KaileyBlot KaileyBlot komentáře u knih

Slovník lásky Slovník lásky David Levithan

Nic nápaditějšího jsem snad ani nečetla! Začínám tohoto autora zbožňovat, protože má absolutně úžasné a krásné knihy. Tohle byla fakt pecka - jednoduché ale zároveň tak geniální!

02.06.2017 5 z 5

Jen jeden den Jen jeden den Gayle Forman

Ne. Tak tuhle knížku nedočtu, takže ani nebudu hodnotit. Dočetla jsem ji do půlky a pak už mi to přišlo hrozně nudný, moc natahovaný, nezajímavý a prostě jsem neměla chuť ani pokračovat dál.

31.05.2017

Audrey se vrací Audrey se vrací Sophie Kinsella (p)

Tato kniha oplývá humorem - a to jako fakt hodně. Získala si mě hned u první stránky - nejen zajímavým stylem psaní ale i zpracováním. Je to zas takové to, co vás nutí číst dál, protože není řečeno, co se stalo a vy to chcete vědět co nejdřív. Možná tam byla trocha naivity, ale to nevadí. Zklamal mě jen ten konec, když nepřišlo co jsem čekala, ale jinak to bylo milé a příjemné čtení.

27.05.2017 4 z 5

Fenomén Fenomén Marie Lu

V druhém díle mě začala příšerně štvát Tess - prostě se z té milé holčičky z prvního dílu stala manipulátora, která Dayovi pořád tloukla rozumy do hlavy. Vlastně se změnily všechny postavy a přišlo mi, že vlastně nikdo neví, co teda chce. První díl byl o chlup lepší, ale za tento konec, který mi vyrazil dech, musím dát plný počet hvězdiček.

02.05.2017 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Moje druhá přečtená knížka od této autorky mě znovu přesvědčila o tom, že tohle ona prostě umí! Možná se mi S hlavou v oblacích líbilo o trošku víc, ale tahle knížka stojí samozřejmě taky za přečtení! Autorčin styl psaní je jedinečný, čtivý a zábavný a navíc jako bonus byla kniha doplněna o recepty - no a co víc si od knížky přát? Zápletku jsem sice už dopředu podvědomě prokoukla, ale to mi vůbec nevadilo. Za mě prostě super jednoduchá oddechovka, při které se dostanete náhle k poslední kapitole a ani o tom nevíte!

25.04.2017 5 z 5

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Když tuto knížku dočetla kamarádka a byla z ní nadšená, neměla jsem jinou možnost, než si ji také přečíst. A proboha! Tohle je tak dokonalý! Prostě tam se nedá ničemu věřit. Naprosto mě tento příběh dostal - super promyšlený a tak poutavý... no prostě aww.

20.04.2017 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Bylo hezké oživit si pár předešlých scén z jiných pohledů a nahlédnout do minulosti i budoucnosti. Prostě pěkné doplnění a objasnění některých skutečností. Nejpovedenější byla za mě povídka Miláček, protože příběh Marlee mě zajímal a v původní sérii byl jen okrajově. Rozhodně mi nepřijde tato knížka zbytečná, spíš přínosná pro fanoušky selekce :)).

20.03.2017 4 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Co si budem na minulou selekci to nemá, ale i tak to nebylo vůbec špatné. Naopak opět nezklamal autorčin čtivý styl psaní. Povrchní chování Eadlyn jsem dokázala pochopit vzhledem k situaci, ikdyž ze začátku mě fakt štvala. Verze selekce s muži byla zajímavá a moc jsem si oblíbila Henriho, on je přesně taková ta fajnová postava.
Pro někoho, komu se líbila Selekce je povinnost si přečíst i tuto knížku.

04.03.2017 4 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Tuhle poměrně dlouhou bichličku jsem přečetla rychlostí blesku. Zkrátka a jednoduše proto, že jsem se od ní nemohla odtrhnout. Děj je nabušený komplikacemi, hádkami, zvraty a vás to nutí číst dál a dál. Moc se těším na poslední díl téhle šílené série :D.

19.02.2017 4 z 5

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Tak to bylo něco! Řeka bych, že snad i lepší, jak první díl. A to je co říct, protože první díl byl úžasnej.
Tohle mělo víc napětí, tajemna... prostě všeho.
Tuhle sérii jsme si strašně oblíbila. Uvidím teda ještě jak poslední díl, ale věřím, že ani ten mě nezklame.

27.12.2016 5 z 5

Můj ne tak sladký život Můj ne tak sladký život Rachel Harris

Asi nejslabší díl série. Jo bylo to hezké, ale už to nebylo ono.

12.08.2016 3 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Přestože moc pohádku o Alence neznám, tohle se mi sakra líbilo. Bylo to kouzelné a ke konci úplně zamotané. Už od začátku mě chytl autorčin styl psaní a moc se mi líbila používaná slovní spojení.
Stoprocentně mám radši Zacha, je to takovej ten správňák. Morfeus mi přišel jakože fakt divnej :D Jsem celkem zvědavá na další díly, protože mi přijde, že by to takhle klidně mohlo skončit.
A navíc ta obálka a to zelené písmo...boží :))

29.07.2016 5 z 5

Problémy zazobaný holky Problémy zazobaný holky Babe Walker

Tohle bylo... divný. Asi to bylo myšleno vtipně, ale mě to přišlo spíš nechutný a opravdu přehnaný. Poslední stránky jsem jen tak prolétla aby se neřeklo, ale už mě kniha celkem nudila. Moc se mi to nelíbilo.

21.07.2016 2 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

To teda bylo něco! Od první stránky jsem se pořád jenom smála. Naprosto super oddechovka. Možná chování Markéty nebylo zrovna na místě, ale já ji za její vtipné připomínky žrala.

15.07.2016 5 z 5

Plamen Plamen Amy Kathleen Ryan

Naprosto dokonalé zakončení dokonalé série. Knížky mě opravdu dostaly.
Začátek poslední kapitoly byl celkem matoucí a já opravdu začínala panikařit. Naštěstí se to vyjasnilo a mé pomatené oplakávání nebylo třeba.
Krásný konec. 5 hvězd je jasných.

05.07.2016 5 z 5

Ve znamení sovy Ve znamení sovy Tamara Tainová

Velmi zajímavá kniha. Trochu na zamyšlení a popřemýšlení o nemocech, které některé lidi opravdu postihly. Ukazuje také jak se ty lidé chovají. Za mě pozoruhodný příběh.

27.06.2016 5 z 5

Pátá cesta k pádu Pátá cesta k pádu K. A. Tucker

Opravdu moc bych chtěla vyzdvihnout autorku, protože každá její kniha byla úplně jiná a strhující. Pokaždé jsem koukala jakože wow co to proboha zase vymyslela. Tentokrát to byla temperamentní Reese a jistým způsobem pověstný Ben a neskutečně mě jejich příběh chytl. Kdybych měla říct, jaká kniha z celé této volné série se mi líbila nejvíc nebylo by to možné, protože všechny byly boží a moc mě bavily a maličko mě mrzí, že je tato poslední. Vážně by mi nevadilo přečíst si něco dalšího od této úžasné autorky. Protože její knihy stojí za to. (Až teda na ty šílené obálky :D)

23.08.2018 5 z 5

Eden Eden Helen Douglas

Ehm tohle bylo... nakonec dost wow. Nic moc jsem neočekávala a taky ten začátek nebyl nijak zajímavý, Eden mi přišla naprosto vymletá a tupá a všechno bylo jaksi nepřirozené, ale postupem času se to měnilo a ta poslední část knihy mě naprosto dostala a já jen valila bulvy, protože panebože, bylo to napínavé a hrozně čtivé. Některé scény byly opravdu moc povedené, klidně na úrovni fakt nejlepších knížek. Chvílemi se mi trošku přehříval mozek z té vší logiky cestování časem a tím to bylo taky tak skvělé. Tahle tématika má svoje kouzlo a zabaví na určitý čas jen přemýšlením o tom všem a snažením se přijít na to, jak je to vlastně možné. Hrozně mě tahle kniha překvapila a to v dobrém.

09.08.2018 4 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Oproti prvnímu dílu byl tento možná maličko slabší. Většina knihy byl vlastně takový nekonečný hon, přemlouvání, odmítání, ale čtivé to bylo to se zase nedá říct, že ne. A jako u prvního dílu mě opět překvapil konec, takže se hned vrhám na třetí díl, protože tohle...!

20.07.2018 4 z 5

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

Knížka dokázala udržet napětí a vaši zvědavost dozvědět se kdo je Blue. Konec byl pěkný ale čekala jsem možná trochu lepší, bylo to malinko uspěchané. Jinak to bylo dost čtivé a vtipné, všechny postavy byly sympatické a stránky opravdu jen mizely. Teď jsem opravdu zvědavá na film.

20.06.2018 4 z 5