jiri77 jiri77 komentáře u knih

Hádanka z Domu života Hádanka z Domu života Violaine Vanoyeke

Pohodové čtení,pěkný příběh ze starověkého Egypta.

26.08.2013 3 z 5

Karta smrti Karta smrti Nick Stone

Kniha se mi zdála zbytečně moc roztahaná s nepřeberným množstvím postav ve kterém jsem se začal už ztrácet.Autorova snaha o co nejbrutálnější popis vražd mi přišla taky zbytečná.

24.08.2013 1 z 5

Zpívající pistole Zpívající pistole Max Brand (p)

Znepřátelené rody,psanec a poctivý šerif,ženy ,ranč,kolty-prostě to nejlepší co si můžu od westernu přát.

17.08.2013 5 z 5

Oko tornáda Oko tornáda Alice Blanchard

Skvělé a napínavé čtení,kniha mě mile překvapila.Doporučuji.

11.08.2013 5 z 5

Sen o světové říši Sen o světové říši Guido Knopp

Kniha se mi moc líbila,pěkně upravená,plná fotografií a informací o koloniálním snu německé říše.Rozhodně doporučuji.

08.08.2013 5 z 5

Příjemný Jim Příjemný Jim Frederick Schiller Faust

Příjemné pohodové čtení.Super western.

28.07.2013 4 z 5

Silák Hunter Silák Hunter Frederick Schiller Faust

Pěkný western,pohodové čtení.

20.07.2013 4 z 5

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Určitě jedna z nejlepších Kingovek,mě roztahaná nebo že by měla nudné části nepřišlo,právě naopak už jsem byl celkem smutný že mám knížku přečtenou.Připadá mi že čím jsou jeho knihy delší tím jsou lepší,např kniha -"To".Když si někdo bude chtít přečíst super horor tak mu vždy tuto knihu doporučím.

16.07.2013 5 z 5

Starověký Egypt Starověký Egypt Zelda Sharif

Malá knížka se stručnými informacemi o starověkém Egyptě,vhodná pro začínající čtenáře,kteří se zajímají o historii Egypta.

28.06.2013 4 z 5

Toulavý autobus Toulavý autobus John Steinbeck

Další Steinbeckova nádherně napsaná knížka,jak dokázal mistrně popsat postavy a krajinu je prostě úchvatné.

24.06.2013 5 z 5

Zvířata a rostliny lesa Zvířata a rostliny lesa Frank Hecker

Knížka popisuje zvířata,hmyz,rostliny,stromy a houby našeho lesa přehledně a stručně.Velikost knížky dovoluje si ji vzít v batůžku na procházku lesem.Na zadní části obalu je i vytištěno pravítko.

13.06.2013 4 z 5

Pláň Tortilla / Na plechárně Pláň Tortilla / Na plechárně John Steinbeck

Nádherně napsané novely s ironickým humorem mě úplně dostaly,určitě se ke knize někdy vrátím.

31.05.2013 5 z 5

Tulák po hvězdách Tulák po hvězdách Jack London

Po kladných komentářích a hodnoceních jsem se rozhodnul že si knihu přečtu.Rozhodně nelituji. Skvělá kniha,jedna z nejlepších jaké jsem četl.

12.04.2013 5 z 5

Vatikán - moc papežů Vatikán - moc papežů Guido Knopp

Zajímavá a poučná kniha,skvělá sonda do života pěti papežů a Vatikánu.

06.04.2013 5 z 5

Záblesk Záblesk Dean Koontz

Skvělý thriller o cestování časem a prostorem. Napínavý děj od začátku až do konce,jedna nejlepších autorových knih.

05.04.2013 5 z 5

Monstrum Monstrum Jonathan Kellerman

Nejlepší kniha co autor napsal,super čtení.

03.04.2013 5 z 5

Hodina děsu Hodina děsu Stephen King

Nejvíc se mi líbily povídky Prám a Zkratka paní Toddové,povídka Úžina byla podle mě nejhorší.Celkově za knížku dávám tři hvězdy.

01.04.2013 3 z 5

Zabiják Zabiják Émile Zola

Po kladných komentářích jsem se na knihu těšil ale moc mě zklamala.Kniha je zbytečně popisná,prostě velká nuda.

17.02.2013 1 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Skvělá kniha,nemohl jsem se od ní odtrhnout.

12.02.2013 5 z 5

Neobyčejné dědictví Neobyčejné dědictví Dean Koontz