K.M. K.M. komentáře u knih

Slza Slza Lauren Kate

Konec byl docela nudný i když měl děj vrcholit.

29.12.2014 4 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Čekala jsem od téhle knihy víc..

05.12.2014 5 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Úžasná kniha, ale první kniha se mi líbila víc.

22.11.2014 5 z 5

Trhni si! Trhni si! Andrea Kabeláčová

No abych pravdu řekla čekala jsem od této knihy víc... Hlavní postavy byly naprosto nesympatické, nicméně děj docela ušel bohužel, ale když jsou nesympatické hlavní postavy je kniha vždy přinejmenším špatná... Ale na druhou stranu vždy se najde alespoň jedna sympatická postava o tou byl pro mě Cody :)

18.10.2014 3 z 5

Příliš velké sousto Příliš velké sousto Meg Cabot

Slovy ani nedokážu vyjádřit jak mé tato kniha zklamala.

08.10.2014 1 z 5

Ostrov sviní Ostrov sviní Mo Hayder

Mám Mo docela ráda ale toto byl krok vedle zatím mi příjde nejlepší Tokio.

04.10.2014 3 z 5

Pýcha, předsudek a zombie Pýcha, předsudek a zombie Jane Austen

Nechápu jak mohli takovouto knihu vůbec vydat! No přesněji řečeno nechápu, jak někdo mohl vymyslet takovou odpornou slátaninu a zamotat ji do nádherné klasiky Jane Austenové!

27.09.2014 2 z 5

Ve stínu černých ptáků Ve stínu černých ptáků Cat Winters

velice hezká kniha jen ten konec...

10.09.2014 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Nevím moc co si mám myslet kniha se mi od začátku moc líbila četla jsem ji jedním dechem ale když jsem ji dočetla zjistila jsem že si ani pořádně nepamatuju o čem byla..

29.08.2014 5 z 5

Bílý tesák Bílý tesák Jack London

Jedna z nejlepších knih co jsem četla ze začátku nic moc ale pak to bylo lepší a lepší

25.08.2014 5 z 5

Vítejte na onom světě Vítejte na onom světě Tonya Hurley

Udušení gumovým medvídkem? To jako vážně? Četla jsem už o hodně absurdních úmrtích ale tohle?

24.08.2014

Hrdinkou snadno a rychle Hrdinkou snadno a rychle Meg Cabot

Moje první knyha od Cabotove četla jsem ji docela dávno ale zaujala mě.

24.08.2014 4 z 5

Škola černé magie Škola černé magie Anthony Horowitz

Úžasná kniha nevím co víc bych k tomu mohla dodat !!

22.08.2014 5 z 5

Tokio Tokio Mo Hayder

Moje první kniha od Mo a musím říct že lepší detektivku jsem viděla pouze v Sherlocku Holmesovi.

Nový začátek Nový začátek Thomas Brezina

Oproti předešlému dílu 100% lepší děj byl zajímavější oproti předešlé knize a vůbec všechno bylo takové ..... no prostě lepší!

Upíří rakev Upíří rakev Thomas Brezina

Tuto knihu považuji za vůbec nejhorší z celého Klubu záhad!

21.08.2014 1 z 5

Úkryt posledního vlkodlaka Úkryt posledního vlkodlaka Thomas Brezina

Moje vůbec první kniha od Breziny, četla jsem ji sice už dávno, ale na první knihy z oblíbených serií se nezapomíná :)

21.08.2014 5 z 5

Hvězdopravec Hvězdopravec Claudia Gray (p)

Naprostá hloupost!!!

11.08.2014 odpad!

Odstíny života Odstíny života Lusy Adams (p)

Kniha mě celkem bavila až na nějaké ty nesrovnalosti např. nemusím dýchát - stěží jsem popadala dech, každý nádech po cestě dolů mým hrdlem hlasitě zachrčel. A taky jsem tak zcela nepochopila proč veškeré ˇpostavy mají buď to zelené nebo modré oči. Ale jinak kniha ušla.

18.07.2014 4 z 5

Dcery měsíce I. – Bohyně noci Dcery měsíce I. – Bohyně noci Lynne Ewing

No abych byla upřímná moc mě to ze začátku nezaujalo, ale posledních pár kapitol jsem četla bez dechu jen mě „sere”, že kniha má tak hloupě otevřený konec, tudíž se nedovím jak to dopadne se Statonem ....

16.07.2014 4 z 5