Kubajzz Online Kubajzz komentáře u knih

X způsobů smrti X způsobů smrti Stefan Ahnhem

Poslechnuto jako audiokniha a musím říct, že nápad s kostkou za mě super. Knížka opět nezklamala a už se těším na další díl. Rozhodně doporučuji.

07.12.2022 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Kdo ze sourozenců je vrah? Nebude to nakonec chůva nebo nevlastní sourozenec? A co teta? Hezké čtení, kde do poslední chvíle člověk neví, kdo to udělal :-) Rozhodně doporučuji.

26.08.2022 4 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Tak to byla jízda, super zakončení trilogie, a zvraty které postupně nastávaly byly taky perfektní. Rozhodně doporučuji a určitě šáhnu po další knížce tohoto autora.

15.08.2022 5 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Tak to byla jízda a konec hodně překvapil. Rozhodně doporučuji a jdu na další díl :-)

05.08.2022 5 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Přečteno za dva dny. Zajímavý nápad a knížka opět nezklamala. Už se těším na další díl a životy detektivů :-)

02.08.2022 5 z 5

Balzamovač Balzamovač Alison Belsham

Knížka je napínavá, děj má spád, příběh se vyvíjí a je jasné že bude další pokračování. Líbilo se mi, že celou dobu není jasné, kdo by Balzamovač mohl být, nikdo o tom nemá ani potuchy a pak najednou bum a hned se ví kdo to je... Konec mi přišel trochu uspěchaný....

28.03.2022 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Posloucháno jako audiokniha, četl D. Matásek. Původně jsem viděl film ale musím říct, že knížka ho daleko překonala. Za mě HH opět super.

11.01.2022 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Nesba i Harryho jsem si oblíbil :-) Opět suprově napsaná detektivka, kterou Harry bravurně vyřešil. Doporučuji

30.11.2021 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Sice jsem od začátku tušil vraha ale knížka se dobře četla. Autorku mám rád. Doporučuji

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

No tak tohle bylo super. Knížka vás vtáhne do děje a nepustí. Za mě 5*. Doporučuji

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Minier asi nikdy nezklame :-) Kniha se dobře četla a konec mě překvapil. Doporučuji.

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Tak za mě bylo tohle super :-) Určitě doporučuji.

29.11.2021 5 z 5

Závěr trilogie od Stiega Larssona byl opět super. Napínavé, čtivé, plné zvratů. Rozhodně doporučuji.

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Myslím, že není co dodat, prostě super :-) Doporučuji

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Další díl a opět musím zhodnotit, že super, možná snad ještě lepší než první díl. Rozhodně doporučuji a těším se na další díl.

Ani muk Ani muk David Jackson

Hodně zajímavý thriller, který chytne a nepustí, dokud není člověk na konci. Určitě doporučuji.

29.11.2021 4 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Zajímavé téma. Zajímalo by mě, jestli je to opravdu možné, někomu takto vymazat paměť. Knížka se dobře četla, měla spád. Rozhodně doporučuji k přečtení.

29.11.2021 4 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Asi ne tak dobré jako předešlé díly ale 4 hvězdičky si určitě zaslouží :-)

28.11.2021 4 z 5

Zlý pes Zlý pes Alex Smith (p)

No četlo se to samo :) Takle série mě baví, i když zlobivé dětičky mi přijdou trochu přehnané. Jak to dopadne s bulikem bylo celkem jasné :) A jsem zvědavý, co se dozvím v dalším dílu o zmizelé manželce :)

20.04.2024 4 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Dočteno :-) Četlo se to hezky, mělo to celkem spád, i když některé momenty mi připadly přehnané. Ale vzhledem k tomu, že mám celou sérii, tak se vrhnu na další díl :-)

12.04.2024 5 z 5