jitkapeldova jitkapeldova komentáře u knih

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Hezký napsaná kniha, druhá co jsem četla a rozhodně si přečtu další..
Děj napínavý, čtivý.. Závěr mě dost překvapil, kladně :)

Oběť Oběť James Carol

Moc pěkně napsaná kniha :)
Oblíbila jsem si hlavního hrdinu hned po pár stránkách.. zajímavý člověk se zajímavou minulostí..
První knizka z této série, co jsem četla, ale určitě si teď přečtu i předchozí dvě :)
Knihu určitě doporučuji ;)

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Opět vydařená kniha od colleen..
Hezký i napínavý příběh.
Z počátku sem nebyla nadšená z vyprávění jak matky, tak dcery.. ale ve finále to bylo přesně to, co dalo knize šmrnc!

06.10.2023 4 z 5

Sama proti všem Sama proti všem Brian Freeman

Parádní čtení! Je teda fakt, že začátek byl takový pomalejší, ale opravdu jen začátek..
Knížka se četla pěkně, pěkný námět, zajímavý a ten převrat na konci, snad největší, co jsem četla!

02.07.2023 5 z 5

Ztracená sezóna Ztracená sezóna Dot Hutchison

Za mě nejlepší díl celé serie :)

Celá série je moc povedená a opravdu mě mrzí, ze už sem na konci..

Líbilo se mi, že i po rozuzlení celého případu sem si mohla dočíst pár kapitol o tom, jak to s nima vlastně dopadlo, mnohem lepší, něž jak to občas bývá useknuté :)

Rozhodně doporučuji všema deseti

09.01.2023 5 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Romantický thriller je pro mě novinka a mám z toho celkem smíšené pocity ️
Prvních 100 stran sem se vůbec nemohla začíst, pak se stal zvrat a četlo se parádně.. za mě dobrá kniha s mnoha překvapením

01.05.2022 4 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Celkem fajn knížka.. líbí se mi styl, jak autorka popisuje místa, kde se děj odehrává :)
Ale i tak mi to přijde tajové nenapínavé a bez akce..
Jako celek bych to hodnotila, jako fajn oddychovku :)

11.03.2021 3 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Neurazí ani nenadchne.. pěkné, čtivé i když trochu natahované.. řekla bych, že spíš čtení pro mladé, ale pro mě to byl fajn oddech mezi Thrillerama a dekektivkama :)

03.01.2021 3 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

V první půlce mi Eadlynn moc sympatická nebyla, postupem knížky sem však změnila názor ;)
Byla jsem zvědavá, jestli to nebude kopie Selekce a Ameriky, ale nebyla :)
Každopádně na Selekci to nemá :)

27.10.2020 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Elitu jsem hltala úplně stejně jako Selekci..
Bylo tam více dramatických a "akčnějších" scén, což se mi líbilo.. stejně jako vztah Ameriky s ostatními postavami.. na druhou stranu nerozhodnost Ameriky mi tam trošku vadila :)

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knížka čtivá, napínavá ale celkem dost předvídatelná..

27.10.2020 3 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

První kniha, co jsem o autora četla..
První půlka byla trošku nudná a táhla se, ale ve druhé půlce už mě kniha bavila.. na můj vkus mohla být trochu víc "strašidelná" :)
ale i tak se mi líbila :)

27.10.2020 4 z 5

Historie nás dvou Historie nás dvou Rachel Harris

Takový lehce podprůměrný románek pro náctileté..
Úplně me moc nebavilo, jak děj skáče z minulosti do přítomnosti..

27.10.2020 2 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Tuto trilogii jsem dostala jako dárek a díky ní jsem opět začala číst aktivněji :)
Děj je hezký a Ameriku jsem si oblíbila hned po prvních pár stránkách :)

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Zajímavý námět, kniha se mi ve své podstatě líbila a i když většinou nemám ráda dvě dějové linie, tady to bylo dost dobrý :)
Občas mi to přišlo trochu natahované a rozhodně jsem od autorky četla už lepší knihy :)
Ale je to pěkné, sice dost ubrečené, ale pořád oddechové čtení :)

26.01.2024 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Pěkná knížka, čtivá..

21.02.2023 4 z 5

Letní děti Letní děti Dot Hutchison

Další super pokračování příběhů agentů FBI.. musim říct, že me opravdu baví každý jeden z nich a jak je blíž poznávám :)

Námět se mi též líbil i když mi to nepřišlo moc jako detektivka.. do poslední chvíle sem byla napnutá a od knihy se nemohla odtrhnout!

Rozhodne doporučuji, celou serii :)

09.01.2023 5 z 5

Vím, že tě chci Vím, že tě chci Estelle Maskame

Četla jsem celou sérii DIMILY a tedle bonusový příběh byl fajn :)
Bavilo mě přečíst si i Tylerovu stranu pohledu současnosti, ale i pohledy do minulosti, pěkně napsana kniha..

12.10.2022 4 z 5

Májové růže Májové růže Dot Hutchison

Pěkná kniha.. zajímavý příběh, do poslední chvíle sem nevěděla, kdo je vlastně vrah :)
Líbil se mi vztah hlavní hrdinky s členy FBI..
nicméně podle mého tam byl trochu zbytečně zatažen děj prvního dílu.. proto o hvězdu méně.. ;)

05.08.2022 4 z 5

Jako v pohádce Jako v pohádce Danielle Steel

Pěkná a čtivá kniha.. líbilo se mi, jak autorka pozvolna začala příběhem rodičů a pak krásně přetvořila příběh Popelky do dnešní doby v prostředí vinařství :)
Odchylky klasického Popelkovského příběhu tuto verzi krásně oživily :)
Jen ten šťastný konec mohl být malinko delší ;)

08.12.2021 4 z 5