Januli Januli komentáře u knih

Každý má motiv Každý má motiv J. D. Robb (p)

Dobré čtení, autorka nezklamala.

16.10.2014 4 z 5

Kdo pozdě chodí... manžel mu škodí Kdo pozdě chodí... manžel mu škodí Alena Jakoubková

Já tedy nevidím až moc velký rozdíl mezi jinými knihy autorky. Možná jen ten "děj" je trošku složitější, ale už od první strany knihy víte, že bude happy end :-D

18.05.2024 3 z 5

Podívej se podruhé... Podívej se podruhé... Dagmar Digma Čechová

(SPOILER) To byla mrcha. Ale fajn počtení. V jednu chvíli jsem Oldřicha litovala pak zase na něj nadávala. Paní autorka však Hedu bravurně popsala.

15.04.2024 3 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Kniha je taková jednohubka. Dobře se čte, rychle se čte. Příběh mě bavil, chvílemi si myslíte tohle není tohle. Autorka závěr možná přepískla, ale Noru popsala bravurně, protože u ní taky nevíte jaká je a co od ní čekat. Podle níže psaných komentu je Pomocnice mnohem lepší, no už se těším. :-)

25.03.2024 3 z 5

Rozlučka na ostrově Rozlučka na ostrově Lucy Clarke

Thriller to moc nebyl, spíše román pro ženy, četl se dobře, chvílemi zbytečně natahnute, na konci se zvědavosti očekáváte, kdo tedy rozlučku neopustí po svých a tipujete. Závěr růžový. Kniha na letní dovolenou. Neurazí, nenadchne. Za mě průměr.

10.03.2024 3 z 5

Vlak v 6:20: Cesta, která vede do pekla... Vlak v 6:20: Cesta, která vede do pekla... David Baldacci

Jde vidět, že knihu napsal muž, což o to, to problém vůbec není, jen na mě více akční než napínavé a někdy dost nelogické. Ale jednou a dost.

18.02.2024 3 z 5

Výjimečná Výjimečná Katarína Gillerová

Příjemné oddychové čtení, které nabízí asi vše to, co život.

08.02.2024 4 z 5

Manžel nikdy nespí Manžel nikdy nespí Alena Jakoubková

Myslela jsem, že když kniha začíná nijak vesele a po svatbě i tak pokračuje, bude to něco trochu jiného než jsem od paní Jakoubkové zvyklí, ale omyl, závěr červená knihovna jak vyšitá. :-D

08.02.2024 3 z 5

Rodinná dovolená Rodinná dovolená Shalini Boland

Myslím, že námět knihy není špatný, jen je prostě nepropracovaný a nedomyšlený. Plus za poslední kapitolu, ta byla pro mě překvapením.

29.01.2024 3 z 5

Blíž, než myslíš Blíž, než myslíš Ewa Przydryga

Hlavní hrdinka si teda prošla dost tezkyma dramatama. ( Já sama bych z té psychiatrie nevylezla) ale kniha psaná tak nějak amatérsky. Příběh mohl být zajímavější, kdyby byl propracován víc.

16.01.2024 3 z 5

Prodloužený víkend Prodloužený víkend Gilly Macmillan

Chvíli trvalo, než jsem se začetla, ale pak už jsem se do knihy dostala a byla zvědavá, který je ten psychouš. Kniha asi úplně nenadchne, ale ani neurazí. Čekala jsem asi více dění na tom pobytu.

10.01.2024 3 z 5

Pravda Pravda Melanie Raabe

Úplně bych knihu asi nezatracovala. I když zbytečně dlouze popsané některé situace, kdy jsem odstavce přeskakovala, ale zvědavost mě nutila číst dále, abych věděla jak je to s tím Cizincem a vysvětlení mě asi uspokojilo.

30.12.2023 3 z 5

Krutá pravda Krutá pravda Tina Seskis

Začátek byl fajn, zajímavé čtení a byja já zvědavá. Pak ten střed byl takový románový a vlastně mě moc nebavil, čekala jsem na nějaký zvrat a ten když přišel, tak lehké překvapení, ale nic moc. Za pár týdnů nebudu vědět o čem kniha byla.

03.12.2023 3 z 5

Jsi na řadě Jsi na řadě Holly Seddon

Zajímavé téma a kniha se četla dobře,jen ten závěr a odhalení mi nesedělo.

03.12.2023 3 z 5

Študentka Študentka Tess Gerritsen

Hlavní hrdinka není zrovna nejsympatičtější osoba pod sluncem, tak není moc divu, že se jí něco přihodilo (samozřejmě že jsem ji to nepřála) . Pachatel mě napadl asi v prostred knihy a nebýt toho přehnaného závěru,kdy se vše rozsekne, bych knihu asi hodnotila lépe. Jinak čtivé, zmaknuto za dva dny :+)

09.11.2023 3 z 5

Moje báječná žena Moje báječná žena Samantha Downing

(SPOILER) Musím říct, že jsem knihu nebo záměr a hlavně postavy nepochopila... hlavně ty postavy, ty dvě hlavní. Millicent od začátku jasné co je zač.... závěr? Vážně beztrestně vyvázne? No nevím.

29.09.2023 3 z 5

Všetko sa raz skončí Všetko sa raz skončí Katarína Gillerová

Pro mě kniha na letní dovolenou či večer na terase u skleničky. Má vše co takový románek má obsahovat.

28.08.2023 4 z 5

Zvuk Zvuk James Patterson

Bakera mám ráda, proto jsem knize dala šanci, i když jsem věděla, že tam bude asi něco sci-fi. Tak jak lidi byli nucení běžet, tak já číst... Ale asi nejsem zrovna typ, pro který kniha je, protože některé věci nechápu:-D ale dočteno, závěr ne zcela top... Jsem ráda, že jsem si knižně rozšířila obzory, ale číst už to znovu nebudu.

11.08.2023 3 z 5

Než bude pozdě Než bude pozdě Jenny Blackhurst

(SPOILER) Čím začít... Závěr možná lehce překvapil, ale když máte načteno spoustu knih podobného žánru, tak nějak s tím počítáte:-) nevím, jestli mi to v knize uteklo, ale nepochopila jsem, proč Karen vlastně sama sebe propálila ohledně Michaela. Nebo to nebyla ona ale Jessica? Jenže ta se o její kamarádky nezajímala. Kniha čtivá, dávala celkem smysl, i když vícero postav, které vykládají, tak vše ladilo.

04.07.2023 3 z 5

Bestie z Buchenwaldu Bestie z Buchenwaldu Max Czornyj

Letem světem, tak nějak bych popsala knihu. Žádná zbytečná omáčka kolem, důležité bylo vše napsáno a plus jsou i krátké kapitoly.

08.06.2023 3 z 5