Knihomolka10942 Knihomolka10942 komentáře u knih

Jáa jsem se do ní sice ze začátku nutila kvůli tomu stylu jak je napsána-( spisovatel nepoužil žádnou přímou řeč). Ale díky tomu zakončení, mu to zpracování můžu prominout. Opravdu mě těch posledních pár stran dostalo!

05.09.2018 5 z 5

Audrey se vrací Audrey se vrací Sophie Kinsella (p)

Taková pohodovka pro holky. Za mě super! :-)

05.09.2018 5 z 5

Rebelky Rebelky Sarah Mlynowski

Pro ty kteří si chtějí jen tak něco přečíst a nemuset nad tím nějak moc přemýšlet, je tato knížka super. mě se knížka líbila, jen ten děj mohl být malinko zapeklitější, prostě mi tam něco chybělo. Proto dávám 4****

03.09.2018 4 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Díl Dcera se mi tedy líbil o něco méně ale tato knížka mě dostala. Moc se mi líbil ten konec, i když jsem to tak nějak čekala. Určitě stojí za přečtení!

30.08.2018 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Na knížku jsem se moc těšila a byla opravdu krásná. Po přečtení knihy jsem si pustila i film, a teda nevim jaké zpracování se mi líbilo více, (a to je co říct. Většinou to vyhraje kniha) Knížka je nádherně napsaná, procítěná a jsou v ní použité krásné citáty. Prostě krásné čtení!

25.08.2018 5 z 5

Navěky Navěky J. M. Darhower

Knížka byla moc hezká, jediné co bych tomu vytkla je, že je zbytečně tlustá. Myslím že příběh by se vešel i na 300 - 400 stránek. Ale moc se mi líbila

21.08.2018 4 z 5

Já nejsem neviditelná Já nejsem neviditelná Marcus Sedgwick

Z této knížky mám hrozně zvláštní pocit... Přijde mi, že děj je opravdu jednoduchý a zápletka není až tak zapletená, ale stejně se mi knížka líbila. Moc se mi líbí nápad že příběh "píše" nevidomá dívka, to dává knížce zase jinou atmosféru. Také se mi líbily i ty menší zvláštnosti, jako třeba Benjemin a jeho schopnosti. Jinak musím pochválit i název knížky - přijde mi opravdu trefný a obálku knihy, ta je moc hezká.

17.08.2018 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Knížku mi půjčila kamarádka, že je to boží a rozbrečela se u toho, tak byla zvědavá na mou reakci. A musím říct že je to OPRAVDU úžasná kniha!!! Já sice nejsem ten typ co u všeho brečí a toto nebylo výjimkou, ale tak nějak jsem se při čtení vcítila do role jak Lou, tak i Wila. Příběh byl krásně napsaný a i celkem vtipný. Za mě super!

13.08.2018 5 z 5

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Tahle knížka je boží! Moc se mi líbí ten nápad a zápletka. Dost rychle se čte, má velmi krátké kapitoly takže je to jedním dechem přečtené. Já jsem se od ní nemohla odlepit. Doporučuji!!!

05.08.2018 5 z 5

Trhni si! Trhni si! Andrea Kabeláčová

O ČEM TO JAKO JE?! Váhala jsem jestli tuto hnížku ohodnotím alespoň jednou hvězdičkou. Knížka nemá nějakou pořádnou zápletku, jde jen o sprostou holku co se dává dohromady s chlapem... já v tom jinak nic hlubšího nevidím...

30.07.2018 1 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Moc hezká knížka, ten zvrat na konci se mi moc líbil!

17.07.2018 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Tato poslední knížka z trilogie Drahokamy byla opravdu moc hezká. Sice jsem místy úplně napochopila jak se to s tím cestováním časem myslí, ale pak mi to došlo. Film mě opravdu moc zklamal. Není vůbec podle toho děje v knize.
Ale vždycky je lepší knížka než film...

Selekce Selekce Kiera Cass

Krásná knížka, přečtená jedním dechem.

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Tento díl se mi moc líbil. Doplňuje celý příběh Selekce, a dozvite se tu věci které v sérii nebyly. Mě nejvíc zaujal příběh Merlie a Cantera. Za mě pět hvězdiček.

Láska v prachu hvězd Láska v prachu hvězd Krystal Sutherland

Tuto knížku jsem si půjčila v knihovně, jen tak abych měla na dovolené co číst. To jsem ale vůbec netušila že bude tak krásná! Knížka je nádherně napsaná, že u vás při čtení vyvolá nespočet emocí. Opravdu moc krásný román o lásce.

27.06.2018 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Po přečtení série Selekce jsem se těšila na tuto knihu.
Moc se mi líbí nápad takového děje. Že zacatku mi knížka přišla tak nějak depresivní, kvůli náladám které měla Kahlen, ale konec mě dostala! Pak jsem od knížky nemohla odtrhnout oči. Takže nakonec se mi knížka líbila

27.06.2018 4 z 5

Tři osudy Tři osudy Nora Roberts

Moc hezké, zajímavé čtení. Moc se mi líbily boje mezi Anitou a Shullivanovymi o Tři osudy. Až do konce jsem byla napnutá jak to dopadne.
Ale tu Anitu bych fakt zabila!!!!

26.06.2018 5 z 5

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

To je bomba!!! Doporučuji všem! Děj je zajímavý, postavy velmi sympatické a celá kniha se čte jedním dechem. Tohle byla má první knížka, kde byla hlavní postava homosexuál, a určitě přečtení nelituji.

26.06.2018 5 z 5

V pasti V pasti Julie Cross

Po přečtení prvního dílu jsem se těšila na další, ale po přečtení této knihy jsem celkem zklamaná... Přijde mi že spisovatelka se sama do Jacksonova skákání časem tak trochu zamotala a nevěděla jak skoky pochopitelně napsat. Takže pochopit princip cestování časem je opravdu těžké...

26.06.2018 2 z 5