Karoli282 Karoli282 komentáře u knih

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

Touto knihou jsem byla seznámena s autorčinou tvorbou a musím říct, že nelituji. Od té doby, co jsem četla Simona poprvé, jsem přečetla všechny její další knihy.

Při čtení tohoto příběhu jsem byla celou dobu napjatá, kdo to teda ten Blue je. Musím přiznat, že jsem si skutečnou totožností Bluea nebyla až do konce jistá. Děj byl skvělý, Simona jsem si oblíbila stejně jako jeho kamarády. Jde o příjemné odpočinkové čtení. Opravdu všem vřele doporučuji.

Podělaným navrch Podělaným navrch Becky Albertalli

Podle hodnocení jsem nic moc nečekala, ale příběh mě velmi kladně překvapil. Knihu jsem přečetla za necelý den a opravdu jsem byla spokojená. Pro oddechové odpolední čtení ideální.

P. S. Reid byl super.

Iko sama sebou Iko sama sebou Marissa Meyer

Na toto pokračování Měsíčních kronik jsem se opravdu hodně těšila. A docela se mi očekávání vyplnila. Bylo pěkné si opět počíst o mých oblíbených postavách. Uvítala bych ale lepší komiksové ztvárnění a více prostoru věnovanému Iko a Kinneymu.

23.04.2021 5 z 5

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

Další úžasný díl. Konečně jsem se dočkala Tohrova šťastného konce. Moc jsem mu to přála, s příběhem jsem spokojená. Ostatní zápletky mě také velmi bavily a já už se těším na pokračování.

13.04.2021 5 z 5

Milenka pout zbavená Milenka pout zbavená J. R. Ward (p)

Další skvělý díl. Musím se přiznat, že jsem se na této sérii stala závislou a pořád mě to stejně baví, Stále se objevují nové zápletky a já si čtení těchto knih opravdu užívám. Payne s doktorem mi byli sympatičtí, jejich vztah mě bavil. Všem doporučuji.

13.04.2021 5 z 5

Vyvolený milenec Vyvolený milenec J. R. Ward (p)

Tenhle díl mě nebavil tak moc jako předchozí díly. Phuryho chování mi moc nesedělo, ale i přes to se stále jedná o skvělý díl a já se těším na pokračování.

13.04.2021

Nespoutaný milenec Nespoutaný milenec J. R. Ward (p)

Další z mých oblíbených dílů. Vztah Vishouse a Jane mě bavil, opravdu jsem mu přála, ať je konečně šťastný. Všem doporučuji a těším se na další díl.

13.04.2021 5 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Tento díl patří k mých nejoblíbenějším. Zsadist mě ze všech bratrů nejvíce zaujal, všem vřele doporučuji.

03.04.2021 5 z 5

Supernova Supernova Marissa Meyer

Skvělé zakončení. Až do posledních stran jsem byla napjatá a vůbec netušila, jak příběh dopadne. Hodně věcí mě překvapilo, hodně věcí se vyjasnilo.
Adrian byl stejně skvělý, jako v předchozích dílech. Opravdu jsem si ho oblíbila, stejně jako jeho celý tým a rodinu. Noviny důvody pro pomstu jsem stále moc nechápala a její chování často také ne, ale naštěstí vše dopadlo jakžtakž dobře.
Na konci bych ale ještě uvítala aspoň jednu kapitolu navíc, kde by měly více prostoru všechny hlavní postavy a kde bychom se dočkali nějaké jejich závěrečné promluvy.
Epilog mě překvapil, proto doufám, že se někdy v budoucnu autorka rozhodne pro pokračování.
Všem tuto sérii určitě doporučuji!

31.03.2021 5 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Povídky z pohledu mé oblíbené postavy Divergence. Opravdu jsem ráda, že autorku napadlo tyto povídky napsat a vydat. Četlo se to velmi lehce, klidně bych uvítala více stránek.

31.03.2021 5 z 5

Instant karma Instant karma Marissa Meyer

Příjemná pohodová knížka. Postavy mi byli sympatické, i když Prudence mi docela často lezla na nervy, Quint to ale vyvažoval. Pro odpočinkové odpoledne doporučuji.

31.03.2021 4 z 5

Stíny Stíny Richelle Mead

Série nám skoro spěje ke konci a já jsem zatím spokojená. Je to takové dobré odpočinkové čtení, knihy se čtou snadno. Jsem ráda, že se znovu objevil Roman. Zároveň se dozvídáme nové střípky z minulosti jak Georginy, tak i Setha. Docela jsem si oblíbila i Cartera, tak se ho snad opět dočkám v dalším díle. Celkově si myslím, že se máme na co těšit.

Sny Sny Richelle Mead

(SPOILER) Další fajn díl. Georgina určitým způsobem udržuje vztah se Sethem, ale bohužel se vyskytnou překážky a nedopadne to úplně ideálně. Celkový děj se začíná slibně rozjíždět a já už se nemůžu dočkat pokračování.

Na vrcholu Na vrcholu Richelle Mead

Super pokračování. Tento díl se opět čte velmi lehce. Objevila se nám tu nová zápletka i nové postavy. Dočkali jsme se vývoje vztahu Georginy se Sethem. Těším se na další díl.

Trápení Trápení Richelle Mead

Po čtení Vampýrské akademie a Pokrevních pout jsem se rozhodla vrhnout i na tuto sérii a musím říct, že nelituji. Celkový námět se mi líbí a postavy mi přijdou sympatické. Roman i Seth mě zaujali a už se na ně těším v dalších dílech. Kniha nemá moc stránek, tak se čte velmi lehce a rychle.

Stříbrné stíny Stříbrné stíny Richelle Mead

(SPOILER) Opět skvělý díl. Tato série je velmi čtivá a já jsem si užila každou stránku. Sydney musela přežít pobyt v nápravném centru, odkud i díky svým nových přátelům nakonec dokázala utéct. Adrian bojoval s úzkostmi plynoucími z využívání éteru a únosu Sydney, ale během toho všechno se stále snažil hledat Sydney a nakonec byl úspěšný. I přes všechny překážky se totiž opět společně setkali. Už se nemůžu dočkat pokračování.

Hvězdy nad hlavou Hvězdy nad hlavou Marissa Meyer

Skvělé doplnění jedné z mých nejoblíbenějších sérií. Jedná se o několik krátkých povídek, ve kterých se dozvíme více o našich oblíbených hrdinech. Všem doporučuji.

12.03.2021 5 z 5

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Zajímavý pohled do Levaniny duše. Po tom všem, co provedla, jsem ji nebyla schopna litovat, ale mírné pochopení jsem pro ni dokázala najít. Stejně jako ostatní knihy této série se i tato četla velmi lehce. Určitě doporučuji.

12.03.2021 5 z 5

Indigové kouzlo Indigové kouzlo Richelle Mead

Další skvělé pokračování. Přibývají zápletky, Adrianův vztah se Sydney se konečně posouvá dál, Sydney začíná zpochybňovat alchymisty a nechybí ani magie. Těším se na další díl.

04.03.2021 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Skvělé zakončení. Jsem opravdu spokojená. Není zde nouze o nové zvraty, vzrušení, boj ani lásku. Dimitrij s Rose si k sobě opět díky jejich společné cestě hledají cestu. Lissa bojuje o právo být královnou a mezí tím vším se všichni snaží odkrýt skutečného vraha. Nádhera.

02.03.2021 5 z 5