Jenda75 Jenda75 komentáře u knih

Práskač Práskač Jan-Erik Fjell

Tato kniha se mi velmi líbila. Děj měl spád a kniha se velmi dobře četla. Děj odehrávající se v přítomnosti a minulosti se dobře prolínal. Už se těším na další pokračování.

23.01.2022 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Výborná kniha, plná napětí. Velmi rád si přečtu pokračování série.

18.11.2021 4 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Opět velmi dobře napsaná kniha. Prostě Nesbo je Nesbo. Líbila se mi zápletka a i to, že obvinění se nevyhýbá ani Holemu.

21.08.2021 4 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Zprvu se zdálo, že kniha bude slabší než předchozí Holeovky, ale asi od poloviny knihy opět kniha dostala pěkný spád. Mohu opět doporučit k přečtení.

30.05.2021 4 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Opět skvělá kniha plná napětí a děj letí rychle. Hned beru do ruky další knihu od Nesba.

07.05.2021 4 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Zase kniha, která každého, kdo četl příběhy o detektivovi Harry Holem musí nadchnout.
Už se těším na další příběhy.

18.04.2021 4 z 5

Oživlý kámen Oživlý kámen Louise Penny

I tato kniha naplnila mé očekávání. Autorka opět člověka v prvních deseti kapitolách provedla prostředím, ve kterém se příběh odehrával. Potom se rozehrála nádherná hra osob a slov. Už se těším na další knihu.

06.04.2021 4 z 5

Chamtivost Chamtivost Marc Elsberg (p)

Kniha plná napětí. Ani na chvíli se dějové postavy nezastaví. Myslím si, že tato kniha je zatím nejlepší z dílny autora.

27.03.2021 4 z 5

Helix - I ty budeš nahrazen Helix - I ty budeš nahrazen Marc Elsberg (p)

Krásná kniha, která popisuje co se může stát pokud si budeme hrát s přírodou. Člověk by neměl se snažit být Bohem, ale raději by měl poznávat Boží vůli.

13.03.2021 4 z 5

Zero - Oni to vědí Zero - Oni to vědí Marc Elsberg (p)

Kniha mě zpočátku nudila, ale později se děj rozběhl a začetl jsem se do něj. Musím říct, že i když vím, jak jsem sledováni přes různé technologické a digitální věci, tak jsem se zhrozil. Stačí málo lidí, kteří toho mohou zneužít a jsou schopni postavit mezi přáteli barieru, kterou je oddělí. Dávejme pozor na technologie, které používáme.

23.02.2021 4 z 5

Dýka s hadem Dýka s hadem Vlastimil Vondruška

Krásná kniha, která provází historií a přitom je protkaná detektivním příběhem. Rád budu pokračovat v četbě dalších knih podobného ražení.

09.02.2021 4 z 5

Chladný den pro vraždu Chladný den pro vraždu Dana Stabenow

Krásná kniha, doporučuji k přečtení. Je to pěkná prvotina a těším se na další pokračování serie.

30.01.2021 4 z 5

Sál smrti Sál smrti Peter May

Kniha mě nadchla. Velmi dynamický průběh vyšetřování.
Knihu doporučuji.

21.01.2021 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Velmi dobře psaná kniha. Rozuzlení celého příběhu přichází až na závěr. Tím je nucen čtenář pokračovat v četbě až do posledních stránek.

11.01.2021 4 z 5

Vlčí úžina Vlčí úžina Olivier Truc

Krásná kniha. Autor velmi barvitě popisuje Laponskou krajinu. Zauzlení příběhu je dobré a k rozuzlení dochází až na konci knihy.

04.01.2021 4 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Kniha je výborným vyprávěním a velmi dobře se čte. Hltal jsem ji.

25.12.2020 4 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Knihu jsem hltal. Výborně napsaná kniha a velmi krásně vše zauzleno.

16.12.2020 4 z 5

Nejkrutější měsíc Nejkrutější měsíc Louise Penny

Pokračování série je opět velmi napínavé a čtivé.

26.11.2020 4 z 5

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Velmi mě zaujal realistický námět. Velmi dobře si lze představit, že pokud máme hodně, tak jsme spokojení. Co by se ale stalo, pokud bychom nemohli pracovat na počítači či poslouchat muziku, protože nebudeme mít elektřinu? Nechci domyslet, jaká by vznikla panika mezi lidmi a strach z různých nebezpečí.

08.07.2020 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Je to nádherná kniha plná zápletek. Bavil jsem se až do konce.

10.04.2020 5 z 5