judith141 judith141 komentáře u knih

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Příběh Betty jsem si po 20 letech přečetla znovu a opět jsem se nad některými situacemi zasmála. Musím říct, že čím víc toho člověk ve svém životě zažije, tím líp pak tuto knihu chápe! A určitě budu mít o něco jiný názor třeba zase za 20 let:-)

21.11.2020 5 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Ze začátku jsem přečetla pár stránek, nebyl čas na čtení. Ale pak jsem tuhle knížku prolítla za dva večery! Doufám, že spisovatel nezůstane jen u téhle jediné a bude pokračovat:-)

19.11.2020 5 z 5

Honicí psi Honicí psi Jørn Lier Horst

Moje první od Horsta, děj mě celkem vtáhl, četla se dobře, oceňuji celkové vysvětlení na konci knihy!

13.11.2020 3 z 5

Pomsta Pomsta Val McDermid

Pomalu dojíždím sérii Tonyho a Carol, čte se dost dobře, napětí nechybí, ale tady mi ten konec připadal až moc rychlý...

28.10.2020 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Opět super čtení, i když autor možná trochu víc rozebírá postavy a život detektivů, ale umí i tímto upoutat čtenáře.

10.04.2019 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Knížka se mi moc dobře četla, děj vtáhne hned od začátku a nepustí, prostě musíte číst až do konce.

23.03.2019 5 z 5

Pečovatel Pečovatel Mo Hayder

Další knížečka, která se jen tak nedá odložit!!

22.04.2015 5 z 5

Unesená Unesená Mo Hayder

Moje první kniha od Mo Hayder. Naprosto úžasné čtení, které Vás chytne od prvních stránek a nepustí až do konce.

12.04.2015 5 z 5

Pravidla oběti / Oběť ve stínu / Oči oběti Pravidla oběti / Oběť ve stínu / Oči oběti John Sandford (p)

Nějak mě to od začátku nevzalo:-(

17.03.2015 3 z 5