K.M. K.M. komentáře u knih

Diagnóza: láska Diagnóza: láska Tonya Hurley

Kniha mě začala doopravdy bavit až když Petule narazila na Tata

12.07.2014

Mlčení jehňátek Mlčení jehňátek Thomas Harris

Je to úžasná kniha i když musím přiznat že jsem se docela nudila u kapitol kde nevystupoval doktor Lecter

14.05.2014 5 z 5

O mé rodině a jiné zvířeně O mé rodině a jiné zvířeně Gerald Durrell

Letos jedu na dovolenou právě na korfu a plánuji navštívit alespoň některá zmíněná místa jejich knižní popis se mi moc líbil sice je to přeci jen pár let ale i tak doufám.

28.04.2014 5 z 5

Čarodějka Čarodějka Lisa Jackson

celkem dobrá kniha navzdory tomu že tento žánr zas tak moc nemusím

22.04.2014 5 z 5

Čajová růže Čajová růže Jennifer Donnelly

Naprosto úžasná kniha u, které mě zarazily akorát dvě věci a to za prvé až přehnaný popis erotických částí a za druhé poněkud nudné popisy vyšetřování strážníků, ale jinak tleskám a ještě jednou zopakuji úžasná kniha, kterou vřele doporučuji!!!!

11.04.2014 5 z 5

Dům hedvábí Dům hedvábí Anthony Horowitz

I když byla tato kniha opravdu mistrovsky napsána téměř k nerozeznání od děl s. A. Doyla tak některé pasáže mi přišly poněkud méně komplikované než jak by to napsal s. Doyle

27.03.2014 4 z 5

Bouře nad klášterem Bouře nad klášterem Mary Stewart

čekala jsem od této knihy víc

18.03.2014 3 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně Malika Oufkir

Ze začátku poměrně nudná a příjde mi poněkud hloupé psát význam slov která známe a slova která neznáme naopak nechat bez vysvětlení.

14.03.2014 4 z 5

Pět belgických novel Pět belgických novel Georges Simenon

první povídka byla asi nejzajímavější

12.03.2014 4 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

příběh to byl docela napínavý ale trochu mi vadilo že se tam přes sebe rvaly pocity různých osob (jestli chápete co tím myslím)

08.03.2014 3 z 5

Dva meče Dva meče Karolina Limrová

tato kniha sice není tak dobrá jako Dvě zrcadla, ale rovněž má své kouzlo.

03.03.2014 5 z 5

Slasti a strasti života s doktorem Slasti a strasti života s doktorem Mary Bard

výborná kniha

27.02.2014 5 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Od prvního dílu se děj poněkud zhoršil.

12.02.2014 1 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Celkem pěkná kniha ale něco mi tam chybí.

28.01.2014 4 z 5

Chaos Chaos Rachel Ward

Tyto knížky jsou sice poutavě psané nicméně jejich obsach je poněkud jednotvárný- v minulém díle se objevila dívka a chlapec následoval sex a následně dítě tato kniha to samé z malými obměnami.

17.01.2014 3 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Úžasná kniha napsaná přesně pro zimní večery.

10.01.2014 5 z 5

Virus Virus Kathy Reichs

Velice napínavá a zábavná kniha a myslím, že hlavní hrdinka je vcelku sympatická takže knihu rozhodně doporučuji, jelikož velice příjemně dokáže obohatit ponuré zimní dny.

29.12.2013 5 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Tato kniha rozhodně stojí za přečtení.

22.12.2013 5 z 5

Střípky duší Střípky duší Mary Lindsey

Nevím jak u ostatních, ale když jsem tuto knihu četla měla jsem dojem, jako by spisovatelka při psaní této knihy měla někam na spěch, spousta dějů se děla v jedné kapitole ,ačkoli by se tyto děje daly dál rozvést, nicméně na druhou stranu má tato kniha zajímavý námět.

18.12.2013 2 z 5

Neohrožená - Pomsta Neohrožená - Pomsta Francine Pascal

Tato kniha byla v celku dobře napsaná, četla se dobře avšak ze začátku mi přišla v podstatě o ničem a až na konci se děj trochu rozvinul.

15.12.2013 4 z 5