Katie46 Katie46 komentáře u knih

Losing it Losing it Cora Carmack

Kniha sice nemá originální příběh a Garrick je naprosto nereálný kluk, přesto jsem měla knihu přečtenou za chvíli. Četla se dobře a pobavila. Ke konci to bylo trošičku nudné ale jinak konec nebyl špatný. Čekala jsem něco takového. Jen mi tam vadilo pár překlepů, jinak kniha nebyla špatná.

11.11.2015 3 z 5

Zář Zář Alexandra Adornetto

Nemohu odtrhnout zrak od obálky, která je krásná. Samotný přáběh mě také nadchnul a to na takové romantické čtení opravdu nejsem. =) Myslím, že kniha je velice dobrá, zvlášť když to píše skoro stejně stará autorka jako já. =D Kniha se mi líbíla.

20.02.2013 5 z 5

Jal Jal Veronika Kutičková

Kniha se četla pomalu sama, děj byl poutavý, svižný a vtipný. Hrdinky jsem si hned zamilovala, byli mi sympatické. Líbilo se mi, že se děj odehrával v Egyptě. Rozhodně se těším na pokračování, protože mám dojem, že tam to teprve začne.

01.08.2023 4 z 5

Divoký symbol Divoký symbol Patricia Briggs

Další díl mých dvou oblíbenců a musím říci, že mě se velice líbil. Napínavá detektivní zápletka a dokonce jsme se dozvěděli více o Leah, kterou osobně moc nemusím ale její příběh se mi líbil. Moc se těším na další díl.

10.04.2022

Mýtonoši Mýtonoši Tracy Deonn

Za mě je to dobrý příběh! Kniha je hodně obsáhlá. Žádné protahování a rovnou akce na začátku, což se sice pak trochu projevilo dál ale nevadilo mi to tak moc.
Velká část je o struktuře toho jejich spolku a jak se tam dostat a popisování rodů, tak že je toho moc a občas bych něco vynechala ale nakonec je to poutavý příběh s magií, legendami a démony.
Ke konci to nabralo větší spád a neskutečně mě to bavilo! Některé postavy jsem si konečně oblíbila, i když musím říct, že hlavní hrdinka mě tolik neoslovila.
No a na konec pro mě osobně zvrat, který jsem nečekala. Tak že za mě palec nahoru! Věřím a doufám, že další díl bude super.

22.02.2022 4 z 5

Dům vzpomínek Dům vzpomínek Barbara Wood

Kniha mile překvapila. Bylo to napínavé, chvílemi strašidelné, poutavé a mě kniha bavila.

27.11.2019 4 z 5

Město duší Město duší Martina Čekalová

Kniha má dobrý nápad jen jsem se do toho tolik nezačetla, některé věci mi nedocházeli a postavy člověk taky moc z děje nepoznal. Ale dám rozhodně šanci druhému dílu.

27.11.2019 3 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Dočteno a moc se mi líbilo. Stalo se tam toho zase mnoho, nic nebylo uspěchané. Poslední bitva byla dlouhá ale podle mě to tam prostě pasovalo. Žádná bitva asi netrvá jen pár hodin..
Osudy různých postav mě překvapili, některé měli šťastné konce, jiné bohužel ne. Nemám ráda, když umře nějaká má oblíbená postava ale bohužel bez toho by to asi nešlo.
Za mě rozhodně opět dobrý napínavý díl plný akce, dojetí, lásky a obětí.

23.10.2019 5 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Chvíli mi kniha ležela na stole než jsem se do ní pustila. Předchozí díl skončil tak napínavě a já chtěla číst co se stane dál a ne se přesunout jinam k jiným postavám. Nakonec jsem se do toho ale pustila a kniha nezklamala. Chaolův příběh je také plný překvapení, šokujících odhalení, lásky a přátelství. Rozhodně knihu nepodceňujte, je to opět skvělé čtení

20.10.2019 5 z 5

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Dobré povídky jako doplňující příběh o Celaeně. Některé se mi líbili méně jiné zase více.

20.10.2019 3 z 5

Papírová města Papírová města John Green

První kniha kterou jsem od něj četla a nebyla špatná. Bylo to takové milé, napínavé i legrační. Přesto mě části, kde Q. četl tu knihu poezie nebavili a dost mě to tam štvalo. Ale to není tak zásadní. Kniha se mi líbila ale ten konec mi ji úplně zkazil. Ta část na kterou jsem celou dobu čekala, kdy Q. objeví Margo mě dost překvapila. Chování Margo mě dost dostalo a vůbec se mi to nelíbilo a knihu mi to tedy trochu zkazilo...

27.06.2018 3 z 5

Co mě naučil tučňák Co mě naučil tučňák Tom Michell

Příběh o zachráněném tučňákovi byl milý a radostný, přesto mě tolik nevtáhl do sebe. Nejvíce mě překvapil konec, který jsem čekala jiný a u kterého jsem natahovala.

08.04.2018 3 z 5

Město Město Dean Koontz

Byla to má prvotina od Deana Koontza a nějak zvlášť mě neoslovila. Ten napínavý příběh byste shrnuli do poloviny knihy a bylo by to možná lepší.
Přesto nějaké klady kniha měla a to byla ukázka toho, jak je život křehký a jak se během chvilky může zvrtnout, jak získáte přítele na celý život ale také jak je důležitá rodina.
Přesto vše se ke knize bohužel vrátit neplánuji.

25.06.2017 3 z 5

Neslyšno Neslyšno Richelle Mead

Kniha se velmi liší od předchozích, které autorka napsala. Přestože mě první pár stránek neoslovilo, do knihy jsem se poté začetla a velmi mile mě překvapila. Děj byl sice trochu rychlejší než jsme zvyklí, ale jelikož je to jen jednodílné, tak nad tím přimhouřím oči. Kromě rychlejšího děje byla kniha čtivá, celý příběh se odehrává bez jakéhokoli nadpřirozena (až na konec samozřejmě) a vůbec jí to nijak neuškodilo. Líbilo se mi zakončení knihy, které na ní úplně sedělo a líbil se mi námět knihy - tedy že vychází z bájí ze starověké Číny.
Za mě určitě palec nahoru.

08.01.2017 4 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Kniha se mi líbila, byla čtivá (až na pasáže se Simonem, ty mě osobně moc nebavili). Žádné nudné pasáže, vždy jste se něco dozvěděli nebo pobavili. Je to oddechovka, což jsem čekala, tak že žádné překvapení. Líbil se mi autorčin styl psaní, tak že se rozhodně pustím do nějaké její další tvorby.

30.12.2016 4 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Čekala jsem od knihy že to bude takový předvídatelný a přeslazený příběh pro náctileté a moc jsem se nespletla. Ze začátku mě kniha moc neoslovila, trošičku místy nudila a chvílemi jsem si přála aby se hrdinka už konečně vrátila domů. Nejvíc mě bavila ke konci, kde byla kratší napínavější část a konec mě zklamal v tom, že byl až moc předvídatelný. =)

02.08.2016 3 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Kniha rozhodně pobavila i vehnala slzy do očí. Četla se dobře od začátku do konce i když některé pasáže mě nebavili tolik, jako např.: ty pasáže s Parvaneh, mamelukovou ženou. Oveho přes jeho občas protivnou povahou si oblíbí snad každý.

28.12.2015 4 z 5

Smrtící žár Smrtící žár Patricia Briggs

Na knihu jsem se moc těšila ale popravdě začátek mě trochu vyděsil. Říkala jsem si, co mě asi čeká. Přeci jenom mi děti k Charlesovi a Anně zprvu moc nešli. Nakonec to nebyl vůbec špatný díl, četl se dobře, byl napínavý i když přiznávám, že ne tolik jako předchozí díly. Chybělo mi tam víc akce a rozhovory právě mezi Charlesem a Annou. A souhlasím s tím, že fae si tam zasloužil více prostoru.
Každopádně skvělé počtení a doufám, že tímto dílem tato série nekončí. =)

22.11.2015 4 z 5

Levandulový pokoj Levandulový pokoj Nina George

Kniha mě okouzlila svojí obálkou, dějem už tolik ne. Nebyl to špatný příběh ale nevtáhl mě, nebylo v něm nic, co by mě pohánělo číst dál. Trochu jsem se do toho nutila. Každopádně knihu jsem přečetla ale vracet se k ní nejspíš nebudu.

09.09.2015 3 z 5

Koruna Koruna Nancy Bilyeau

Na knize mě upoutal děj odehrávající se v době Jindřicha VIII. a kniha nezklamala. Líbila se mi a děj byl poutavý i když někdy trochu zdlouhavý. Přesto jsem ráda, že jsem knihu přečetla a rozhodně si přečtu volné pokračování.

18.07.2015 4 z 5