-knihomolka- -knihomolka- komentáře u knih

Liliana Liliana Anna Szafrańska

Tohle mě fakt bavilo! Některé scény byly otřesné, když si představím, že se tohle může v reálném životě někomu dít, ale jinak je to hezký příběh a už se těším na další díly.

24.04.2022 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Zajímavá kniha. Darcy prostě umí psát. Mám od ní všechny knihy a ačkoliv jsem čekala nadpřirozeno a to jsem v podstatě nedostala, tak i přesto mě to bavilo a nemohla jsem se odtrhnout, abych se už konečně dozvěděla, jak to dopadne. Konec mě dost překvapil.

19.04.2022 4 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Tuhle sérii prostě žeru! I když to není bůh ví jak strašidelné ani děsivé, tak styl psaní a příběh mě vzdycky vtáhne do děje a přečtu to za jeden den:)))

07.03.2022 4 z 5

Autobus sebevrahů Autobus sebevrahů Arto Paasilinna

Morbidní a depresivní téma psané stylem sarkastického a černého humoru, zábavně, ironicky a tenhle styl mají podle mě jen Finové. Originální dílo, které nedokážu přirovnat k žádné jiné knize.

08.01.2022 5 z 5

Od téhle knížky jsem očekávala opravdu ranec vtipů na základě přečtení několika příspěvků autora, které zvřejnil na FB. Bohužel, moje očekávání Moderní fotr absolutně nesplnil. Zasmála jsem se všehovšudy třikrát a do konce jsem ji dočetla jen proto, že neumím odložit nedočtenou knihu:-) Možná mě dílo nudilo z důvodu, že nemám děti. Nebo proto, že je to jen prostý popis toho, co dítě dělá 24/7 a autor tlačil na pilu a chtěl být za každou cenu vtipný. Bohužel to dopadlo tak, že je to spíš trapné.

08.01.2022 1 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Skvělá kniha. Jakože opravdu skvělá! Ještě, že mám doma i druhý díl:-D

22.09.2023 5 z 5

Vlku zaslíbená Vlku zaslíbená Hannah Whitten

Nějak nevím, co si o tomhle díle myslet. Obálka nádherná, anotace zajímavá, začátek trochu nuda, pak se to rozjelo a po pár stranách se z toho stala slátanina, ve které jsem se i dost ztrácela, bylo těžké se soustředit na děj. Pro mě takový lehčí podprůměr.

04.02.2023 3 z 5

Královna mrtvol Královna mrtvol Heather Herrman

Vůbec nevím, proč někdo tuhle knihu přirovnává k seriálu Wednesday, který mi přijde jako absolutní blbost a přitom tahle kniha je skvělá! Tohle by byl super námět na film nebo seriál. Líbilo se mi to ponuré prostředí, atmosféra.. konec trochu rychlý, ale proč ne:-)

26.12.2022 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Návrat do dětských let, Bella je trochu toxic, ale asi to k tomu prostě patří:D příjemná nostalgie.

21.08.2022 3 z 5

Ukaž mi Ukaž mi Marcel Moss

Je půl čtvrté ráno a knihu jsem přečetla za večer! Nemohla jsem přestat, prostě bych neusnula, kdybych nezjistila, kdo je Královna! Je fakt, že jedna pasáž mi “prozradila”, kdo to je, ale celou dobu jsem si říkala, že to je přece nesmysl, že se pletu. No a nepletla, vůbec mi to ale nevadí. Je to tak zvrhlý, že jsem to nemohla odložit ani na chvíli. Tuhle knihu budu určitě doporučovat a jediný, co mi vadilo, bylo oslovování příjmením (kdo říká svojí holce přijmením?) a občas mě zmátlo přeskakování časů v kapitolách, ale v tomto případě to odpouštím, protože jsem z příběhu nadšená.

20.04.2022 5 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Luxus! Druhý díly většinou nejsou zrovna šlágr, ale tohle byla jízda! Obdivuju spisovatelovu fantazii a talent psát tak, aby to člověka totálně dostalo. Miluju tenhle příběh a okamžitě se jdu vrhnout na Zvon!

22.02.2022 5 z 5

Kill Creek Kill Creek Scott Thomas

Super příběh, dlouho jsem tuhle knihu odkládala a teď vlastne ani nevím proč.

03.02.2024 4 z 5

První První Kiera Cass

Tenhle díl byl mnohem zajímavější, než druhý a opět dávám plný počet, nemám slov, tohle je skvělá série!

10.11.2022 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

První díl byl lepší, ale nebylo to tak zlé, abych to nedočetla.

09.11.2022 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Naprosto skvělá kniha!!! Ten námět? Bomba! Já od toho čekala nějakou přeslazenou hloupou romanťárnu a strašně dlouho jsem to odkládala. Přitom je to tak super téma napsané čtivě a chytlavě. Ještě, že to má tolik dílů:D

08.11.2022 5 z 5

Nymfomanka Nymfomanka Sonia Rosa

Tohle jsem teda nečekala. Zhltla jsem to za jeden den a lituju, že kniha není ještě delší. Je to smutný příběh nešťastné holky, která si nemůže pomoct a ničí si sexem život a vztahy. Bylo mi jí hrozně líto a zároveň mě příběh opravdu bavil. K tomuto dílu se určitě ještě vrátím.

23.03.2022 5 z 5

Matčina panenka Matčina panenka Abby Davies

Na tuhle knížku jsem se extrémně těšila - miluju téma vyšinutých matek, které si léčí své psychózy na dětech. A knížka mě tím pádem opravdu bavila. Přelouskala jsem ji za jedno a půl odpoledne a přestože konec mě vlastně ničím nepřekvapil, tak dávám plný počet za super čtivý příběh a za totálně hráblou Matku.

16.01.2022 5 z 5

Opravdové zločiny Opravdové zločiny Lucie Bechynková

Jsem obrovský fanda podcastu Opravdové zločiny, takže knížka nemohla v mé knihovně chybět. Jsou v ní i případy, které jsou již zpracované právě jako podcast, ale absolutně mi to nevadilo a rozhovory na konci jsou příjemným bonusem. Nikdy nepřestanu žasnout nad tím, jak moc je mysl některých jedinců zvrácená. Doporučuji knížku všem zločinožroutům a zůstaňte na svobodě a naživu:-)

08.01.2022 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

(SPOILER) Mladá slečinka byla extrémně na pěst, několikrát jsem měla sto chutí knihu odložit, protože jsem na Hannu byla chvílemi až alergická a její chování mě neskutečně iritovalo, včetně toho, jak ji otec neustále omlouval a matce nevěřil. Ale tohle téma mě baví a kdyby mě nezklamal otevřený konec, které opravu nemám ráda, tak bych dala plný počet.

08.01.2022 4 z 5

Zrádci krve Zrádci krve Lynette Noni

Oproti prvnímu dílu, který jsem hltala, mě bohužel druhý a třetí díl nebavily.

30.07.2023 2 z 5