Nečekané setkání přehled

Nečekané setkání https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225970/bmid_stretnutie-necekane-setkani-LdD-225970.jpg 4 342 342

Stretnutie série

1. díl

Collide série

1. díl

Emily Cooperová prožívá těžké období. Krátce po skončení vysoké školy jí zemře matka a ona se ve snaze vyrovnat se s jejím odchodem odstěhuje do New Yorku, aby se pokusila o nový začátek. V jejím zármutku Emily pomáhá přítel Dillon Parker – milý, ohleduplný a ztělesňující vše, co si kdy u muže přála. Dillon, který ví, že bez Emily nedokáže žít, však skrývá tajemství. Když se Emily v New Yorku setkává s Gavinem Blakem – bohatým a nechvalně proslulým floutkem, který je navíc okouzlující a nebezpečně přitažlivý, opět se jí život a city začnou vymykat z rukou. Emily se snaží popřít veškerou touhu, kterou ke Gavinovi cítí, ale on ji odmítá nechat tak snadno odejít. Sám se zotavuje z vlastní bolestné minulosti a nezastaví se před ničím, aby Emily získal. Jejich nečekané setkání donutí Emily přehodnotit dosavadní rozhodnutí a uvažovat o volbě, která může ohrozit stará přátelství, zlomit několik srdcí a navždy jí změnit život.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Collide , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nečekané setkání. Přihlašte se a napište ho.

Artep071
09.09.2022 3 z 5

Uf ... mám ráda silné a odvážné hrdinky ,takže při několika kapitolách a seznámení s Emiliy jsem se docela trápila a v podstatě jsem celou dobu zažívala nepříjemné emoce u čtení tohoto příběhu. Na druhou stranu to mělo ale své napětí a byla jsem zvědavá na pokračování. Nechci odrazovat žádnou čtenářku od této knihy, jelikož komentář píši i po přečtení druhého dílu a s odstupem chci říct, že to nebylo zlé čtení. Ten kdo čte takové množství knih jako já , umí přijmout příběh i s tím, že nemusí vždy souhlasit s chováním hlavních hrdinů a s vývojem příběhu. Asi by to byla nuda kdyby každý příběh byl dle našeho očekávání jako přes kopírák . Chci tím říct, že jsem si cestu Emily a úžasného Gavina užila a všem nám ženám a dívkám přeji takového slaďouše a srdcaře jako je Gavin :) užijte si s nadhledem tento příběh :)

moma08
10.07.2022 3 z 5

Takže někdy před polovinou knihy jsem si uvědomila, že už jsem jí v minulosti četla.
Tenkrát se mi asi příběh líbil, ale dnes, po přečtení X knih s tímhle tématem, už jsem někde jinde a moc mě to nevzalo.
Emily pro mě byla prostě trubka a do konce jsem jí četla jen kvůli Gavina.

Jita160
09.12.2021 4 z 5

Zase jeden z milostných trojúhelníku. To je vždy záruka velké lásky ale i bolesti. Dillon je pako ,který si myslí že vděčnost je nekonečná a udrží si tím lásku své přítelkyně Emily.
Emily ta prostě neví má zůstat s mužem ,kterému je vděčná za pomoc ,kterou jí pomáhal s nemocnou matkou?
Když se potká s Gavinem je to láska na první pohled. Je tak rozpolcená ve všem ,že jí osudový muž málem uklouzne mezi prsty.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nečekané setkání v seznamech

v Právě čtených6x