koki.veru koki.veru komentáře u knih

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Přečteno po několikáté, tentokrát v rámci čtenářské výzvy. Tahle kniha i film nikdy neomrzí.

14.02.2021 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Wau, nádherný romantický příběh. Super postavy, jak Jennifer tak Ellie jsem si hodně oblíbila a fandila jim. Hlavně konec je překvapivý a velice dojemný, až jsem měla slzy v očích.

04.02.2021 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Pěkná detektivka, konec docela napínavý a překvapivý, zajímavá zápletka. Povedený příběh.

22.01.2021 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Za mě super knížka. Tuto autorku mám moc ráda, a tahle knížka se mi moc líbila. Strašně dobře se četla (přečteno během 24-ti hodin). Nechybí tam ani napětí, ani zajimavé postavy. Za mě super.

17.01.2021 5 z 5

Ohnivý sloup Ohnivý sloup Ken Follett

Super knížka. Miluju knížky od Folletta a tato opět nezklamala.

10.11.2020

Jak jsi mohla Jak jsi mohla Heidi Perks

Velice zajímavý psychothriller. Čekala jsem, že za únosem stojí někdo jiný, ale spletla jsem se. Nečekaný závěr. Moc pěkná knížka.

07.10.2020 5 z 5

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

Opět super díl od Weavera, knížky z této serie mě moc baví, tak doufám, že brzy bude další díl. Opět skvělý příběh, napětí, vyšetřování, zajímavá zápletka, vše co má kniha mít.

13.09.2020 5 z 5

Kate musí zemřít Kate musí zemřít Alex Lake

Super, nádherná knížka. Začetla jsem se hned na začátku a nemohla se odtrhnout. Opravdu super napínavý příběh :-)

29.08.2020 5 z 5

Úniková hra Úniková hra Megan Goldin

No představovala jsem si něco úplně jiného. Začátek je docela fajn, líbí se mi, jak je každá kapitola z jiné doby a z jiného úhlu pohledu. Knížka se čte velice dobře a byla jsem hodně napjatá, jak to skončí. Konec mi ale připadal poměrně dost utažený za vlasy.

21.07.2020 4 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Další knížka z této super série úspěšně přečtena a opět se musím okamžitě vrhnout na další díl. Knížky od tohoto autora jsou opravdu super, Davida Rakera jsem si velice oblíbila :) zase knížka plná napětí, překvapení, intrik a vražd.

03.07.2020 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Konečně jsem se dostala k této sérii a vrhla se na první díl a dobře jsem udělala. Knížka je suprová, takže v sérii určitě budu pokračovat. Čte se strašně dobře, postavu Davida jsem si okamžitě oblíbila. Jediné, co se mi moc nelíbilo, je trošku to téma - maličko neuvěřitelný až přehnaný, ale věřím, že další díly budou lepší :)

05.06.2020 5 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Wauuu, super knížka. Četla se velice dobře a hlavně konec byl suprový, velice překvapivý a nečekaný. Miluju tyhle knížky, kde se ke konci dozvím nějakou pořádnou pecku a přestanu samým šokem číst :D

28.05.2020 5 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Poezie nepatří mezi mé oblíbené žánry, ale v rámci výzvy jsem se překonala a vrátila se ke Kytici, kterou si zčásti pamatuju ze školy

10.03.2020 3 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Wau,já tuhle sérii prostě miluju. Opět super díl,super zápletka. Už aby vyšel další díl :-)

25.09.2019 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Opět velice povedená knížka od Miniera :-) moc se mi líbilo propojení minulosti a současnosti. Doufám,že série bude pokračovat :-)

10.08.2019 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Další super knížka od A.Marsonsové :) Tato série mě opravdu moc baví, takže hurá na další díl :)

17.07.2019 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Super příběh :-) velice zajímavá zápletka a hlavně moc povedená postava detektivky Kim. Určitě se vrhnu na další díl :-)

27.04.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Nádherný a velice emocionální příběh. Můžeme být moc rádi, že jsme v té době nežili.

08.01.2019 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Krásná knížka. Ze začátku mi chvilku trvalo, než jsem si opět zvykla, kdo je kdo, kdo ke komu patří a jak je děj popisován z pohledu více osob. Postupně jsem se ale do knihy začítala víc a víc, až jsem se na konci nemohla vůbec odtrhnout. Knihy této spisovatelky jsou opravdu vydařené, a určitě to není poslední knížka, kterou od ní čtu. Její styl mi velice vyhovuje :)

29.08.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Opravdu nádherná kniha. Dlouho jsem jí viděla na předních příčkách v žebříčku nejlepších knížek a dlouho jsem se odhodlávala, že si ji přečtu. Nyní jsem se konečně donutila a udělala jsem moc dobře. Silný a emotivní příběh, od kterého se člověk nemůže odtrhnout.

13.08.2018 5 z 5