kalinka99 kalinka99 komentáře u knih

V zeleném království pěti kontinentů V zeleném království pěti kontinentů Erich Václav

Kniha se strašně táhla. Jediné zajímavé to bylo, jak autor popisoval tamní nepokoje v Bangladeši a zemi jim podobným.

07.12.2018 2 z 5

Remy Remy Katy Evans

Vynikající a strhující série.

07.12.2018 5 z 5

První První Kiera Cass

Poslední díl přinesl opět něco nového. Překvapil mě zvrat ke konci a přidalo to trochu drama. Hodnotím jenom pozitivně.

07.12.2018 5 z 5

Svobodná, i když za mřížemi Svobodná, i když za mřížemi Kamila Velikovská

Začátek byl chytlavý, ale pak už jsem i stránky přeskakovala, protože jsem si řekla, že to není normální, aby se pořád nechala takhle oblbovat a týrat.

07.12.2018 1 z 5

Mlha Mlha Stephen King

Po této knize asi nebudu patřit k fanouškům Kingových hororových románů. Četlo se mi to hůř a co nemám ráda vyloženě na knížkách jsou otevřené konce.

07.12.2018 2 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

No, nevím k čemu autorka napsala další knihu, ale z pohledu Greye. Žádné překvapení, pořád se to opakovala. Takže za mě propadák.

07.12.2018 1 z 5

Válečný soud Válečný soud Sven Hassel (p)

Opravdu mám ráda autora, ale tahle kniha mi dělala problém. Některé pasáže byly nudnější nebo jsem se lehce zamotala. Každopádně na něj nezanevřu a určitě se pustím do dalšího dílu.

17.11.2018 3 z 5

Dívka z nočních můr Dívka z nočních můr Kendare Blake

O moc lepší jak první díl to nebylo. Chyběla mi pořád ta zápletka jak u prvního dílu.

09.10.2018 2 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

No, k tomuhle není ani moc, co říct. Námět zajímavý, ale chybí mi napětí a pořádná zápletka.

06.10.2018 2 z 5

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Začátek se četl hůř a škoda, že postavy nejsou více rozvinuté. Konec jsem také očekávala lepší než opět na domyšlení. Jediné plus je místo v ráji, kdy to tomu příběhu dodává šmrnc.

27.06.2018 3 z 5

Emoční kalendář Emoční kalendář John R. Sharp

Zajímavá knížka, kdy naše tělo podvědomě vnímá jakoukoliv změnu počasí.

13.02.2018 4 z 5

Šlehačková oblaka Šlehačková oblaka Tereza Salte

Skvělá oddechová knížka, která dokáže člověka na motivovat a důkaz toho, že každý sen je splnitelný. :)

01.02.2018 5 z 5

Provedu! Provedu! Martin X

Líbilo se mi, že to bylo proloženo zápisky důležitými osobnostmi za války. Za mě spíš, že si na tuhle knihu za pár měsíců ani nevzpomenu. Snad jen to, že jsem se přiblížila době za protektorátu.

09.01.2018 2 z 5

Umění odcházet Umění odcházet Anna Stothard

I když jsem knížku přečetla, tak mě vůbec nezaujala. Neměla žádný podstatný děj a žádnou zápletku, kdy se třeba už konečně příběh otočí v pořádné drama.

14.11.2017 odpad!

Horečka nad ránem Horečka nad ránem Péter Gárdos

Krásný a dojemný příběh ze života po válce.

28.04.2017 5 z 5

Stasiland - Příběhy ze země za berlínskou zdí Stasiland - Příběhy ze země za berlínskou zdí Anna Funder

Velice zajímavá a poučná knížka. Nemůžu nějak soudit, nežila jsem v té době, ale ty příběhy byly odstrašující už tím, že se vůbec tohle dělo.

14.02.2017 3 z 5

Přátelství navzdory Hitlerovi Přátelství navzdory Hitlerovi Judita Matyášová

Opravdu krásná kniha! Už za tu nádhernou vazbu. Silné příběhy, o kterých jsem slyšela poprvé oživené fotografiemi. Jen je škoda, že příběhy nebyly více rozvedené, ale i tak oceňuji snahu autorky za získané informace.

12.12.2016 4 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Skvělý další díl! Líbí se mi, že je to tentokrát i z pohledu Hardina, kdy byl citlivější než bych čekala :D A opět takový konec, kdy se hned musím pustit do dalšího dílu.

21.10.2016

Polibek Polibek Anna Todd

Teď mě nejvíc mrzí, že mám doma jen první díl a musím čekat do dalšího dne abych si zašla do knihkupectví pro další. Sice to mělo moc stránek, ale při deštivém víkendu je to ideální a nějak jsem se od toho nemohla odtrhnout.

16.10.2016 5 z 5

Krásné dny mého mládí Krásné dny mého mládí Ana Novac

Sice jsem tu knihu dočetla, ale nějak, že by mě zaujala. Čekala jsem od toho víc podle obalu a názvu.

09.10.2016 2 z 5