Problémy zazobaný holky

Problémy zazobaný holky https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144442/problemy-zazobany-holky-144442.jpg 3 51 51

Kniha Problémy zazobaný holky vznikla ze zápisků na Twitteru a v současnosti má nespočet fanoušků. Je jednou z amerických knih „o kterých se mluví“. Na první pohled se může zdát, že je určena hlavně mladší generaci dívek, která vzývá vysoké podpatky od Loubotina a oblečení Prada, ale ve skutečnosti osloví všechny, kdo mají rádi legraci, ironii a zesměšňování „nicotných“ problémů nóbl společnosti. Je to dokonalá karikatura na současný svět reality show, seriálů, reklam, zhýčkaných hvězd a celebrit, módy, honby za dokonalou krásou, nakupování, přílišného bohatství a neschopnosti vnímat realitu. Starostem hlavní hrdinky Babe je možné se smát či vysmívat, ale něčím je čtenářům blízká - a hlavně je zaručeně rozesměje. ... celý text

Literatura světová Humor
Vydáno: , Bourdon

White Girl Problems , 2010

Hokkejka
20.10.2022 4 z 5

Hrozná blbost, ale v souhrnu mě to celkem bavilo. U některých částí jsem se fakt zasmála.

pujec
12.10.2022 3 z 5

Velmi čtivé, ale přes veškerou nadsázku je Babe neskutečně tupá a sebestředná. Až mi došel humor. Navíc mi velmi realisticky připomněla jednu známou osobu a to mě lehce deprimovalo. Za což Babe sice nemůže, ale chápeme se.

Locika
15.02.2022 5 z 5

Absurdní... Fajn ujeté...

DeathHarmony
21.09.2020 3 z 5

Musím říct, že jsem si od toho moc neslibovala... Ale nakonec to bylo takové oddechové čtení, při kterém se člověk i párkrát zasmál a někdy nevěřícně kroutil hlavou.
Je nutné to ovšem brát s velkou nadsázkou...! Problémy, co hlavní postava řeší, jsou skutečně... Specifické. No... Zkrátka to není asi pro každého:))

8961
22.04.2020 1 z 5

Na mě to působilo, jako když té holce bylo všechno jedno, prostě si ani nelámala hlavu s tím gayem.... A to bylo divný. Je to takový deník namyšlené Američanky která si maže hubu medem... Na začátku jsem si myslela že aspoň trochu zlepší chování, ale nene-

Nedoporučuji, ztráta času

Terinka-ka
10.02.2018 5 z 5

Je to děsná ptákárna a stupidita, ale Babe stejně miluju.
Kniha se musí číst samozřejmě a nadsázkou. A taky tak v době, kdy je vám 17-19

BelphegorSara
23.11.2017 5 z 5

Vtipná a drzá. Líbila se mi a hodně.

KaileyBlot
21.07.2016 2 z 5

Tohle bylo... divný. Asi to bylo myšleno vtipně, ale mě to přišlo spíš nechutný a opravdu přehnaný. Poslední stránky jsem jen tak prolétla aby se neřeklo, ale už mě kniha celkem nudila. Moc se mi to nelíbilo.

sarah2851
27.03.2015 5 z 5

Moje nejoblíbenější kniha. Nechtěla jsem se od ní odtrhnout ani na vteřinu. Pravda, je to hodně o sexu a občas mi Babe přišla jako obyčejná děvka, sorry za výraz. Přesto jsem knihou nadšená. Opravdu mě pobavila a četla se skvěle :)

jana4550
25.11.2014 2 z 5

Tak...knihu jsem objevila nahodou v knihovne. Libil se mi nazev a zhruba pulka knihy...pak uz to byla nuda bez vetsiho deje. Vzhledem k tomu, cim jako rodina, ted prochazime, tak mi jeji problemy prijdou opravdu ,,nechutne". Je to proste jen o povrchni holce....ztrata casu, alespon za mne.

zajecicetwisp
22.10.2013 5 z 5

Knížka se mi moc líbila,i tak bych ji ale nedoporučila slečnám 13 a níž.Knížka chrlí sprosté výrazy a sexualitu na každé stránce,ale i tak se mi moc líbila a proto bych ocenila druhý díl.

c.svetlana
30.09.2013 2 z 5

Knizku jsem mela prectenou taky hned, fakt ctiva forma, ale asi je to knizka pro teenagery...nekde jsem se proste nemohla smat, protoze mi z toho taky bylo spis smutno, co se da pokladat za opravdove problemy a kolik casu se tim dokonce da stravit...ale jak pisu, asi kdyby mi bylo -nact, bavila by me vic.

calipsso
25.07.2013

Knihu sem měla přečtenou za dva dny. Moc příjemné čtení pro mladé...mladší... Relaxovka u vody nebo u opalování. Doporučuju pro ty co se vyznají v luxusních znáckach ať ví o co jde. :-)

Hilda_
03.02.2013 3 z 5

Já nevím. Knížka mě zas tolik nerozesmála.. jen jsem si uvědomila jaké problémy mají "zazobané holky" a o to víc mi to přišlo smutné. Ale i přes to byla kniha zajímavá a četla se dobře.

Autorovy knížky

Babe Walker