Jana92 Jana92 komentáře u knih

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Opet uzasna,ctiva,mraziva a brutalni knizka..Kdo je vrah sem si myslela poslednich par kapitol,ale nakonec me prekvapilo jake to melo rozuzleni,to sem necekala.. :) Nedalo se odtrhnout,kazdym dilem se vic a vic tesim na dalsi..Dospela sem k nazoru ze jeho knizky by staly za to je zfilmovat :)

02.03.2024 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Wow,opet mistrovske dilo i kdyz tentokrat trochu drsnejsi,chvilkami me bylo i zle,ale nedalo se prestat cist :)
Aitorovi knihy jsou snad s kazdym dilem lepsi a lepsi,takze jdeme na dalsi ;) :)

16.02.2024 5 z 5

Rozbité panenky Rozbité panenky Sarah Flint

Knihu jsem bohuzel nedocetla,dej byl pro me moc zdlouhavy a nezazivny,bez jakekoliv akce.Ale i tak na jeji knizky nezanevru a verim ze ostatni budou zazivnejsi

14.09.2022 3 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Opet super knizka plna napinavych a strhujicich akci :) Uz se tesim na dalsi dil :)

11.11.2021 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Opět skvělá kniha přečtená jedním dechem..Napinavy dej s necekanym obratem na konci..Davam opet velke plus za kratke kapitoly..Tesim se na dalsi knihu s komisarem Joonou Linnou :)

04.07.2021 5 z 5

V cizí kůži V cizí kůži Allen Eskens

Ze zacatku knihy jsem se v pribehu ponekud ztracela,ale potom dej nabral takove obratky,ze sem knihu mela za jedno odpoledne prectenou :) Bylo to napinave a kazda kapitola koncila tak,ze se proste nedalo knizku zavrit a odlozit,ale musela sem cist dal dokud jsem se nedozvedela jak to vsechno dopadne :) To stejne jsem mela i pri prvni knize autora,zacatek nijaky,ale potom se to rozjelo a nedalo se odlozit :) Velke plus davam za to,ze tam neni zbytecne moc jmen,ve kterych se ctenar brzo ztraci,a taky za kratke kapitoli,nwm cim to je,ale prijde mi,ze se mi pak knizky lip ctou :)
Podtrzeno,secteno,za me dalsi super knizka od tohoto autora a tesim se na dalsi jeho dila :)

26.05.2021 5 z 5

Chladnokrevná msta Chladnokrevná msta Lincoln Child

Bohuzel nedocteno,dala jsem tomu sanci do 100.strany,ale i tak me pribeh nechytl.Na me tam bylo moc jmen,ve kterych uz sem se potom ztracela a nevedela "ani hlavu ani patu" o tom co se vlastne resi,moc zapletek najednou,verim,ze se v prubehu rozpletou,ale bohuzel sem se nejak nedonutila cist dal..

05.05.2021 1 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Keplerovi knihy mi připadají trošku těžší na přemýšlení a hlavně je v jeho knihách spoustu jmen a postav, takže knihy musím číst za úplného klidu a ticha. Děj mají promyšlený dobře, ovšem vždycky mám takové etapy,kdy je knížka napínavá a nemůžu se odtrhnout a z toho mi připadne hrozně vleklá a mám co dělat,abych se prokousala dál.Ale i tak mě konec vždycky překvapí a jsem napnutá do poslední chvíle..

02.04.2021 3 z 5

Slyším sirény v ulicích Slyším sirény v ulicích Adrian McKinty

Chvilemi mi prisla kniha nudna,nesmyslna a nemohla sem se na ni soustredit a poradne zacist a z toho jsem se zacetla,byla napnuta a prekvapena zaverem..Takze pro me kniha tak pul na pul :)

01.03.2021 3 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Prectene jednim dechem,tesila jsem se na dalsi knihu Darcy Coates,po precteni vsech jejich knih o strasidelnych domech jsem se pro tuto spisovatelku nadchla :) Tato knizka mi neprisla az tak strasidelna,na to ze to bylo prezentovane jako horor,spise takova ctiva kriminalka,ale i tak jsem na ni nezanevrela,kriminalky jsou muj nejoblibenejsi zanr,a urcite se budu tesit na dalsi jeji knihy :)

07.02.2021 5 z 5

Krvavá lázeň Krvavá lázeň Stuart MacBride

Cela knizka od zacatku do konce napinava,poslednich 20 stranek jsem myslela ze snad preskocim,jen abych vedela jak to dopadne jak jsem byla napnuta :) Akorat ten konec mi potom prisel tak nejak otevreny,jk kdyby spisovatel nevedel jak to zakoncit..Ale jinak velka spokojenost a doporucuju :)

28.01.2021 5 z 5

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Knížka se četla dobře,pokaždé když čtu knihu s tímhle tématem,je mi těžko u srdce a zůstává mi rozum stát nad tím že se takové věci opravdu staly.. Kniha se četla dobře,ale jednu hvězdičku jsem musela odebrat za to,že sem se v příběhu trochu ztrácela a chvílama sem nevěděla jestli čtu o současnosti nebo minulosti..

09.01.2021 4 z 5

Rozhodnutí Rozhodnutí Charlotte Link

Ze zacatku jsem myslela ze knihu zavru a odlozim jako nedoctenou,ale nakonec jsem se prekonala a dobre ze jsem udelala,asi v pulce kniha dostala spad a musela sem cist dokud sem se nedozvedela jak vsechno dopadne :)

29.11.2020 3 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Tak,doctena cela serie knih a musim rict ze jsem z nich nadsena a tesim se na dalsi(pokud budou) :) Tato knizka mi nepripadala,stejne jako druha v serii, nejak strasidelna,spise bych ji brala jako oddechove cteni,ale i tak me nadchla a nedalo se prestat cist.Tento pribeh me,jako i ostatni 3,zcela pohltil :) Myslim ze by bylo fajn i filmove zpracovani knizek..

05.11.2020 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Napinave,ctive,strasidelne,jednim slovem SUPER.I kdyz jsem se v nekterych pasazich dost bala,nedalo se knizku zavrit a musela sem cist porad dal az do posledni strany :)

05.11.2020 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Po prvni knizce jsem cekala stranky plne napeti a strachu,ale rekla bych ze tato neni tak desiva jako prvni.Nebo je to mozna tim,ze jsem ji cetla kdyz jsem nebyla sama doma :) Ale i tak se cetla vyborne a nedala se odlozit,takze opet za jeden den jsem nemela co delat :) Jeste ne cekaji dalsi 2 na ktere se tesim :)

21.10.2020 4 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Teda,mela jsem strach od zacatku az do konce :) Super knizka do ktere se zactete a nemuzete prestat dokud se nedostanete na posledni stranu..Uz se tesim na dalsi 3 ktere na me doma cekaji :)

21.10.2020 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Jednim slovem WOW :) Knizka se cetla sama,je tak super napsana,ze vas primo vtahne do deje.Uzasne zpracovany pribeh plny necekanych,nervy drasajicich a napinavych zvratu :) Jen tezko uverit ze je to spisovatelova prvotina a urcite se budu tesit na dalsi jeho knihy.Ocenuju ze kniha nema otevreny konec,jak povetsinou byva zvykem,ale o kazdem kdo "prezil" je uvedeno jak jeho zivot pokracoval dal.. :)

08.10.2020 5 z 5

Utekl jsem z Osvětimi Utekl jsem z Osvětimi Rudolf Vrba

Super knizka,krasne se cetla a nedalo se odtrhnout. Chvilkama mi bylo i spatne z toho co vse se opravdu odehravalo,jak nekdo mohl byt tak bezcitny a vsechna cest lidem co tuto dobu prezili.Je to zajimava a smutna knizka dohromady

02.10.2020 5 z 5

Zahrada mlčenlivých Zahrada mlčenlivých Věra Kadlecová

Na to,jake jsem cetla recenze,tak me tato knizka vubec neoslovila,za celych 300 stran jsem se nemohla do pribehu dostat.Docetla jsem s vypetim vsech sil,jen abych se dozvedela jak to dopadne,ale i tak to byla ztrata casu,jelikoz jsem ani ten konec nepochopila co a jak se tam vlastne delo.Mozna je to mnou,mozna knizkou,ale uz se k ni urcite vracet nebudu.

27.08.2020 1 z 5