Stříbrné stíny přehled

Stříbrné stíny https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/209736/bmid_pokrevni-pouta-stribrne-stiny-Ix1-209736.jpg 5 639 639

Nadcházejí velmi temné časy... V předešlém díle Sydney Sageová učinila životní – a nevratné - rozhodnutí. Uposlechla svůj šestý smysl a rozhodla se hodit za hlavu všechno, v čem vyrůstala. Přesněji řečeno všechno, co jí do hlavy vtloukali Alchymisté. Jí i Adrianovi se celý svět rozbil na kousky. Nezbývá jim teď nic jiného, než ty kousky trpělivě sbírat a snažit se vrátit svůj vztah tam, kde byl dřív. Pokud ale chtějí začít myslet na lásku, musí v první řadě přežít. Sydney je lapena v nepřátelském světě a stojí ji spoustu sil, aby neztratila sama sebe. Adrian by si také rád zachoval víru, že se všechno v dobré obrátí, ale pak se ho znovu zmocní staří démoni a nová pokušení. Začíná být jasné, že je čekají velmi temné časy...... celý text

Literatura světová Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , Domino

Silver Shadows , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stříbrné stíny. Přihlašte se a napište ho.

VeDny
28.02.2023 4 z 5

(SPOILER) Vždycky, když je v knize někdo uvězněn, děj ztrácí na tempu (alespoň u knih, na které jsem narazila) a je jedno, jak je autorka kvalitní. Pobyt v nápravném centru pro mě byl sice utahaný a nezáživný, na druhou stranu mě hodně věcí překvapilo, objevily se zajímavé postavy a praktiky alchymistů se nepěkně vybarvily. Konec byl skvělý, líbila se mi záchranná akce i to, že vlastně museli spolupracovat všichni, aby vyvázli, nebyl v tom jen jediný hrdinský počin hlavní postavy. Trochu zklamáním bylo, že se po těch hrůzách a bídě Sydney více nesložila, že to nezanechalo výraznější stopu. Může být jakkoli silná a nezlomná, ale přišlo mi, že se celý ten proces vzal nějak hopem, aby mohlo dojít na závěrečné "techtle mechtle". Což trochu podrývá autorčinu snahu vykreslit postavy reálně a s uvěřitelným a opsaným vývojem.

ElizPetrova
11.11.2022 3 z 5

Bohužel tato kniha se pro mě řadí k těm méně povedeným ze série. Do poloviny knihy mi vše přišlo takové utahané, nudné.. v podstatě se nic moc nedělo. Závěr byl napínavý a akční. Jsem zvědavá, jak to celé dopadne.

cukrovka
14.08.2021 4 z 5

Další čtivé pokračování, napínavé hned od začátku. Vyprávění bylo plné zvratů a napětí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Stříbrné stíny v seznamech

v Právě čtených3x