Janulkaxxx Janulkaxxx komentáře u knih

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Super oddechovka, dobre se cte i kdyz me vadilo osloveni Kacenka. Precteno na jeden zatah, protoze jsem potrebovala vedet jak to skonci, ikdyz je to samozrejme jasne. Jen me mrzi ten konec, prijde mi dost useknuty.

27.06.2023 5 z 5

Láska a kerosin Láska a kerosin Winter Renshaw

Predvidatelna fajn oddechovka. Kniha se cte velmi dobre.

25.06.2023 5 z 5

Recept na toho pravého Recept na toho pravého Anni Rose

Chtěla jsem nějakou oddechovku, ale tahle kniha byla tak zamotaná, že jsem musela být ve střehu koho zrovna čtu a co se řeší. Ke konci jsem musela přeskakovat odstavce, které mi přišly zbytečné a dlouhé abych se konečně dostala ke konci.

23.06.2023 1 z 5

Podmanivý Podmanivý Jodi Ellen Malpas

Tak tady nemam co vytknout. Kniha je napsana plynule a poutave, cte se vyborne. Mafianske prostredi mam rada, Dannyho jsem si zamilovala az jsem to i obrecela . Tesim se na dalsi dil.

06.06.2023 5 z 5

Zasvěcení Zasvěcení Tijan (p)

Jsem zklamana, tak moc jsem se na serii tesila a cekala az vyjde posledni dil abych se mohla pustit do cteni jednim dechem. Nestava se casto, ze bych nedocetla knihu nebo celou serii, ale tahle serie je tak strasne zdlouhava a nudna ze jsem chtela odlozit uz prvni dil, nakonec jsem si rekla, ze tomu dam jeste sanci a zacala jsem dil druhy, ale ten jsem nedocetla ani do poloviny. Prijde mi, ze kazda dalsi kniha od autorky je horsi a horsi.. Bennet se mi libil, tak jsem se tesila na dalsi dila, ale Carter uz byl slabsi, taky moc nenadchl a tahle serie me zklamala nejvic.

02.06.2023 1 z 5

Boss Boss Marcy Jell

Tak z téhle knížky jsem mírně zklamaná. Námět byl hodně dobrý, takový jaký jsem si představovala a líbí se mi, ale příběh se na můj vkus odehrával až příliš rychle a jednoduše.

24.05.2023 3 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Tahle kniha mi prijde ze vsech tri nejslabsi az jsem ke konci uz preskakovala radky abych se dostala ke konci. Asi je to proto, ze jsou vsechny knihy skoro stejne, mozna je lepsi je cist s odstupem.

19.05.2023 4 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Tahle kniha se mi libila ze vsech tri nejvice. Tristan byl pohodovy a sympaticky a oblibila jsem si ho uz v prvnim dile. Jeste ted se usmivam kdyz si vzpomenu na prvni setkani s detmi :-D. Ale taky jsem stale dojata jak snimi navazal skvely vztah. Bylo to super.

19.05.2023 5 z 5

Muž v černém Muž v černém Sylvain Reynard

Do knihy jsem se nemohla vubec zacist. Parkrat jsem i premyslela, ze ji odlozim. Kniha me nicim nenadchla.

09.04.2023 1 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Po dlouhé době knížka, která je tak dobře psaná. Mám v knihovně několik nachystaných knih ke čtení, ale když začnu číst nějak mě to nechytá už jsem odložila asi 3 knihy než jsem vzala do ruky tuhle a byla jsem už od začátku nadšená. Kniha se strašně dobře čtě je to příjemné a uvolněné čtení, které vás vtáhne plynule do děje. Super knížka už se těším na další díl. Trochu jsem tápala čí je to vlastně dcera ostatní taky asi bych si měla oživit i předchozí série.

13.03.2023 5 z 5

Moje (tak trochu) dočasná chůva Moje (tak trochu) dočasná chůva Penelope Bloom

Mam rada, kdyz si muzu precist serii hned celou. Knihy byly fajn, vtipne, oddechove. Ale u treti knihy ze serie uz jsem se dost nudila. Nerikam ze je kniha spatna, je fajn, ale vsechny tri knihy jsou skoro stejne, takze uz jsem rada ze je konec a muzu se pustit do neceho napinavejsiho.

09.03.2023 4 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Žádná velká zápletka, fajn oddechovka

05.03.2023 4 z 5

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Mam rada L.J.Shen a jeji bezcitne chlapy kteri nakonec propadnou ani nevi jak. Tahle kniha me bavila. Dobry pribeh, dobre se cte.

26.01.2023 5 z 5

Muž mých snů Muž mých snů Penelope Ward

Tahle kniha me vubec nenadchla.

24.01.2023 2 z 5

Pokud se ještě setkáme Pokud se ještě setkáme L. J. Shen

Podle komentaru se mi do cteni moc nechtelo, ale mam rada L.J.Shen tak jsem knize dala sanci a musim rict, ze me se kniha moc libila, nemohla jsem se odtrhnout od cteni. Nemam rada v knihach preskakovani ze soucasnosti do minulosti, ale tady mi to prislo tak nejak prirozene. Co me nebavilo byli komentare ostatnich.

23.01.2023 5 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Mafianske prostredi mam rada, pribeh byl super. Tesim se na dalsi dil

21.01.2023 4 z 5

Hravě Hravě S. C. Stephens

U tohoto dilu jsem uz od zacatku preskakovala myslenky Kiery. Tim se pro me kniha stala hned lepsi nez prvni kde jsem se snazila cist vse. Je to skoda, jelikoz kdyby knihy nebyly tak zbytecne dlouhe, verim ze by meli lepsi hodnoceni. Tenhle dil uz Kiera nebyla tak ufnukany rozmazleny spratek. Libil se mi i pribeh Anny a Grifina. Tahle kniha byla urcite lepsi nez prvni.

31.12.2022 3 z 5

Bezhlavě Bezhlavě S. C. Stephens

Uff, uz jsem myslela, ze tu knihu nikdy nedoctu. Tak strasne se to vleklo a bylo to porad dokola, ze jsem pak uz musela preskakovat ty nekoncici myslenky. Kiera byla na facku, chapu, ze takove rozhodovani neni nic lehkeho, ale proste jsem ji nemela rada uz od zacatku. Na svuj vek se chovala jak rozmazlene decko a to ani nemluvim o tom jak byla pohorsena z kazdeho sprosteho slova. No jelikoz jsem zvedava co bude dal tak si prectu i dalsi dil, ale vim ze po knize v budoucnu urcite znova nesahnu. Navic bych knihu urcite nepopsala jako eroticky pribeh.

29.12.2022 2 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Super oddechovka, dobre se cte. Pribeh i postavy jsou skvele. Urcite se ke knize nekdy vratim.

08.12.2022 5 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Fajn oddechovka, dobre se cetla.

05.12.2022 4 z 5