Láska v prachu hvězd

Láska v prachu hvězd

Henry Page ještě nikdy nebyl zamilovaný. Je beznadějným romantikem, který stále čeká, že se jeho první velká láska objeví na scéně ve zpomaleném pohybu, srdce vynechá úder, vše bude podkreslovat instrumentální hudba. Proto když se z ničeho nic objeví ve škole Grace Townová, neupravená holka chodící o holi a v klučičím oblečení, ... celý text

Henry Page ještě nikdy nebyl zamilovaný. Je beznadějným romantikem, který stále čeká, že se jeho první velká láska objeví na scéně ve zpomaleném pohybu, srdce vynechá úder, vše bude podkreslovat instrumentální hudba. Proto když se z ničeho nic objeví ve škole Grace Townová, neupravená holka chodící o holi a v klučičím oblečení, Henry jen stěží může tušit, že se má jeho život obrátit naruby.
Grace, polámaná dívka s tajemnou minulostí, zbortí Henryho dosavadní představy o lásce a ukáže mu, že mezilidské vztahy jsou složité, krásné i pomíjivé stejně jako výbuchy hvězd ve vzdálených galaxiích. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/32_/320466/laska-v-prachu-hvezd-SjG-320466.jpg 3.938
Originální název:

Our Chemical Hearts (2016)

Žánr:
Literatura světová, Dívčí romány
Vydáno:, Yoli
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Přidat komentář
bookcase
20. června

To bylo...krásné, nádherné, úžasné, něžné, treskutě vtipné i smutné. Mohla bych být matkou hlavních hrdinů, ale i tak se mi to líbilo.

ajla5
18. června

Trochu zklamání. Henry mi byl ze začátku sympatický, ale jak ho to sráželo, docházela síla i mně. Bylo to smutné, ale asi i realistické. A pozor spoiler: taková samota není nic pro mne. Já věřím na víly a jó a jó!

Samira
20. května

Skvělý a také hodně jiný knižní kousek. Na počátku jsem říkala, tak tito hrdinové si mě nezískají. Byli tak neuvěřitelně strojení, nezralí, tápající a naivní...
Ale všechno byl jen účel a postupné dozrávání přes veliké chyby do knihy magicky vtahovalo. Trnula jsem a měla jsem hned několik připravených katastrofických zakončení.
Konec byl však výrazným a za mne velmi milým překvapením. Tahle kniha ukazuje na jiný druh lásky, činy a jejich důsledky a především je příběhem o hledání sebe sama.
Žádné lehké čtení, přesto výborné.
Doporučuji!

Leonteenka
26. dubna

Jedna z nejlepsich knizek jakou jsem kdy cetla. Cely pribeh me dostal. A navic jsem necekala takovy konec. Urcite doporucuji precist.

SarahRoyalAss
26. dubna

Knížka mě hodně překvapila. Příjemně překvapila. Líbilo se mi, jak je celý děj popisován z pohledu Henryho. Bylo zajímavé koukat se očima kluka a vidět, jak vnímá lásku.
Na začátku mi byly obě hlavní postavy svým způsobem sympatické, ale ke konci... Upřímně, bylo mi Henryho hrozně líto a Grace jsem chtěla jednu vrazit do zubů.

stolbice
25. dubna

Neuvěřitelně krásná knížka, čekala jsem takovou klasickou teen romanci, ale mile mě to překvapilo.

warca
24. dubna

Lásku v prachu hvězd mi půjčila kamarádka Attia :)
S chutí jsem se do ní pustila, protože ta obálka...
Po prvních 20 stránkách mě nadšení opustilo... Moc mě to nebavilo, ale Attia říkala, že se to ještě rozjede a tak jsem pokračovala :)
Hlavní hrdina byl svůj, ale ještě víc mě mátla složitá a komplikovaná osobnost Grace.
Henry se opravdu pěkně vyjadřoval a celkově jazyk v knize byl vážně rozmanitý a květnatý.
A ten konec... mám pocit, že mi vytrhli srdce...
Knihu bych asi neoznačila jako oddechové čtení l.

Attia
08. dubna

Ze začátku to vypadalo jako jedna z mnoha ohraných lovestory dvou dospívajících hrdinů, z nichž jeden vypadá jako nerd a druhý kulhá, lehce zapáchá a obléká se téměř jako bezdomovec.
Ale pak Láska v prachu hvězd příjemně překvapila! Už dlouho se mi nestalo, že jsem se nemohla odtrhnout od čtení.

kalinkacz
07. dubna

Asi jsem čekala víc... Záměr měla autorka skvělý, to rozhodně, ale zbytek.... Hodně nedotažené, nepříjemní hlavní hrdinové... Hlavní hrdina je naivní a hrdinka neskutečně sobecká... Konec? No, tak to by bylo na dlouho... Kniha se četla lehce, ale nějak jsem neměla to nutkání se hnát dál ve čtení... Nicméně, za přečtení si myslím, že stojí... YA oddechovka...