Janulkaxxx Janulkaxxx komentáře u knih

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Oddechové, bylo to fajn

29.09.2022 5 z 5

Chamtivost Chamtivost J. R. Ward (p)

Tak tuhle knihu odkladam u 5 kapitoly a od zacatku jsem preskakovala radky. Bohuzel se nedokazu zacist a ikdyz v 5 kapitole pribeh zacina, nijak me kniha neoslovila. Cetla jsem bratrsvo a to se mi moc libilo, ikdyz tam jsem taky preskakovala kapitoly s Omegou, serie me zaujala hned od zacatku. Tuhle serii, ale dal cist nebudu.

10.09.2022 odpad!

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Tak tohle se mi libilo

05.09.2022 5 z 5

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

Kniha je presne takova jak od ni ocekavate. Pohodova, romanticka oddechovka.

02.09.2022 4 z 5

Odsuď mě Odsuď mě J. L. Beck

Na to, že byl Hrdina takový badboy byl z Elyse posedlý na můj vkus až přehnaně moc rychle. Kniha mě nijak nenadachla.

30.08.2022 3 z 5

Hra o dědictví Hra o dědictví Jennifer Lynn Barnes

Cekala jsem, ze kniha bude trochu jako Royalovci, ale byla to jen sama hadanka. Cekala jsem trochu vic zapletky s bratry, trochu drama doma i ve skole.... Na knihu jsem se moc tesila, ale nakonec nenadchla. Nejsem si jista zda se pustim do druheho dilu.

25.08.2022 2 z 5

Proměna Proměna Nancy Lindsay Jones Holder

Dočetla jsem jen proto, že jsem byla zvědavá jak to dopadne. Jinak mě kniha vůbec nenadchla.

22.08.2022 1 z 5

Koruna osudu Koruna osudu Amo Jones

Tento dil byl lepsi nez prvni. Byl to sice zamotaný pribeh ktery od Jones ocekavate, ale cekala jsem od toho vic. Odtatni knihy od Jones jsou lepsi.

19.07.2022 3 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Knihu jsem dlouho odkladala. Po precteni recenze, ze se kniha podoba serii Royalovci jsem nevahala a knihu zacala cist. Ale pozor !!!! Podle me, tahle kniha vubec nema se serii Royalovcu nic spoleneho, neni spatna, ale nevim..., nejak jsem se nemohla poradne zacist, par poslednich kapitol jsem si prala aby uz byl konec. Nejsem zvykla odkladat nedoctenou serii a tak se jdu pustit do dalsiho dilu, tak snad to bude lepsi.

05.07.2022 3 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Hezky pribeh, tak trochu jako pohadka o pysne princezne. Musela jsem hodne preskakovat, jelikoz v knize bylo hodne nudnych pasazi.

09.02.2022 3 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Tak na tuhle knihu jsem se tesila. Zaujala me obalka i nazev, ale po precteni nekterych komentaru jsem uz byla trochu skepticka a premyslela jestli do toho jit a musim rict ze jsem rada, ze jsem nedala na komentare, protoze pro me byla kniha jeste lepsi nez predchozi serie. Knihu jsem hltala od zacatku az do konce.

24.09.2021 5 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Autorka opět nezklamala. Její knihy jsou Nej.

20.09.2021 5 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Tak od téhle knížky jsem čekala opravdu úplně něco jiného. Kniha nebyla zase tak špatná, ale číst si ji znova, teda rozhodně nebudu.

17.09.2021 3 z 5

Čtyři vteřiny rozhodnou Čtyři vteřiny rozhodnou K. A. Tucker

První díl byl fajn, ale do druhého dílu se mi nechtelo a tak jsem sérii nechala rozectenou. Po nějaké době jsem hledala knihu s tématem mafie a našla tuhle knihu a musím říct že se mi moc líbila, daleko víc než první díl.

06.09.2021 5 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Nějak jsem se nemohla pořádně začíst, celou knihu jsem jen tak nezúčastněně přelétla. Některé knihy si ráda přečtu znova, ale tuhle rozhodně ne.

25.08.2021 2 z 5

Oči dokořán Oči dokořán Raine Miller

Mela jsem co delat abych knihu docetla od 1-3 knihy to byo porad jen jedno a to same ,, miluju te, nemuzu bez tebe zit, chci te osukat" mam rada takove romanticko- eroticke knihy ale tady to bylo na kazde strance. Jeste se mi nestalo abych knihu nedocetla a tak jsem docetla i tuhle ale musela jsem preskakovat jejich myslenky,abych se dostala na konec knihy a ktomu kdo byl ,,vrah". Myslim ze jsem o nic neprisla protoze to bylo stejne porad dokola. Knihu jsem teda docetla, ale pokracovat v serii rozhodne nebudu.

05.08.2021 1 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Hodne slabe... Porad jen sex coz mi navadi, ale v tomhle pribehu se mi zdalo ze se cela kniha toci jen kolem nej a postrada dej

02.08.2021 3 z 5

Van Van Melanie Moreland

Moc krasny pribeh a hlavne ten konec byl uzasne dojemny

21.07.2021 5 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Kniha mě moc bavila, Ian byl sympatický a hned jsem si ho oblíbila.

14.07.2021 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Nejak jsem se k tehle serii nemohla dokopat kdyz jsem videla obalku, prisla mi jako ze stareho filmu. Nakonec jsem se nenechala odradit a jsem za to moc rada. Cela serii je super.

14.07.2021 5 z 5