judith141 judith141 komentáře u knih

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Knihu jsem četla během pobytu v nemocnici a i když v ní bylo celkem dost smutných situací, kdy se člověk zamyslel, Patrik Hartl opět nezklamal:-)

10.12.2023 5 z 5

Anglický zabiják Anglický zabiják Daniel Silva

Opět super děj, možná ještě lepší než první díl. A to jsem to měla těžší, četla jsem ve slovenštině :-)

06.11.2023 5 z 5

Umění zabíjet Umění zabíjet Daniel Silva

Moje první kniha se špionáží, politikou. Musím říct, že mě to bavilo, kniha se mi četla dobře, i když mi trochu dělalo potíže, se nejdřív v osobách orientovat.

22.10.2023 4 z 5

Město policajtů Město policajtů Karin Slaughter

Bohužel jsem se nemohla do knihy pořádně začíst, zápletka byla zajímavá, prostředí Atlanty 1974 perfektně popsáno, ale prostě mi nesedla.

22.08.2023 3 z 5

Mozaika lží Mozaika lží Karin Slaughter

Mě se to líbilo, mám ráda střídání dějových linek.

25.07.2023 5 z 5

Jatka Jatka Lee Child

Bohužel nedočteno, už jsem tu táhlost s naprosto přesnými popisy nedávala. Zápletka by byla zajímavá, ale pět stránek by šlo zkrátit do jedné.

25.07.2023

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Chvílemi trochu zdlouhavé pasáže, ale jinak opět napínavé čtení. Kate a Tristan jako dvojka jsou super.

01.06.2023 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

První díl této série je za mě naprosto super! Napínavé až do konce!

01.06.2023 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Další skvěle napsaný díl, jen ten konec byl na mě až moc rychlý. Každopádně doufám, že bude další díl s Erikou!!

11.05.2023 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Tak tenhle díl byl za mě naprosto super!!!

08.05.2023 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

I když byl děj opět hodně zajímavý, ubírám hvězdičku za některé nedotažené momenty. No a Eriku za chování v soukromí už raději neřeším:-)

04.05.2023 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Další perfektně napsaný díl, musím jen chválit. Ale ta Erika... na její povahu a chování si stále zvykám.

24.04.2023 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

I když jsem měla hodně velké tušení, kdo v tom má prsty, tenhle díl byl za mě zatím nej!

21.04.2023 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Moje první přečtená kniha od tohoto autora a musím říct, že mě jeho tvorba hned dostala! Perfektně napsané, děj čtenáře připoutá od začátku do konce. Prostě za mě 1*

05.03.2023 5 z 5

Mlčící žena Mlčící žena Karin Slaughter

Mé oblíbené střídání časových linek, tenhle " zatím" poslední díl, jsem si čtenářky užila!

25.02.2023 5 z 5

Druhá oběť Druhá oběť Karin Slaughter

Není co dodat, jdu na další díl!

29.01.2023 5 z 5

Podlost Podlost Karin Slaughter

Další díl a opět velká spokojenost.

21.11.2022 5 z 5

Genesis Genesis Karin Slaughter

Když pominu některé věci a děje, které mi tam vůbec nesedí, tak musím říct, že se mi to prostě líbilo. No a další osudy Willa, Faith a do toho Sára? Co jiného mohu udělat? Pustím se do další části!

02.11.2022 4 z 5

Nic nebude jako dřív Nic nebude jako dřív Karin Slaughter

Další skvěle napsaný díl!!

28.10.2022 5 z 5

Triptych Triptych Karin Slaughter

Nejdřív mi nějak trvalo, abych se vůbec začetla. Ale pak jsem měla problém knížku jenom odložit! Za mě první díl ze série s Willem rozhodně doporučuji!! Vše zamotané, napínavé, děsivé... prostě tak, aby to čtenáře pohltilo.

22.10.2022 5 z 5