Katie46 Katie46 komentáře u knih

Když běhá žena Když běhá žena Alexandra Heminsley

Kniha mě velice nadchla. Autorka popisuje svojí přípravu na maraton a celé mi to přijde jako by pohled do zákulisí. Spoustu těžké práce, žádná pohodička. Nikdy by mě nenapadlo kolik je toho potřeba aby se člověk dostal na maraton a jakou to pak dá práci ho uběhnout. A to nemyslím jen fyzicky ale psychicky. Kniha je to velmi pěkná a inspirativní.

15.02.2015 5 z 5

Prokletí Prokletí Michaela Burdová

Další kniha od Míši, která stojí za přečtení. Sice mě neupoutala hned od prvních stránek, přesto jsem se do knihy začetla a líbila se mi. Trochu jsem nechápala začátek, začíná to v současnosti a pak se to odehrává v minulosti. Sice mi to nevadí, jen to vždy bývá naopak. Prolog jsem četla pak i po dočtení knihy, abych ho více pochopila. Konec mě dost překvapil, vůbec jsem to takto nečekala. Rozhodně se těším, až přečtu další díl.

27.09.2014 5 z 5

Minotaurus Minotaurus Michaela Burdová

Líbili se mi všechny díly. A ten poslední, konečný díl byl neuvěřitelný. Napínavý, zábavný ale i smutný. Celý příběh mě nadchnul. Na skupinku Awrixela, Neilin, Ellnesu, Terien, R'Tiles a Sorgana nezapomenu. I přes dobrý konec mě trochu mrzí, co se stalo
Sorganovi ale to k příběhu patří. Jsem ráda, že jsem si tuto sérii přečetla a nelituji toho. =) Určitě doporučuji.

17.08.2014 5 z 5

Věž zkázy Věž zkázy Michaela Burdová

Další díl mám za sebou a byl parádní. =) Líbilo se mi, že většina textu patřila právě skupince Awrixela a Neilin. =)
Přesto se mi asi více líbil ten druhý. Každopádně se těším na poslední a vlastně konečný díl.

11.08.2014 5 z 5

Hněv Pána ohně Hněv Pána ohně Michaela Burdová

Druhý díl stejně dobrý jako ten první. Stále něco nového a dobrý vývoj postav.
Už abych v ruce držela pokračování. =)

05.08.2014 5 z 5

V moci démonů V moci démonů Michaela Burdová

Mě se druhý díl líbil jako ten první. Každý má něco do sebe. Opět napínavé, čtivé s humorem.
A krásné zakončení. =)

01.08.2014 5 z 5

Jméno hvězdy Jméno hvězdy Maureen Johnson

Kniha se mi ze začátku docela zamlouvala ale poté mi začali vadit dlouhé a nudné popisy prostředí.
Od knihy jsem možná čekala něco trochu jiného a tak mě trochu zklamalo, jak se vše vyvinulo a kdo byl vlastně
ten vrah. Do knihy mi to nesedlo.
Co se mi na knize líbilo, byla inspirace Jackem Rozparovačem a jeho vraždami. Přišlo mi to na knize zajímavé
a tajemné.
Rozhodně mi stačilo ji přečíst jen jednou.

27.07.2014 3 z 5

Magie krve Magie krve Tessa Gratton

Od knihy jsem čekala trochu něco jiného ale přesto se četla velice dobře.
Byla více tragická ale s postavami se člověk z žije stejně rychle.

07.06.2014 3 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Skvělá kniha. =D Nečekala bych, že mě něco takového bude bavit. =)

12.12.2013 4 z 5

Lenobiin slib Lenobiin slib Kristin Cast

Velice krásné i když smutné. Těším se na novelu o Nerefet. =)

08.09.2013 4 z 5

Diablo Můj vysněný kůň Diablo Můj vysněný kůň Gabi Adam

Mě se tato kniha velice líbila.

29.05.2013 5 z 5

Drakova přísaha Drakova přísaha Kristin Cast

Mohlo by to být klidně o trochu delší ale jinak pěkné =)

10.05.2013 5 z 5

Dvojí spravedlnost Dvojí spravedlnost Patricia Briggs

Jak jinak než dobrý a poutavý. Líbili se mi více předchozí díly ale když se jedná o Annu a Charlese, vždy to rozjasní. =) Přála bych si aby bylo pokračování.

07.05.2013 5 z 5

Mrazivé léto Mrazivé léto Manuela Martini