ladyKristyn   ladyKristyn komentáře u knih

S miliardářem v síti S miliardářem v síti Max Monroe

Moc pěkné, přečetla za jeden den. Určitě půjdu do dalšího dílu.

01.08.2023 5 z 5

Po západu slunce Po západu slunce Linda Howard (p)

Moje oblíbená autorka, opět se mi román líbil, bylo zajímavé, jak člověk zapomene, jak se dřív žilo, bez různých vymožeností.

20.05.2023 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Čekala jsem trochu něco jiného. V celku to ale šlo, tak na pohodu.

03.09.2022 3 z 5

Van Van Melanie Moreland

Tento díl se mi opět líbil, celá série je skvělá, mohu jen doporučit.

22.05.2022 5 z 5

Přej mi domov Přej mi domov Kay Bratt

Nádherný příběh, který mě pohltil a nedokázala jsem přestat, dokud nebylo dočteno.

26.03.2022 5 z 5

Malá kniha života - Moudrá slova pro dnešní dobu Malá kniha života - Moudrá slova pro dnešní dobu kolektiv autorů

Každý den si přečtu pár vět, popřemýšlím nad tím, některé mi přijdou skvělé.

28.08.2021 4 z 5

Útěk do samoty Útěk do samoty Nicholas Sparks

Tak tuhle knížku řadím mezi mé top oblíbené. Sparks dokáže tak neuvěřitelně příběh podat, že nemohu přestat číst a vždy to dočtu na posezení. Příběh, zápletka i konec, a celkový děj byl prostě originální. Líbilo se mi pojetí malého chlapce.

07.08.2021 5 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Ani druhý díl mě nezklamal a jsem nadšená z této série. Vrhnu se na třetí díl a doufám, že to opět bude stát za to.

05.08.2021 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Začala jsem číst na doporučení a tak mě to chytlo, že jsem četla do tří do rána, dokud jsem neměla konec. Hodně moc mě příběh bavil a těším se na další díl.

12.07.2021 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

V takovém prostředí bych nechtěla vůbec žít. Na druhou stranu obdivuji, že i v takovém prostředí se může člověk povznést k lepšímu životu. Nakonec kniha byla příjemně čtivá a líbila se mi.

03.06.2021 3 z 5

Touha Touha Helen Hardt

Knihu jsem nedočetla, moc mě nebavila.

03.06.2021 1 z 5

Záležitost lásky Záležitost lásky Julie James

Poslední díl??? Velká škoda, zamilovala jsem si celou sérii a určitě se k ní ještě vrátím.

O té noci O té noci Julie James

Když se dva potkají a chemie jiskří už od pohledu, není co řešit. Pokud to funguje i po plno letech, musí se s tím něco udělat, i když okolnosti jsou zcela jiné, než by si to každý přál.

Něco jako láska Něco jako láska Julie James

Tak ani druhý díl nezklamal, bylo tam špičkování a co se mělo stát se stalo. Oddychovka na jeden večer.

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Druhý díl též nezklamal a zdál se mi i lepší příběh než první díl. Jinak to opět stálo za to, deštivé odpoledne uběhlo jak voda a kniha přesně dala to, co jsem chtěla.

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Potřebovala jsem zaplnit deštivý den a to se mi povedlo s touto knihou. Dobře se četla, bylo to předvídatelné a tím pádem rychle to ubíhalo. Jdu na druhý díl.

Cosi o tobě Cosi o tobě Julie James

Přečetla za jeden večer a to je už co říct. V každém případě se těším na další díly.

25.04.2021 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Celkový příběh se mi moc líbil. Nápad, že spolu budou sdílet kancelář, byl skvělý a dost jsem se nasmála jejich pošťuchování. K této knize se určitě ještě párkrát vrátím a přečtu si ji znova.

17.04.2021 5 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Jako příběh je pěkný, ale je stále opakující se věty, které mi docela lezli na nervy. Stačilo to říct jednou a mne to stále opakovat v každé kapitole. Nicméně za přečtení to ušlo, ale už to víckrát číst nebudu.

17.04.2021 3 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Další jednoduchý příběh, kdy se dva do sebe zamilují. Není to nic závratného, ale tyhle odlehčené románky mám vlastně ráda.

11.04.2021 5 z 5