Každý má motiv přehled

Každý má motiv https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/161028/bmid_kazdy-ma-motiv-10U-161028.jpg 5 135 135

Eva Dallasová série

Eva a její kolegyně jsou pozvány na večírek. Skončí tragédií: ve střešním bazénu je nalezena mrtvola mladé herečky. Rozbíhá se vyšetřování a Eva odhalí, že k vraždě mohl mít motiv kdokoli z přítomných, protože oběť se chovala nesnesitelně a všichni se s ní během večera pohádali. Vzápětí však dojde k další vraždě – a Eva se opravdu nemá čeho chytit 1. vydání.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

Celebrity in Death , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Každý má motiv. Přihlašte se a napište ho.

Olga8480
21.08.2022 5 z 5

Skvělá vyšetřovací jízda, kde nechybí napětí, vtip a specifický humor celého týmu.

Marcik7
19.05.2022 5 z 5

Opět téměř nepřerušovaná jízda, akční a promyšlená do posledního detailu. Tentokrát jen decentní a nepříliš časté zmínky o průběhu milostného života Evy a Roarka :)což mi vyhovuje.

Jessybelle
10.01.2022 5 z 5

Původně jsem s Evou chtěla vstoupit do nového roku, ale protože ji čtu popořadě, tak jsem si na tento díl musela malinko počkat.
No a dojmy, tento díl se mi teda moc líbil. Eva je skvělá policistka, tentokrát to proběhlo jako " v rukavičkách", což je i na Evu výkon nemít ani šrám... Rourke je zamilovaný až po uši. Velmi se mi líbilo, kam se posunula Peabodyova a MacNab. Akorát to vykání to malinko kazí, ale za to autorka nemůže.
Je to prima série, která mě asi neomrzí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Každý má motiv v seznamech

v dalších seznamech2x

J. D. Robb (p)