Knihomolka10942 Knihomolka10942 komentáře u knih

Jen 27 dnů Jen 27 dnů Alison Gervais

Nemám slov! Úžasný příběh, zajímavý děj i sympatické postavy. Celou dobu čtení jsem se od knížky nemohla odtrhnout protože mi to ten děj zkrátka nedovolil, musela jsem zjistit, jak to celé dopadne. Bála jsem se že autorka dá příběhu takový ten "přeslazený románek" který někdy u těch zamilovaných knížek bývá. Naštěstí toho byla tato knížka ušetřena, a to jsem moc ráda:-) Za mě jedna z nejlepších knížek co jsem kdy četla.

13.04.2019 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

Na sto procent byl první díl daleko lepší než toto pokračování... Čekala jsem podobnou bombu jako u jedničky ale tohle mě celkem zklamalo. Ty slaďárny typu: "nic k Vánocům nechci, stačí že mám tebe" a "už teď mi chybíš lásko" jsou prostě strašně přeslazený a určitě by se to obešlo i bez toho... Chyběla mi tem nějaká zápletka, něco co by ten děj oživilo, ale bohužel nic tam nebylo, celý děj jen pomalu táhnul.

09.04.2019 2 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Tahle knížka je naprosto úžasná! Je v ní spoustu vtipných hlášek, je procítěná, smutná, romantická a je v ní prostě vše co já od knížky očekávám. Moc se mi líbí ten nápad na "Popelku" A všem co milují Young Adult doporučuji;-)

03.04.2019 5 z 5

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Skvělá knížka, opravdu jak se píše na obalu knihy: "Od prvního řádku vás pohltí a už nepustí!"

30.03.2019 5 z 5

Pošťákova snoubenka Pošťákova snoubenka Denis Thériault

Naprosto dokonalá knížka, moc obdivuji spisovatele za skvělý nápad a originální zpracování. Příjemně se to četlo, rovnou jedním dechem. Myslím že toto pokračování je ještě o něco málo jepší než první díl. Skvělé zakončení!!!

23.03.2019 5 z 5

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

Podobně jako u předchozích dílů se mi líbil i tento příběh, a určitě se mi daleko víc zamlouvá zpracování jednoho souvislého děje než styl povídek, kterým byli napsány první dva díly. V knížce bylo spoustu zajímavých kapitol od kterých jsem nemohla odtrhnout oči, ale bohužel se našli i ty části které mě opravdu nebavily, a už jsem si říkala kdy to skončí. To jediné mě nutí jednu hvězdičku ubrat...Ale i tak skvělé počteníčko;-D

19.03.2019 4 z 5

Všechny barvy Země Všechny barvy Země Beth Revis

Opravdu skvostné zakončení série! Knížka si po celou dobu čtení udržela svou napínavost, že jsem se od ní prostě nemohla odtrhnout. tato série je jedna z nejlepších, ne-li nejlepší knižní trilogie kterou jsem si kdy mohla přečíst!:-D

01.03.2019 5 z 5

Milion sluncí Milion sluncí Beth Revis

Naprosto nádherná knížka plná napětí a nápaditosti. Určitě stejně skvělá jako první díl!:-)

16.02.2019 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Tohle bude určitě výborná série!!! :-D

11.02.2019 5 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Moc hezká knížka, ale podle mě o něco slabší než předchozí díl.

11.02.2019 4 z 5

Ztracené insignie Ztracené insignie Sandra Regnier

Tohle je nejlepší díl z celé trilogie! Skvělé zakončení série, všechny ty zvraty v příběhu mě i bavili, jen na konci už mi jich připadalo až moc. Některých postav mi bylo moc líto a ani jsem nečekala že by se mohlo tohle stát (podrobnosti psát nebudu, nechci spoilerovat:-)). Ještě bych asi ocenila hlubší vysvětlení proč elektrické výboje s Felicity cítil i Eamon, když v knize bylo řečeno že to cítí jen ti kteří si jsou souzeni. Ale to už je takový malinký detail. Pro mě to je jednoznačně JENDA Z NEJLEPŠÍCH SÉRIÍ KTERÉ JSEM KDY ČETLA!!!

11.02.2019 5 z 5

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

Naprosto nádherná povídková knížka, oproti předchozímu dílu mnohem hezčí! Mohu jen doporučit:-)

08.02.2019 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Knížku jsem četla dvakrát. Poprvé když jsem byla mladší, to se mi líbila, ale pár věcí mi tam uteklo a neměla jsem z toho takový zážitek. Teď jsem z ní byla nadšená daleko víc a všechny povídky se mi moc líbily. Mohu doporučit

18.01.2019 5 z 5

Loď mezi hvězdami Loď mezi hvězdami Beth Revis

Naprosto nádherná knížka, takže mě překvapují zdejší negativní komentáře... Určitě si musím přečíst další díly!

26.12.2018 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Příběh je to moc hezký a nápaditý. Ale přeci jen jsem od knížky čekala trochu více.

10.12.2018 4 z 5

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

Je to NUDA... Knížku jsem ani celou nedočetla, protože se to prostě nedalo. Bylo to táhlé a do čtení jsem se musela nutit, takže mě tak úplně neoslovila...

09.12.2018 1 z 5

Dračí proroctví Dračí proroctví Sandra Regnier

Dávám 6****** protože tohle je prostě bomba! Určitě lepší než první díl. Hned co jsem pred chvíli dočetla, potřebuju číst další... Myslím že tato trilogie je zatím má nejoblíbenější. Uvidíme co přinese poslední díl;-)

28.11.2018 5 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Bylo to mé první čtení o takových těch "nadpřirozených bytostech" a celkem mě to dost překvapilo. Skvělé vtipné zpracování, romantiké tak akorát - není to takový ten přeslazený slaďák. Hned u první stránky jsem věděla že to bude super! Hned jsem si šla do knihovny pro další díl, protože prostě musím vědět jak to skončí!!! :-)))

21.11.2018 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Knížka je moc krásně napsaná - je vtipná, dojemná, a s kraťoučkými kapitolami se čte strašně rychle. Moc se mi líbila poslední slova kterými se zabýval Maiels (Váleček).
Knížku doporučuji, je to skvělý počteníčko!!!

28.10.2018 5 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Konečně ji mám přečtenou... Jo, trvalo mi to fakt dlouho a ani nevím proč, přitom je to jen 300 stránková knížka! Ale stálo to za to. Od začátku se v příběhu stále něco dělo, prostě si myslím že kniha by měla čtenáře upoutat co nejdříve a tahle knížka to zvládla na výbornou. Při některých kapitolách jsem se i celkem bála (např. kapitola 61). Ten nápad s rozpojováním mi přijde zajímavý, jen jsem tak úplně nechápala rodiče rozpojenců, jaký z toho mají užitek že dají své dítě na orgány.

28.09.2018 5 z 5