judith141 judith141 komentáře u knih

Bez víry Bez víry Karin Slaughter

Opět autorka nezklamala a zaujala!

04.10.2022 5 z 5

Stigma Stigma Karin Slaughter

Tento díl byl spíš takový oddechový, méně brutality, konec trochu hodně rychlý. Ale prolínání dvou časových linek jsem si dokonale užila!

09.09.2022 5 z 5

Mrazivý strach Mrazivý strach Karin Slaughter

Opět zajímavý děj, napínavé čtení, konec překvapivý. Jsem zvědavá na další vývoj života Leny!

20.08.2022 5 z 5

Smrtící polibek Smrtící polibek Karin Slaughter

Děsivé a nechutné téma dětské pornografie a zneužívání dětí, bohužel je i tohle v dnešním světě možné. Kniha je velmi dobře napsána.

07.08.2022 5 z 5

Zběsilost Zběsilost Karin Slaughter

Moje první kniha od této autorky a nebylo to špatné. Některé pasáže byly sice trochu zdlouhavé, brutálního pachatele jsem celkem brzy odhadla, ale i tak jsem si čtení užila.

04.08.2022 5 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Nejdřív jsem chtěla ubrat dvě hvězdičky, děj byl hodně zdlouhavý, určitě by se dal zkrátit. Ale když jsem četla poslední třetinu, naznala jsem, že to podrobné popisování autorky bylo vlastně potřeba. Díky tomu byl pro mě konec pochopitelný. No a teď můžu jen čekat, až bude další pokračování. Tak šup, šup, to čekání bude strašné:-)

30.07.2022 4 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Další nadšení, čteno se zatajeným dechem, "nekončící konec" jsem očekávala, takže jsem se ponořila do třetího dílu.

22.07.2022 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Opět další dobře napsaný díl. Penn mne nezklamal a je to super kolega! Líbilo se mi, že nepřístupná Kim, vzhledem k okolnostem, již trochu svoji skořápku citů otevírá, jen tak dál!

17.07.2022 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Musím opět poděkovat synovi a jeho školní doporučené četbě. Čte rád nahlas a to byl ten první impuls, slyšet pár stránek a pak už to byla společná jízda! Knihu jsme nahlas četli na střídačku spolu, pokud jeden neměl čas, měl prostě druhý smůlu, domluva byla jasná, jedeme v tom spolu. Co říci... nikdy by mne nenapadlo, že propadnu tomuto literárnímu žánru a že to bude ještě dílo české spisovatelky, které mne tak uchvátí. Každá kapitola je ukončena tak, že nemůžete přestat a musíte číst dál, co se bude dít, co Ilan čeká a už jen to, že stále čekáte, zda Kapitán zjistí, že je Ilan dívka! Také popis budoucnosti, světa Ilan, autorka to dokázala tak, že si ho člověk představuje a přemýšlí o něm, umí si představit dle popisu jednotlivé postavy.
Prostě dávám tuto knihu do mých nej a jdu se ponořit do stránek Faji!!

17.07.2022 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Další skvěle napsaný díl! Ten Dawson opravdu chybí, ale Penn bude taky sympaťák! Jdu na další:-)

19.06.2022 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Tak tenhle díl je za mě asi ten nej!! Jen ten konec jsem musela hodně rozdýchat.

03.06.2022 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Opět úžasné čtení, dvě dějové linky a perfektně proplétané, tohle se mi hodně líbí!

20.05.2022 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Další díl a za mě prostě super!

18.04.2022 5 z 5

Řvi potichu, brácho Řvi potichu, brácho Ivona Březinová

Syn ji měl loni v doporučené četbě ve škole, ale vybral si ji až letos. A jsem moc ráda, že ji doporučil k přečtení i mně! Naprosto skvěle napsaná kniha, autorku velmi obdivuji. Rozhodně doporučuji si přečíst.

09.04.2022 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Nějak jsem se do knížky nemohla vůbec začíst, až posledních 70 stran dostalo pořádný spád. Ale i tak jsem na další případy Kim moc zvědavá!

02.04.2022 4 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

No páni, další super jízda! Angela to opravdu umí, udrží čtenáře po celou dobu knihy, nutí vás neodcházet od čtení a číst dál a dál. Perfektně propojuje dvě dějové linie, i když jednu upřednostní a konečné řešení? No prostě koukáte s otevřenou pusou. Jen jedno mi pořád nesedí, Kim dostane vždycky nářez, je to přece tvrdá holka a mám ji čím dál víc v oblibě, ale ona nemá zbraň? Celý tým nemá zbraň ani při zásahu?
No, každopádně jdu do další knížky!

14.02.2022 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Když přehlédnu to, že vyšetřování únosu bylo svěřeno Kim jen z důvodu, že si to matka jedné unesené dívky přála, že je v knize spousta nelogických míst, tak jsem stránky fakt hltala!!
Každopádně únos dítěte, jak už pro rodiče či vyšetřovatele,... raději nepomyslet.

11.02.2022 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Stránky jsem přímo hltala, nebýt nemocná a neusínat u toho, sjela bych Ďábelské hry za pár hodin. Jízdu Kim a jejího týmu jsem si opravdu užila, řešení dvou případů, prostě perfektní detektivka!

10.02.2022 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Je to moje první čtení od Angely Marsons a musím říct, že se mi to moc líbilo. I když děj byl ke konci hodně "ujetý", knížka se mi velmi dobře četla. A Kim? Proč ne, spousta vyšetřovatelů je zajímavá svou osobností, charakterem, minulostí, neřestí, koníčkem...

08.02.2022 5 z 5

Vůně ďábla Vůně ďábla Mons Kallentoft

Jsem velmi zklamaná, knížku jsem chtěla odložit, nakonec jsem se donutila ji dočíst. A čím rychleji, tím asi líp. Malin, Malin....

31.01.2022 1 z 5