Kllara Kllara komentáře u knih

Červená šakalice - O neobvyklém přátelství dvou nesmiřitelných šelem Červená šakalice - O neobvyklém přátelství dvou nesmiřitelných šelem Šen Š-si

V první řadě jsem v šoku, že tu není žádný komentář až na můj - čekala jsem zástupy pozitivních komentářů, ale o tom to není...

Nádherná kniha o tom, jak jsou zvířata silná stvoření, která musejí denně bojovat o svůj život. Nesmírně smutný byl konec, u kterého jsem brečela dojetím. Vážně mě kniha bavila od začátku až do konce. Je velká škoda, že to asi skoro nikdo nečetl, je to nádherná kniha.

Hlouběji do podzemí Hlouběji do podzemí Roderick Gordon

Neuvěřitelně mě kniha bavila od začátku až do konce. Asi o 50% zábavnější a akčnější než předchozí díl, to musím prostě říct. Trochu jsem se bála, že mě druhý díl zklame (přecijenom se stává, že je lepší jen jeden díl), ale nezklamala.

Ztracený svět v podzemí Ztracený svět v podzemí Roderick Gordon

Vynikající atmosféra, originální nápad (možná i pravdivý), zajímavá kniha a talentovaní autoři. Co dodat? Ze začátku jsem sice balancovala na hraně, nevěděla jsem jestli tu knihu nemám zaklapnou a odejít, ale po dalších pár stranách mě kniha úplně uchvátila. Vřele doporučuji!

Deklarace smrti Deklarace smrti Gemma Malley

Opravdu zajímavý nápad, jak by to asi mohlo vypadat v budoucnosti. Ani bych se nedivila, kdyby to tak dopadlo, jenže příběh je hrozně jednoduchý. Čekala jsem, že dílo bude mnohem bohatěji pojaté, bude více myšlenek a úvah hlavní hrdinky. Je to velká škoda a z tohodle důvodu, mne kniha celkem dost zklamala. Je to zkrátka kniha určená spíše pro mladší čtenáře.

24.07.2014 3 z 5

Počátek Počátek Jessica Khoury

Co k tomu říct. Nádherná knížka! Jedna z nejhezčích knih co jsem kdy četla. Zápletka nesmrtelnosti sice není tolik originální, ale autorka to dokázala zjedinečnit. Vřele doporučuji všem, kteří milují přírodu a trochu romantiky...

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Vážně moc pěkná kniha s propracovanými postavami, poselstvím, pěkným příběhem a koncem... prostě mě to chytlo. Ale podotýkám, že asi od 50 strany. Ze začátku jsem se musela vážně přemáhat, abych četla dál, ale pak už to šlo jedním dechem.

Film jsem viděla asi deset minut, ale pak jsem ztratila nervy a vypla... knize nesahá ani po kotníky.