The Thing About Love , 2017

maluck
27.11.2023 4 z 5

Další povedená romantická oddechovka této autorky. Jen popisy práce FBI mi přišly už příliš zdlouhavé a občas jsem je přeskakovala.

MAU256
13.08.2023 4 z 5

Poslední díl této série. Jessica - bývalá právnička, nyní tajná agentka a John - bývalý ranger a nyní také tajný agent. Poznali se již před šesti lety na Akademii FBI a kvůli malému nedorozumění začali mezi sebou soupeřit. A nyní po letech, kdy jí zkrachuje manželství a jemu vztah, se opět ocitnou spolu - tentokrát však jako spolupracující tajní agenti. A začnou odhalovat, jak to před těmi lety na Akademii vlastně bylo. Jenže teď není správný čas a místo, aby mohli být spolu, nebo je?

Jistěže od začátku je jasné, jak to asi celé dopadne, ale i přesto je to čtivé. Určitě mohu doporučit celou sérii. Je to krásně odpočinkové čtení.

jarkaska
06.08.2023 5 z 5

Poslední kniha této série, která byla opět čtivá a nechyběla romantika. Líbilo se mi jiskření mezi Jessicou a Johnem, oba byli super. Škoda, že knih této autorky není více.

Lofda
26.03.2023 3 z 5

Postupně jsem přečetla už asi celou sérii. Pohodové oddychové čtení, jedna z těch knih co zabaví, ale za chvíli už ani nevíte o čem byla. Autorku mám ráda, ale tentokrát hodnotím jen půl na půl, četla jsem od ní již lepší příběhy.

be_pa
22.02.2023 4 z 5

Suprově vše shrnul/a moudivlacek. Bavila jsem se. Trochu napětí, trochu špičkování, chemie mezi hrdiny fungovala.
Jen to stálé vysvětlování, že jsou agenti pracující v utajení a jejich případy jsou pro agenty pracující v utajení, že půjde do Týmu pro záchranu rukojmích a jde do Výcvikové školy nových operativců, atp.... Kdybych měla v kapse pořád tužku, dělala bych si čárky !!

moudivlacek
27.08.2022 5 z 5

Další díl série, kterou jsem si plně vychutnala. Sice hned na začátku pochopíte, jak se bude příběh vyvíjet, ale vůbec mu to neubírá "na kráse". Bývalý ranger a nyní tajný agent a bývalá právnička a nyní tajná agentka se poznali na Akademii FBI, tak spolu "soupeřili" a znovu po letech se setkávají na společném případu - práci v utajení. A jelikož jsou profesionálové, vše negativní jde stranou. Ale trochu toho špičkování přece neuškodí. A tak se pomalu poznávají, komentují minulost na Akademii, probírají své životy, ale hlavně - dělají svou práci. A najednou už si nepřipadají jen jako kolegové, nyní jsou něco víc. Ale problém je čas, místo a druh jejich práce. Anebo možná není.....

Dellphi
17.02.2022 5 z 5

Tahle série se mi moc libí. Není to nic náročného, ani tady neobjevíte nějaké velké dobrodružství, ale knihy příjemně plynou a já si u každé z nich odpočinu. Konkrétně tento díl se hodně povedl a bavila jsem se, i když jsem ho četla už podruhé. Řekla bych, že první a poslední díly jsou z této série nejlepší. Škoda, že zatím nevyšlo více knih od této autorky. Trochu mi to připomnělo knihy od Lindy Howard (a tahle autorka je pro mě Top), takže za mě rozhodně doporučuji.

Ralemo
20.12.2021 5 z 5

Velice příjemná knížka, pohodová, krásný romantický příběh. Knížka se vším všudy, super zápletka, prostředí FBI. Hlavní postavy mi hodně přirostly k srdci. Doporučuji :)

cukrovka
04.07.2021 5 z 5

Další příjemná romantická oddechovka z prostředí FBI. Sympatičtí hlavní hrdinové mezi kterými to správně jiskří. Zajímavý a vtipný je jejich rozdílný pohled na společné začátky v akademii.

Siegrid
29.06.2021 3 z 5

Dějová linie mi připadala hodně ubohá, žádné napětí v případu tam vůbec nebylo. Jako agenti mi připadali namachrovaní, nic tam nepředvedli. Zajímal mě jen jejich vztah, ostatní už nikoliv.

petulkapeta
29.05.2021 4 z 5

Jessicu i Johna jsem si oblibila i když každý z nich měl svůj pohled na věc jak se poznali,skvělé se k sobě hodili a jejich společná akce je parádně spojila dohromady...

Iliss
23.05.2021 5 z 5

Naprostá bomba! Skvělý poslední díl:)

ladyKristyn
09.05.2021 5 z 5

Poslední díl??? Velká škoda, zamilovala jsem si celou sérii a určitě se k ní ještě vrátím.

Pavli19
07.03.2021 3 z 5

Velmi nenáročná romantika s hodně popisy práce FBI. Příběh je předvídatelný, bez velké zápletky, málo akční, děj "neodsýpá".

Gabriela456
15.12.2020 5 z 5

Další super díl

Hasko
20.08.2020 4 z 5

Dobře čtivá knížka, jen mi vadilo přílišné popisování a vysvětlování práce FBI

LilianaFalcon
24.06.2020 5 z 5

V rámci žánru nemám co vytknout.
I když jsem od autorky očekávala trochu propracovanější kriminální zápletku, tak vztah hlavních hrdinů, který se vyvíjel od nenávisti k lásce, to všechno vynahradil.
Občas jsem se přihlouple uculovala a to mluví za vše.

munka
18.05.2020 4 z 5

Nenáročná oddychovka, ktorá nesklamala. Na odreagovanie sa veľmi hodila.

mikika
30.04.2020 3 z 5

už jsem od autorky četla i chytlavější...

AliceTief
10.04.2020 5 z 5

Příběh se mi velice líbil, musím přiznat že daleko více než předchozí díl. Autorka rozhodně nezklamala a už se těším na další díl!!!

FBI

Julie James